Skocz do zawartości
Gość Amd_Powered

Jak Zrobic Prazona Cebule?;)

Rekomendowane odpowiedzi

ino ja niebardzo kminie oco biega :|

 

update:

 

jeśli chodzi o taka chrupka, to wystarczy, ze bedzie zmrożona, na gorący olej i jazda, ino deczko wczesneij zeby posolona była ;)

 

btw:

 

Robilismy impreze dla NBP, i wyrywałem kregosłup 6cio kilogramowemu szczupakowi, jaki skur.... był wielki, jeszcze rybke miał w gardle ;]

Edytowane przez MARIOSKARPA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bierzesz "kułko" od cebuli obsypujesz mąką i maczasz w jajku, jak masz frytkownice to wrzucasz do niej a jak nie to kombinujesz z garnkiem i durzą ilośćą rozgrzanego oleju, tylko nie podgzrej go za bardzo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj robiłem kiełbaskę nadziewaną papryką chili + smażona cebulka wg przepisu MARIO ;) No i cebulke przedobrzyłem - że była chrupiąca ale zawartość węgla przekraczała normy :( Za to dzisiaj postanowiłem się poprawić. I zrobiłem to samo ale pilnowałem cebulki - mjut ;) Pycha było ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lekki Ot ale najlepsza jest surowa cebule , nigdy nie lubiłem cebuli ale teraz to zjem nawet 2 surowe. Mniam, pychota co do prażonej celbuli tez dobra jest, ale nie ma już tych walorów smakowych :wink:

Edytowane przez kamilo23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lekki Ot ale najlepsza jest surowa cebule , nigdy nie lubiłem cebuli ale teraz to zjem nawet 2 surowe. Mniam, pychota co do prażonej celbuli tez dobra jest, ale nie ma już tych walorów smakowych :wink:

1607589[/snapback]

respect;]

calej surowej bym nie zjadl!

jedynie jem surowa w malej ilosci do sałatki:)

a na kanapki lub na zagryche:PP najlepsza w plasterki taka zroszona octem (okolo 30 minut ma tak leżec:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...