Skocz do zawartości
Boster

Nokia 6230i Czy Se K700i

Rekomendowane odpowiedzi

Ja już dokonałem wyboru. Zastanawiałem się miesiąc nad kupnem nowego telefonu. Po długich namysłach zamówiłem nokie 6230i i to w ostatniej chwili bo miałem brać Motorole V3 ale to byłaby kompletna klapa. Moj kumpel mial N6230 i bardzo mi przypadla do gustu (mały rozmiar a wielkie możliwości). Jutro telefon mi przyjdzie.Pzy wyborze głównie kierowałem się aparatem >1mpx. Mam nadzieje, że nie bede żałować. Teraz chciałbym mieć telefon przynajmniej na 2 lata bo wczesniej co 5-6 miesiecy zmieniałem. Przyznam, że z nokią miałem niezbyt wiele do czynienia. Przez pare miesięcy miałem nokie n-gage i była nawet spoko, można było z tym telefonem robić wszystko, jedyny minus dla mnie to brak aparatu i słaba bateria. Myślę, że ogólnie telefony z symbianem są dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@jonathan:

1. Kartami pamięci, rozmiarem, wyglądem, radiem, PTT, EDGE itp szczegółami.

2. Kartami pamięci, rozmiarem, wyglądem, menu, PTT, EGDE itp szczegółami.

3. Doczytaj dokładnie nicki osób, do których się wypowiadasz :)

4. Miałem 8110 i skrzypiało to jak stara komoda (odsuwana klapka). Do tego bawiłem się około roczną Motorolą z serii V (wyświetlacz jeszcze mono) i także skrzypiała.

 

@narcyz:

Nie wiem, jak Twoi znajomi i Ty obchodzicie się z tymi telefonami, ale ani ja, ani moi znajomi nie mieli nigdy powodów do narzekań na Nokię. A wieszająca się 3310 jest dla mnie tak samo tajemnicza, jak Yeti - podobno ktoś go widział, ale osobiście w to nie wierzę. No chyba, że ktoś sobie codziennie nowy (nie oryginalny) soft wgrywa, to wtedy możliwe.

Najwidoczniej miałeś niesamowitego pecha lub dobrym telefonem dla Ciebie jest 5410, 6250 lub (AFAIK) 8910, które są wzmacniane :)

 

Jeśli zaś chodzi o baterie w nowych telefonach, to wg mnie producenci robią głupi błąd - idą w stronę minimalizacji rozmiarów i wagi telefonów kosztem baterii. 800mAh w telefonie z kolorowym wyświetlaczem to porażka na całej linii. Gdzie te czasy, gdy do 3310 można było dostać 1600mAh Forevera? Wiem, że nadal można, ale nawet na fabrycznej baterii jakoś to się trzymało.

 

Co do szczęścia, to ja miałem chyba dużo. Ani Ericsson, ani Motorola, ani Nokia, ani nawet Mitsubishi mi się nie wieszało. Natomiast Siemens robił to nagminnie. Inna sprawa, iż SL45i to chyba najbardziej awaryjny telefon w historii telefonii komórkowej.

 

SE to stosunkowo nowe telefony na rynku i jak na razie nie psują się. Zobaczymy jednak za 2-3 lata, jak będzie przedstawiać się sytuacja.

 

Co do cen, to się zgodzę jednak, że jest to lekkie przegięcie. Z drugiej jednak strony popatrzcie na wolny rynek używek - tam Nokia nie dyktuje warunków cenowych, ale mimo to ceny same utrzymują się na wysokim poziomie. Z przykładów to nadal rozbraja cena 6310i, który nie jest już pierwszej młodości. To ludzie dyktują ceny i jak widać, cenią sobie bardzo szczególnie te najbardziej udane modele.

 

Dla mnie ideałem telefonu (na chwilę obecną) byłoby połączenie bajerów z 6230i z obudową, klawiaturą, szybkością i łatwością menu zawartego w 3310.

 

Edit: Jedno zdanie odnośnie Siemensa: pod względem możliwości robi bardzo dobre telefony w sensownych cenach, ale wygląd (układ klawiatury) i awaryjność większości niszczy to całkowicie.

 

W sumie rozmowa robi się zbyt ogólna i ze swojej strony mówię koniec - przynajmniej chwilowo :)

Edytowane przez ULLISSES

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@narcyz:

Nie wiem, jak Twoi znajomi i Ty obchodzicie się z tymi telefonami, ale ani ja, ani moi znajomi nie mieli nigdy powodów do narzekań na Nokię. A wieszająca się 3310 jest dla mnie tak samo tajemnicza, jak Yeti - podobno ktoś go widział, ale osobiście w to nie wierzę. No chyba, że ktoś sobie codziennie nowy (nie oryginalny) soft wgrywa, to wtedy możliwe.

Najwidoczniej miałeś niesamowitego pecha lub dobrym telefonem dla Ciebie jest 5410, 6250 lub (AFAIK) 8910, które są wzmacniane :)

Staram się o nie dbać, a przynajmniej nie niszczyć. Chociaż koło października/listopada zdażyło mi się roztrzaskać 6610, ale to była wyjątkowa sytuacja. Jedynie kiedy u mnie telefon jest w większym zagrożeniu, to tylko na stoku- narażony na wilgoć i jakiś konkretny upadek. Jak sie obchodzą moi znajomi? Biore pod uwagę opinie tych co potrafią szanować telefon i mają o nim pojęcie!

Nokia 3310 z oryginalnym softem mi się wieszała, bo to że z jakimś modowanym softem może się wieszać to jest oczywiste.

Przyznam, że lubie wzmacniane telefony. Dlatego mi odpowiadał ME45 ;]

Co do pecha, to prawda. Większość telefonów, które zamieżałem użytkować dłuższy czas a nie sprzedawać od razu miały jakieś wady techniczne.

 

 

Ehhh... miałem tu już nic nie pisać ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weronika a co powiesz o menu Samsunga??

Dla mnie najszybsze i najwygodniejsze pod wzgledem dzialania jak i rozplanowania. No widzisz ja uzywam komorki od czasow centertela i troche sie ich przewinelo. Nokia dla mnie skonczyla sie na 6310i no moze wyjatkiem jest 5100 z ktorej tez bylem zadowolony. Reszta to niestety w wiekszosci buble. Ludzie kupuja je z przyzwyczajenia. Naogladaja sie reklam i mysla ze sa cool i trendy. Wszystko zalezy do czego wykozystuje sie telefon. Ale dla mnie np to ze tel mi sie zawiesza i nie mozna sie do mnie dodzwonic dyskwalfikuje producenta. Nie wiem moze ty napiszesz czasami smsa czy pogadasz 2 min. U mnie liczy sie stabilnosc i niezawodnosc podobnie jak w kompach.

 

Akurat nie mialam wiele do czynienia z samsungami, moze bawilam sie modelami S. z niższej półki typu X480 menu jest szybkie ale tak kolorowo-tandentnego nie widzialam ;) (kwestia gustu). Jesli chodzi o funkcjonalnosc to nie dorownoje nokii i tyle. Nie wiem moze nie zdazylam sie zapoznac dokladniej ale nie zauwazylam kilku funkcji np.

Gdy ktos do nas dzwoni i chcemy wyciszyc dzwonek to w Nokii klikami odrazu na klawisz nawigacyjny w Samsungu tak nie ma. Co jeszcze... np. dostaje sms'a powiedzmy z nr. telefonu lub numerem konta, w Nokii klikam "użyj szczegółu" "zapisz numer" i zapisuje sobie w notatkach albo w ksiazce telefonicznej.

Takie dwa przyklady co nazywam funkjonalnoscia telefonu. Znacznie ułatwiają życie. Zresztą istota piękna tkwi również w prostocie :)

 

Zawieszajaca sie nokia to ewenement... moze miales uzywane telefony ktore byly przez kogos grzebane, albo sam nie umiejetnie wgrywales oprogramownie itp. Ja mialam stycznosc tylko z nowymi nokiami, nie grzebanymi i sama nic w nich nie zmienialam.

 

Teraz trendy jest bycie "zwolennikiem wszystkiego poza NOKIA" ;) Nigdy nie wybralabym telefonu pod wplywem reklam. Poprostu lubie ładne, zgrabne, bezproblemowe aparaty. A jak inni chca niech sie męcza z jakimis koreansko-chinskimi dziwolągami. Droga wolna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W samsungu jeden klawisz wycisza ci wszystkie dzwieki :P

Telefony mam zazwyczaj nowe (4 abonamenty w dwoch sieciach)

 

Zreszta 2 lata pracowalem w sprzedazy tych zabawek.

Teraz mam caly czas kontak w robocie kobity (Era)

 

@ULLISSES

1. Kartami pamięci, rozmiarem, wyglądem, radiem, PTT, EDGE itp szczegółami.

2. Kartami pamięci, rozmiarem, wyglądem, menu, PTT, EGDE itp szczegółami.

 

Rozumiem ze to stanowi u Cioebie jakos telefonu.

Spoko.

Napewno pomoze mi w zasiegu i jakosci rozmow

 

PS

Samsung tez ma modele z wymiennymi kartami :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W samsungu jeden klawisz wycisza ci wszystkie dzwieki :P

Telefony mam zazwyczaj nowe (4 abonamenty w dwoch sieciach)

 

Zreszta 2 lata pracowalem w sprzedazy tych zabawek.

Teraz mam caly czas kontak w robocie kobity (Era)

 

@ULLISSES

1. Kartami pamięci, rozmiarem, wyglądem, radiem, PTT, EDGE itp szczegółami.

2. Kartami pamięci, rozmiarem, wyglądem, menu, PTT, EGDE itp szczegółami.

 

Rozumiem ze to stanowi u Cioebie jakos telefonu.

Spoko.

Napewno pomoze mi w zasiegu i jakosci rozmow

 

PS

Samsung tez ma modele z wymiennymi kartami :P

 

 

Eeee tam mozemy dalej polemizować, ja uwielbiam nokie i tyle :) za menu, za obudowy Xpress-on, za kształty, za wyglad :D i wogole jest fajna. I zasięg trzyma mi idealnie :)

 

 

Widocznie nokia Ciebie nie lubi :P

 

Oczywiscie nie znam sie super na telefonach, wypowiadam sie tylko jako zwykly, szary uzytkownik ktory mial kilka telefonow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lechu1777

Chcecie się pośmiać

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=79449214

 

Hehe co myślicie o V3i, V3c, V3x ???? Bo kurcze dużo tego wychodzi ;]

Po ile kupuje się K750i nówke tzn do ilu się opyla bo na allegro od 940 do 2000zł nówki... Ja tak myśle że najbezpieczniej żeby za 940 nie brać to za 1050zł z kurierem + wszyetkie akcesoria

 

 

EDIT/ Nie wiem czy to nowość ale N90 robi gorsze zdjęcia od W800 czyli od K750 tesh bo mają takie same aparaty ;] Widziałem test i SE wygrało spokojnie, bo robi zdjęcia lepszej jakości :)

Edytowane przez lechu1777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe co myślicie o V3i, V3c, V3x ???? Bo kurcze dużo tego wychodzi ;]

Myślę, że Motorola za wszelką cene chce utrzymać V3 na rynku. Po co? Sam niewiem. Może chcą być kojarzeni z takim kształtem telefonu, może są zdania że ten model jest dobry (a po poprawkach jeszcze lepszy), a może mają 1000 innych powodów. Powiem szczerze, że mnie troche nawet śmieszy ten zabieg. A to lepszy aparat (1.3MPix), a to wersja "pink". Niewiem czemu się tak uparli na tą V3, przecież ten telefon to nic szczególnego. Sam wygląd, który rzecz jasna jest kwestią gustu nie wystarczy aby osiągnąć sukces, nawet Motorola chyba sobie zdała z tego sprawę i teraz próbują to naprawic. Edytowane przez narcyz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dodam od siebie, ze ostatnio w Erze byla jaks trefna seria Nokii 6020 - soft sie sypal hurtowo...

 

Co do menu w k700i: nie mam wielkiego doswiadczenia z roznymi telefonami, ale menu w k700 bardzo mi przypadlo do gustu. Jest czytelne, ma mase ulatwiajacych zycie drobiazgow (np. majac numer w tresci SMSa jednym klawiszem mozna do niego zadzwonic czy wyslac wiadomosc), a jak komus sie nie podobaja kolorki, to motywow do sciagniecia w Internecie jest masa...

Zgodze sie, ze aparat w tym telefonie to badziew - tym bardziej, ze obiektyw nie jest zaslaniany i ma tendencje do kurzenia sie. Ale za to latarka fajna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lechu1777

Eh jak dla ciebie to że mozna zadzownic jak sie jest w sms do tego kogos wazne jest i takie godne pisania o tym to nie mam do ciebie pytan...stare fony to mają (4 llata temu to bylo) :D:D:D:D Ale myślicie wy tesh ze K750 robi lepsze zdjecia niz N90? No ja widzialem nawet te zdjecia to N90 robi straszne ciemne zdjęcia i ma słaby flash...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lechu1777 w treści smsa masz numer - po najechaniu na niego mozesz dzwonic, widzilaes to w innych telefonach sprzed 4 lat ? a nie chodzi tu o to, ze przychodzi sms o jakiegos numeru i do niego dzwonisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie tak jak Fox13 pisze - dostaje od sasiada SMSa z numerem fajnej kolezanki - najezdzam na otrzymany numer i dzwonie, bez zadnych ceregieli.

 

A poza tym panie lechu moze akurat to mi sie podoba w telefonie, bo z czegos takiego czesto korzystam, a nie z 2Mpix aparatu z zalosna optyka (nie oszukujmy sie, zadna cyfrowka nie ma dobrej optyki i raczej nie bedzie miala). A zapewniam Cie, ze brak takich detali po pewnym czasie staje sie niesamowicie irytujacy.

 

Polecam pokorzystac troche z Samsunga C100, to docenisz obecnosc takich rzeczy, jak i dobry slownik T9 z mozliwoscia dodawania wlasnych wyrazow czy logicznie rozlozone znaki interpunkcyjne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@lechu1777 robie dość często fotki k750i, ale z tym przesadnym zachwalaniem ich jakości to bym uważał. Fakt, telefon robi jedne z lepszych zdjęć jeśli chodzi o telefony. Ale troche obiektywizmu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@jonathan:

Rozumiem ze to stanowi u Cioebie jakos telefonu.

Spoko.

Napewno pomoze mi w zasiegu i jakosci rozmow

 

Spoko, ale kto tu mówi o jakości? Mówimy tu o możliwościach telefonu, a tymi bez wątpienia Nokia wyprzedza konkurenta.

Co do zasięgu, to nawet w N8110 nie miałem problemów z tym - jest to częściowo kwestia tego, do jakiej sieci się należy i gdzie się mieszka.

Jakość rozmów? Jeszcze raz wspomnę N8110, w której jakość rozmów była wystarczająca. Ogólnie rozmawiając przez wszyskie moje telefony nie miałem zastrzeżeń do jakości. Jedyne, co zauważyłem, to zbyt duża głośność w małych telefonach (Mot C350, Siemens SL45i) powoduje powstawanie denerwującego echa.

 

Z wypowiedzi niektórych osób wynika, iż nie bardzo wiedzą po co w telefonach są aparaty fotograficzne. Dlatego też wyjaśniam, iż są one tylko dodatkiem, który pozwoli nam utrwalić jakiś moment, gdy nie mamy przy sobie aparatu fotograficznego. Wypowiedź, iż "zadna cyfrowka nie ma dobrej optyki i raczej nie bedzie miala" świadczy o braku tej świadomości. Świadczy też o lekkim zacofaniu, bo obecne cyfrówki raczej nie ustępują zwykłym aparatom. Chyba, że ktoś robi billbordy wielkości ściany bloku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lechu1777

EH uśmiałem się znowu...

1) porównujemy jakość aparatów w telefonach a nie między telefonami i cyfrówkami

2)Jak dla ciebie takie tylko dodatki ułatwiające użytkowanie sa tak ważne to ok...ja bym jednak wolał telefon z lepszą bateria i wyświetlaczem a bez tego "najeżdzania na numer w sms"

3) telefon z przed 4 lat hmmm o ile się nie myle wtedy jush był S55, on ma tą funkcję...dzwonisz do kogoś z sms jak ktoś ci podal numer do fajnej qumpeli...

4) Eh dodawanie słów do słownika T9...rzenada....no jush znowu powiem o S55 który tą funkcję ma a jest tak stary że wg was tego nie powinien mieć...

5) Wg mnie fotki w 6230i na aparacie 1,3Mpix są dobre a co dopiero na 2Mpix, to jest telefon a nie cyfrówka jak jush mówilem :)

6) co do tego że nokia wyprzedza konkurentów to bym się nie zgodził...

chociazby K750i jest lepszy od niejednej noki albo i nawet najlepszy z wszystkich, Samsung SGH-D600 jest tak samo bardzo dobry...Nie biore pod uwage palmofonów(chyab tak to sie nazywa) , ale K750i jest i tak od niejednego lepszy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

K750i jest lepszy od niejednej noki

Za to N-N90 jest lepszy od prawie wszystkich SE...

 

a bym jednak wolał telefon z lepszą bateria i wyświetlaczem

Wyświetlacz zależy od telefonu, więc można sobie wybrać.

Baterię o większej pojemności można dostać do dużej części telefonów na rynku.

 

dodawanie słów do słownika T9

Może mi się wydaje, ale chyba nawet 3310 ma tę opcję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lechu1777

Heh mówie o K750i bo on jest lepszy od wszystkich nokii kapsi? Heh może jest N90 lepszy od reszty SE, ale jak mam przykłądowo K750i to co mnie obchodzą inne produkty tej firmy? Bateria kupiona na allegro nie jest tak dobra jak bateria orginalna od producenta dostarczona wraz z telefonem...EH wyświetlacz mam taki jak sobie wybiore tel to jasne...ale wolałbyś 16 kolorów z funkcja dzwonienia prostoo z smsm czy 256k kolorów z wyświetlaczem OLED :P:P:P a bez funkcji dzownienia z sms:D

 

 

P.S - Spójrz na ceny nokii a na SE.... Za N90 mam 2 nowe K750 :D:D

Edytowane przez lechu1777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Allegro to miejsce, gdzie ogłaszają się nawet duże, poważne firmy, więc nie wszystkie baterie są marki "Uduś". Jeśli więc bateria ma większą pojemność, to na pewno będzie lepiej trzymać od standardowej.

 

Cen pozwole sobie nie komentować, bo nie od dziś wiadomo, iż ceny Nokii są dość duże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lechu1777

heh tyle że orginalna bateria jest lepsza od tej bardziej pojemnej nieorginalnej :) Nie ma orginalnych bateri i dużej pojemności :)

 

 

Jest gdzies na allegro do kupienia K750i z softem od W800i do 1100zł??? BO ja cos szukam i nie bardzo;/

Edytowane przez lechu1777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh tyle że orginalna bateria jest lepsza od tej bardziej pojemnej nieorginalnej :) Nie ma orginalnych bateri i dużej pojemności :)

Jest gdzies na allegro do kupienia K750i z softem od W800i do 1100zł??? BO ja cos szukam i nie bardzo;/

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=79275385

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=78961957

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lechu1777

Wiem wiem jus znalazłęm, ale biore z orginalnym softem :):):) Jeszcze ta cena 939 ;] eh :D Kurde jak mnie wkurzaja aukcje "chcesz zarobic na K750?nawet 15tys miesiecznie" co o tym myslicie? Nie powienny byc usuwane taki konta allegro w ogole kto chce tak oszukiwac? Nikt kto ma duzo komentarzy nie wystawia takich aukcji. Tylko 0-5 komentarzy.... Walnijcie tych pseudo allegrowiczów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedź, iż "zadna cyfrowka nie ma dobrej optyki i raczej nie bedzie miala" świadczy o braku tej świadomości. Świadczy też o lekkim zacofaniu, bo obecne cyfrówki raczej nie ustępują zwykłym aparatom. Chyba, że ktoś robi billbordy wielkości ściany bloku.

Przepraszam, zrobilem nadmierny skrot myslowy - mialem na mysli aparaty znajdujace sie w telefonach komorkowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lechu1777

eee ja znowu o K750...Można w ni0m wlaczyc mp3 i grać sobie w jave? Bo tak sie zastanawiam ze tak by bylo fajnie :P Aaa i ile można sobie słuchac mp3 na sluchawkach? ja stawiam jakieś 15 godzin, bo tak pisze ze W800i ma, to jak to sa podobne fony to chyba podobnie...??

Edytowane przez lechu1777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee ja znowu o K750...Można w ni0m wlaczyc mp3 i grać sobie w jave? Bo tak sie zastanawiam ze tak by bylo fajnie :P Aaa i ile można sobie słuchac mp3 na sluchawkach? ja stawiam jakieś 15 godzin, bo tak pisze ze W800i ma, to jak to sa podobne fony to chyba podobnie...??

Da się. Zawsze dźwięki w grach mam wyłączone, więc niewiem czy się "gryzą" z odtwarzaczem w przypadku gdy są wlączone. A co do tego jak długo maksymalnie można słuchać mp3, to Ci nie odpowiem, bo nie sprawdzalem sam (i nie zamierzem), a opierać się na danych wyczytanych w necie nie ma sensu, bo sam możesz sobie poszukać. Zamówiłem karte do swojego telefonu i coś strasznie długo do mnie idzie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lechu1777

Zamawiaj tylko od dużo komenatrzy :P pewnie o tym wiesz:P:P:P No to wylacze w javie i bede mp3 sluchal fajnie :) Masz K750? Za 120-140 zł opyla sie kupować 512MB stick duo pro ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lechu1777

Być może dlatetego nei dochodzi.... ja nigdy nei biore najtańszych na allegro ;/ Wziałbym za 120zł z możliwościa pobrania ( nigdy nie przeleje bo nei jestem głupi ) i nie mam problemu :) Wlasnie musze kupić K750 do ferii i karte 512MB kupic bo 1GB za droga:P Można oczywiście nagrywać filmy na pamięci karty no nie? Bo o ile mój kumpel w 6230i nie może nagrywać na karcie tylko w pamieci telefonu najwyzej potem moze skopiować i zxnowu krecic na pamiec wew i tak w kółko:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...