Skocz do zawartości
smart

Siemens SL45i

Rekomendowane odpowiedzi

jak dka mnie to najlepszy model to Nokia 7650 a nie jakis biedny SL.moze nie wiesz ale ma slabiutka bateria,czas przegrania 32 mb mp3 zajmuje okolo 2 godzin,wyswietlacz pada po czasie i bateria "rusza sie" jak np w nokii 5110 itp ... bateria zewnetrzna tzn. nie jest pod obudowa.lepiej kup w Idei nokie 6510 FULL WYPAS i tez za 49 zeta, ale nie masz zasiegu :) wiesz ... widac cie ale nie slychac :idea:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba najlepszy model na dziś. Co zrobić, aby mieć 50% zniżki na miesięczny abonament???(Słyszałem, że są jakieś tricki w umowie)

trickow w umowie napewno nie ma , one sa tak napisane ze praktycznie nie masz do niczego prawa i z tego co wiem dopiero po 6 miesiacach mozesz zmienic abonament na nizszy, poszukaj tu o nowej promocji w Plusie , jest caly regulamin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwarzywszy na to od kiedy ten telefon jest na rynku to i tak przewyzsza on niektore nowe modele komorek. Mysle ze aby powiedziec ze telefon jest do [gluteus maximus] trzeba go miec dluzej niz przez 2 dni....

Cytuje:

moze nie wiesz ale ma slabiutka bateria

wyswietlacz pada po czasie i bateria "rusza sie" jak np w nokii 5110 itp ...

Miales ten telefon i te problemy z nim?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazję "testować" ten telefon przez weekend i IMHO tel. bez atrakcji. A to, że MP3 wgrywa się przez COMa to masakra. Wyświetlacz przedpotowy ostro jeszcze, menu jak w to Siemensach (czytaj do d00py). Wogule nie kupiłbym tego tel.

Troche zaostro go pojechales :P

Co masz do menu w siemensach :P? Ja rozumiem ze mozna bylo nie lubic menu pierwszych motek z ich cudownym patentem pt. nie moznosc skorzystania z ksiazki telefononicznej przy wysylaniu SMSow [tak takie to byly czasy :P] ale Siemensy maja bardzo fajne menu [zdecydowanie wole liste niz calo ekranowe opcje w nokiach)

Co do stacji dokujacej po COM nie sposob sie nie zgodzic - to czysty absurd i jesli ktokolwiek mysli o wykorzystaniu tego telefonu jako playera mp3 musi dolozyc koneicznei dodatkowe 80 zlotych na czytnik MMC na USB (plus oczywiscie conajmniej 128 MB MMC)

Pozatym ma tez pare zalet: znosne rozmiary i waga, slowniki T9 w roznych jezykach (zaden inny telefon nie oferuje dowolnego wyboru - jak ja przeklinam moja Nokie za to ze mam tylko Polski. Angielski i Niemiecki a nie mam zadnej mozliwosci dorzucenia Francuskiego ktory jest mi najbardziej potrzebny)

W zasadzie gdyby tylko obslugiwal GPRS to byl by dlamnie telefonem w sam raz (a co ciekawe GPRS moglby obslugiwac to tylko kwestia braku oprogramowania gdyz bazuje na dokladnie tym samym procesorze sygnalowym co S/ME 45)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwarzywszy na to od kiedy ten telefon jest na rynku to i tak przewyzsza on niektore nowe modele komorek. Mysle ze aby powiedziec ze telefon jest do [gluteus maximus] trzeba go miec dluzej niz przez 2 dni....

Cytuje:

moze nie wiesz ale ma slabiutka bateria

wyswietlacz pada po czasie i bateria "rusza sie" jak np w nokii 5110 itp ...

Miales ten telefon i te problemy z nim?
MIELAM GO JAK POJAWIL SIE NA RYNKU.w pierwszej promocji ktora byla w polsce ( w plusie) kosztowal :P 100zeta :) a promocja trwala chyba 2 dni :P na salon bylo cos kolo 17 telefonow i w tym samolie robil brat qmpla i tami oto sposobem stalem sie posiadaczem tego szmelcu ... jak chcesz dobry telefon to wez NOKIE 6510 W IDEI :!: :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ten telefon jest aż tak tragiczny?????????????

Właśnie przymirzam sie do kupna tego aparatu, za 49 zeta w plusie. Co jest nie tak z tym telefonem? Oprócz oczywiście tego zdolnego menu. Dodam że do tej pory byłem użytkownikem tylko nokii, niestety 6310i jest za droga w tej chwili, a w tej cenie jest jeszcze 3510, alet to chyba odpada...

 

Update, za 1pln

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwarzywszy na to od kiedy ten telefon jest na rynku to i tak przewyzsza on niektore nowe modele komorek. Mysle ze aby powiedziec ze telefon jest do [gluteus maximus] trzeba go miec dluzej niz przez 2 dni....

Cytuje:

moze nie wiesz ale ma slabiutka bateria

wyswietlacz pada po czasie i bateria "rusza sie" jak np w nokii 5110 itp ...

Miales ten telefon i te problemy z nim?
MIELAM GO JAK POJAWIL SIE NA RYNKU.w pierwszej promocji ktora byla w polsce ( w plusie) kosztowal :P 100zeta :) a promocja trwala chyba 2 dni :P na salon bylo cos kolo 17 telefonow i w tym samolie robil brat qmpla i tami oto sposobem stalem sie posiadaczem tego szmelcu ... jak chcesz dobry telefon to wez NOKIE 6510 W IDEI :!: :!:

a jak jest z tymi sms-ami, naprawdę wieszają komórkę???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nabylem tego phona i musze przyznać że jestem mile zaskoczony, a jestem dość wymagający - do tej pory bylem tylko wyznawcą nokii.... Może ma troche badziewiasty wygląd, ale jak sie nie ma co sie lubi....

mam takie pytanie. czy można go zmusić żeby grał wma a nie tylko mp3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mialem okazje bawic sie tym telefonem dosc dlugo moj qmpel go posiadał (tera sprzedal drogiemu) i telefonik jest spox. qmpel po*nole znalaz i wzocil na telefon. smieszne taka mala zabawka fakt gier ma zayebiscie duzo ale qpic sam aparat to troche drogo:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhh... ja tam wole mojego samsunga SGH-R210S

a musze sie przyznac, ze zastanawialem sie nad kupnem tej komorki dlatego, ze ma mp3 playera, ale jak powiedzieliscie, ze jak sie slucha to nie mozna nic robic, to wysiadlem... moze przynajmniej ktos do ciebie zadzwonic jak sluchasz mp3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Milutki telefon nie powiem JAVA, MIDY, MP3 (przydatny czytnik kart). Ale swoje lata juz ma...

no i co z tego ze stary, i tak jest full wypas, nawet pocket excela mozna na nim zainstalowac, poza tym menu jest bardzo OK o wiele lepsze niz w nokiach, ladny, lekki i w ogole cool i pelen mozliwosci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niby fajne telefon ale po kilku latach uzywania nokii kupilem tego siemensa i szybciutko sprzedalem teraz mam nokie 6310i, uwazam ze jest o niebo lepsza - w sl bateria trzymala mi 4 dni a tutaj - okolo 10. Wolno sie przewijalo menu, dlugo szukal wszystkiego - nie polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem do wyboru takie telefony jak: Seiemns ME 45, S45, SL42, Oprocz tego Motorolle V-ilestam, Samsunga A300 chyba i wybralem ME45 tylko dlatego ze w SL42 nie bylo w komplecie kabelka to kompa, i zestawu sluchawkowego, a koszt tych kabli = 150zl... a ze telefona mialem za 1 zl wiec wziolem ME 45... mam od 3 miesiecz i bardyo mi sie podoba, na nic nie moge naryekac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba najlepszy model na dziś. Co zrobić, aby mieć 50% zniżki na miesięczny abonament???(Słyszałem, że są jakieś tricki w umowie)

Ja place 50% od 3lat. Mam telefon kupiony na dziadka kombatanta 8)

Inwalidzi tez maja 50%. w kazdej sieci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i co z tego ze stary, i tak jest full wypas, nawet pocket excela mozna na nim zainstalowac, poza tym menu jest bardzo OK o wiele lepsze niz w nokiach, ladny, lekki i w ogole cool i pelen mozliwosci

Zgadzam sie :)) Stwierdzilem tylko fakt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś dwa tygodnie temu wziełem sobie SL45i w Plusie miałem przyjść po tel na drugi dzień ..... co sie okazało nie mogłem go odebrać ponieważ w W-wa padł system ... i usłyszałem ze musze przyjść jutro .... potem było ze nie mogą go aktywować .... tak prawie tydzień :evil: .... wk!r@#*em sie i zerwałem z nimi umowe .... w IDEI wziełem NOKIE 6510 dostałem tel w ten sam dzień i nim wyszedłem z salonu tel był aktywowany ..... :P

JEBAĆ PLUSA !!!!!!!!!

..... aaaaaa telefon jest naprawde fajny malutki i nieżle wypasiony :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy którzy twierdzą że telefon ten jest nie godny uwagi mają chyba klapki na oczach a przed sobą wielki i nic nie znaczący napis ''NOKIA''

sam miałem do tej pory same Nokie aż do pewnego momentu kiedy to wk$#wiło mnie padające w nich oprogramowanie no i wyświetlacze np. 8210 :) Tak więc kupiłem Siemensa SL45i a dodatkowo namówiłem do kupna tegoż modelu również szwagra zagorzałego zwolennika NOKII :( który obecnie twierdzi że w tym przedziale cenowym żadna Nokia nie umywa się do Siemensa :) i to prawda pokażcie mi chociaż jeden model Nokii z takimi funkcjami jak SL45i :) chyba będzie ciężko /w tej cenie/ co do baterii i wyświetlacza to dla mnie jest wszystko OK co do transferu danych przez kabel PC to są czytniki MMC dla USB chyba oczywiste jest że porty COM mają wolniejszy przesył danych /więc jeśli ktoś o tym wie to nie ma się czym podniecać/ przy USB czas na wgranie MP3 skraca się kilkukrotnie :)

baterie też można kupić większą, kartę MMC nawet do 128mb więc nie rozumiem o co tyle krzyku chyba po to by ratować potencjalnego MONOPOLISTĘ GSM NOKIE :) więc za nim ktoś wyrazi swoją opinię na temat innych modeli telefonów niż Nokia radzę je konkretnie przetestować a swoją drogą mając najlepszy obecnie model Nokii i testujęc go byle jak przez DWA DNI też można stwierdzić że to WIELKIE GÓWNO- dwa dni raczej nie załatwiają sprawy do końca :)

:twisted: :twisted: :twisted: SIEMENS SL45i :twisted: :twisted: :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto powiedział że N6510 super a SL45i szajs?? Chyba nie widział tych telefonów. Moja siostra ma N6510 a kumpel SLke. Powiem szczerze ze o wiele bardziej wolałbym Siemensa. Siorka ma Nokie z tydzien moze 2. Juz klawisze trzeszczą, obudowa skrzypi a bateria juz ma luzy. Wygląd w sumie ma ciekawy. Ma jedynie GPRS czego SLka nie ma. Ja osobiscie z GPRSa nie korzystałbym. Natomiast Siemens o wiele lepiej wykonany. Przynajmniej narazie kumplowi nic nie trzeszczy. Siemens ma MP3, co z tego ze sie długo wgrywa. Nokia 6510 wogóle tego nie ma. Do siemensa dostajecie od razu stacje dokującą i macie 32MB na karcie MMC. Wszystkie Loga i melodyjki zgrywacie z neta na kompa i od razu na komore. Nie musicie nic płacic za Loga. to samo z Java. Wchodzicie na stronki z Java i sciagacie bez płacenia za to. Gier do Siemensa w cholere jest. W siemensie macie jeszcze dyktafon na który mozecie nagrać do 5godzin nagrania. I nie gadajcie ze Nokia tez ma dyktafon. Po co komus 3 minuty nagrania -> to sie ma nazywac dytafon?? N6510 fajny telefon ale co by nie mówić Siemens SL45i ma o wiele wieksze możliwośc. Dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto powiedział że N6510 super a SL45i szajs?? Chyba nie widział tych telefonów. Moja siostra ma N6510 a kumpel SLke. Powiem szczerze ze o wiele bardziej wolałbym Siemensa. Siorka ma Nokie z tydzien moze 2. Juz klawisze trzeszczą, obudowa skrzypi a bateria juz ma luzy. Wygląd w sumie ma ciekawy. Ma jedynie GPRS czego SLka nie ma. Ja osobiscie z GPRSa nie korzystałbym. Natomiast Siemens o wiele lepiej wykonany. Przynajmniej narazie kumplowi nic nie trzeszczy. Siemens ma MP3, co z tego ze sie długo wgrywa. Nokia 6510 wogóle tego nie ma. Do siemensa dostajecie od razu stacje dokującą i macie 32MB na karcie MMC. Wszystkie Loga i melodyjki zgrywacie z neta na kompa i od razu na komore. Nie musicie nic płacic za Loga. to samo z Java. Wchodzicie na stronki z Java i sciagacie bez płacenia za to. Gier do Siemensa w cholere jest. W siemensie macie jeszcze dyktafon  na który mozecie nagrać do 5godzin nagrania. I nie gadajcie ze Nokia tez ma dyktafon. Po co komus 3 minuty nagrania -> to sie ma nazywac dytafon?? N6510 fajny telefon ale co by nie mówić Siemens SL45i ma o wiele wieksze możliwośc. Dziekuje

Oto jedna z wypowiedzi która zawarte ma w sobie wszystko to co ja pominąłem :):):)

Pozdrawiam Cię Krzyhoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam natomiast dwa pytania... bo zamierzam sobie kupic ten tel.

 

1. Czy jak slucham mp3, to moze ktos do mnie zadzwonic?

2. Jaka jest jakosc mp3, ktora wgram do koma, a orginalnie zrobilem ja na 128? Generalnie... jaka jest jakosc odsluchu?

 

Pozdrawiam

MeHow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...