Skocz do zawartości
Baracuda

Ultrafiolet w Obudowie ?

Rekomendowane odpowiedzi

Co sądzićie o ultrafiolecie zamontowanym w obudowi ,pytam dlatego że posiadam taki mały ( 15 cm ) od sprawdzania forsy .Efekt zajebisty :)

Ale czy niezaszkodzi to kompowi no i zdrowiu ? PORADCIE co zrobić ?Montować czy nie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet się niezastanawiaj tylko montuj i fotki zapodaj sam, chce to zamontowac tylko niewiem gdzie to kupic :( Kompowi to raczej niezaszkodzi a zdrowiu chyba też nie niewiem jak na wzrok ale chyba cały czas się na to niepatrzysz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JUż niedługo bo zaczynam modyfikować obudowe , ale czekam na zamówioną szybkę i pare Blu neon . Ale czuje jak to zrobie to nie będę mógł oczu oderwać od tego widoku , a wtedy oczka zabolą :)

Mam pewien plan co do podwójnej szybki w Której będzie wooooda i boombelkiii a i jeszcze jedno będzie tam pływać PIĘKNE , FLUORESCENCYJNE LOGO AMD a przy ultrafiolecie wygląda to naprawde zajebiscie , Japierdziele ja to mam Łeb. MAM już 10 Kartek ze szkicami odnośnie tej modernizacji . Każdy mały szczegół nie będzie pominięty , bo już siedzę nad tym ze 2 miechy . JAK skończe to zrobie pare fotek . Ale tu tkwi problem nie posiadam skanera no i chyba narażie nie wyślę ?

 

Kórde ten plan jest niezły co nie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czlowieku stracisz oczy..., nie lepiej sobie ladna niebieska katodke zamontowac, po co od razu ultrafiolet?, tak btw ja nawet soczewki kontaktowe mam z filtrem uv a ty chcesz miec takie swiatelko na biurku w kompie?, powodzenia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czlowieku streszczaj sie bo chce zobaczyc jak to wyglada... bo z tego co tu napisales to powinna byc najbardzej <span style="color:red;">[ciach!]</span>na obudowa na swiecie :D Takze pamietaj jak jush fotki benda to slij na maila: donio@irc.pl

 

Pozdrowionka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lekko że to będzie Ultrafiolet dlatego że przy projekcie uwzględniłem w jakim miejscu mabyc zamontowana tak aby mi niezaszkodziła. a te katodki to się kryja przy tym człowieczku :) .

Myśląc nad tą modernizacją wpadłem na jeszcze jeden zajebisty pomysł , otóż w pracy mamy taką małą maszynke do sprawdzania wałków i otworówdziała to na spręrzone powietrz kture jest wpuszczane wkomory z malutkimi kulkami i poprzez czujniki ( zależy od nacisku piłeczki się podnoszą lub opuszczają .No więc zamontuje pomiędzy dwoma szybkami 10 komor ( bez wody ) każde będzie podłączone do takiego czujnika a czujniki odpowiednio do KOREKTORA MUZYCZNEGO ?. A co zatym idzie ?

HA piłeczki będą sobie skakać wedłu rytmu . A żeby to świetnie wyglądało to muszą mieć ostre kolory tak aby ultrafiolet zajebiscie je podswietlał

Kórde jak to wypali to dopiero będzie wypas . Chyba będę pierwszy na świecie co takie cacko wymyślił .

 

Lekko mam łeb co :) :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czlowieku streszczaj sie bo chce zobaczyc jak to wyglada... bo z tego co tu napisales to powinna byc najbardzej <span style="color:red;">[ciach!]</span>na obudowa na swiecie  :D  Takze pamietaj jak jush fotki benda to slij na maila: donio@irc.pl

 

Pozdrowionka

co ty <span style="color:red;">[ciach!]</span>lisz???

"najbardzej <span style="color:red;">[ciach!]</span>na obudowa" ???????

 

tak w ogóle to nie polecam montowania UV w budze sam miałem i wiem co mówie. Wywaliłem ja kiedy komp zaczał restartowac podczas pracy

a przy okazji te swiatło jest zajebisce niezdrowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w ogóle widze tu niezłą rozbierzność znan miedzy ludzmi >100 i ludzmi<100. Początkujacy na tym forum poczytajcie je najpierw troche zanim zaczniecie pieprzyc głopoty.

Ja jestem <100 a to znaczy jedynie to ze CZYTAM zamiast pisac glupie posty i nabijac statystyki.I nie mam przez to glowy w chmurach.Wyluzuj.OKI :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, ciekawe jak zrobisz to dawaj fotki... a z ultrafioletem radzę ostrożnie, cytuję: "UWAGA promieniowanie ultrafioletowe szkodliwe dla oczu i skóry"...... Lecz kompowi nie zaszkodzi, w końcu to nic organicznego (całe szczęście) :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AFIAR są urządzenia pracujące z lampami ultrafioletowymi i służą do...... kasowania zawartości pamięci FLASH-EEPROM i podobnych 8O :mrgreen: Więc ja bym sobie kostkę biosu na mobo i grafie (jeśli jest osobna) zakleił, żeby na nią nie świeciło 8)

Ale mogę się mylić :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sądzićie o ultrafiolecie zamontowanym w obudowi ,pytam dlatego że posiadam taki mały ( 15 cm ) od sprawdzania forsy .Efekt zajebisty :)

Ale czy niezaszkodzi to kompowi no i zdrowiu ? PORADCIE co zrobić ?Montować czy nie ?

Jeżeli ta świetlówka jest pokryta czarno-granatową powłoką to nic Ci nie będzie, takie świetlówki stosuje się również do efektów specjalnych na dyskotekach, fakt że są jakieś ograniczenia jeżeli chodzi o natężenie i czas świecenia, ale z tego co mi się wydaje chyba będziesz wykożystywał ją do oświetlenia pośredniego a nie bezpośredniego a więc problemu nie powinno być.

Pozdr.

 

Masz jakieś oznaczenia na niej, to napisz poszukam w katalogach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...