Skocz do zawartości
Turbo-media

Przymusowe Wakacje :)

Rekomendowane odpowiedzi

po tym

 

Sterydy można brać tylko i wyłącznie pod okiem lekarza jeśli je oczywiście przepisze,inaczej [ciach!]o to da bo człowiek napcha sie tym dziadostwem a potem na strość jak sie ćwiczyc przestanie to bedzie jeden wielki flak.Więc nie polecma tego(chyba ze chcecie wyglądać jak mistrz Pudzianowski i mieć problem z impotencją w wieku 3 lat),a zresztą wdług mnie takie "szprycownie się" nic nie daje bo jaka satysfakcja jak samemu wypracujesz mięsnie bez żadnego doppingu:)(taki mały OT)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bylem w Alanyi dwa razy, w tym raz przed rokiem. Sprzetu kupowac sie nie oplaca, a co wiecej jak znajdziesz w Alanyi sklep ze sprzetem to gratuluje,bo jest ich naprawde malo :). Poza tym jak chcesz cos sprzedac, to kup ciuchy. Co do podrobek to nie do konca prawda, wiele rzeczy jest original. Np ja sobie kupilem koszulke pumy za 7euro (wyjsciowka 15 ;]]]] ), posiadala wszystkie metki, ale ciagle myslalem, ze jakas podroba. Sekret tkwi w tym, ze Turcy maja pola bawelniane i sami trzaskaja w Istambule te swoje koszuleczki, a potem je wysylaja statkami do np. Holandii, gdzie sa pakowane i wysylane do sklepow calej europy... z cena wyzsza o 300%. Dlatego jesli moge Ci radzic, to kupuj rzeczy dobre jakosciowo (bawelne maja bardzo OK), a potem sprzedaj na allegro. Jesli umiesz sie targowac, to przebicie 100% wyrobisz :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tym problem tylko ze na allegro też są tanie ale 7x4=28 na allergo 45-50 w sumie niezły zarobek całkiem skoro już tak to może widziałeś powiesz czy oprócz tych koszulek są np. buty?? (kurde zamiast sie pakować powoli to szukam interesów :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprzetu to w turcji nie widzialem wcale. natomiast bylo duzo gierek na gameboya :) koszulke sobie kupilem barcelony. widac ze orginal taki to polowiczny ;) przyjrzalem sie prawdziwemu orginalowi i i pare roznic ale kosztowala mnie cos kolo 15 $ (4x15=60zl )

a moze ktos wie co warto kupic w tunezji? :lol: chociaz do interesow na wakacjach mnie nie ciagnie bo jade wypoczac B)

Edytowane przez Myszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

a moze ktos wie co warto kupic w tunezji? :lol: chociaz do interesow na wakacjach mnie nie ciagnie bo jade wypoczac  B)

1544466[/snapback]

Sziszę :razz:

Dokładnie z Tunezji nie wiem (ale mogę się zapytać mojej lubej bo była tam niedawno, sporo mi opowiadała ale akurat nie o tym co warto przywieźć :-P ) ale z Egiptu warto ponoć przywieźć złoto, wyroby ze skóry (portfele, torebki, etc.), perfumy (ale to raczej pamiątkowo :-P ). Sprawdzimy niebawem :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...