Skocz do zawartości
miras19

Final Fantasy

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sie właśnie zastanawiam czy bedą jescze poza multiplayerami finaly na PC! Bo ostatni to był chyba 8 co nie? Kiedyś ściągnołem sobie 7 i była czadowa 8 i 9 przeszedłem na moim szaraku a teraz nie wiem co mam robić same multi! Są jakieś szanse na singla czy można już dać sobie spokój? Bo coś nie słychać w necie o tym!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez sie stesknilem za ta seria fajnie by bylo zeby wydali jakas nastepna serie na PC albo zeby SquareEnix (chyba) wydala jakas inna gre w tym stylu jak juz nie chca wydawac finala na PC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Dla scislosci.FF7 i 8 wydal Eidos z tymze 8mka we wspolpracy ze square soft (nie enix :P) a 9tka tez jest na pecety :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hydro2 pokaż mi recenzje FF9 na pieca to Ci uwieże bo coś nie słyszałem żeby był :huh: No chyba że Ci chodzi o emulejszyn ;)

No tak to Eidos był co wydał te gry to fakt! Dziwne dlaczego nie idą <_< Może sobie myślą ze PCETOWCY całkiem inaczej rozumują i nie bedą w stanie zrozumieć KLIMATU tych gierek! Kiedys takie stwierdzenie w SS słyszałem(czytałem) no cóż cza se chyba sprawić ps2! Jakby ktoś mial jakie kolwiek info o tym posunięciu, niech zapoda! Jakiś rok temu czy nawet więcej słyszałem że niby mają robić FFX na PC nawet ktoś tam podawał wymagania! No cuż jak ktoś plote walnie :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Sory my error,rzeczywiscie na Psone jest,sprawdzialem wlasnie na WP,ale fakt,na emu mozna sobie pograc w 9tke ale chyba jest problem z savami,nie wiem,ale wiem ze w FF8 przez emu jest klopot z savami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tam bym chcial na PC odnowiona FF7 (ta co byla na prezentacji PS3) :wink:

1537975[/snapback]

Na razie to nawet nie wiadomo czy wyjdzie na PS3 ten remake więc tym bardziej na PC bym się go nie spodziewał...niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...