Skocz do zawartości
SpEeEeD

Kupno Laptopa Do 2000 $

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wybieram sie za tydzien do stanow troche popraowac i zastanawiam sie nad kupnem tam jakiegos laptopa . Cena wacha sie max do 2000 $ . Przegladalem troche rozne fora , stronki z testami i w tej sprawie mam pare pytan .

1. Lepeij wybrac mniejsza matryce 15 i wybrac lepsza grafike czy brac 17 i gorsza karte

2. Jaka jest obecnie najlepsza karta graficzna do laptopa X700 , go 6800 czy radek 9700

3.Czy warto inwestowac w dwustronna nagrywarke DVD czy mozna potem bez problemu kupic u nas i ja zamontowac

Chce kupic kompa optymalnego zeby mozna bylo na nim i pracowac i pograc , poniewaz chce sprzedac swego obecnego kompa . Pozdrawiam wszystkich

Edytowane przez SpEeEeD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Masta_KKIILLAA!!

Polecam della xps2, torego chyba mozna kupic w cenie 2000$

1539731[/snapback]

Nie kupisz della xps2 (nawet w Stanach) w cenie $2000!!! no chyba ze masz kupony 2x 35% off!!! W tej cenie (z kuponami oczywiscie) polecam i9300 albo FS M3438!!!

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Masta_KKIILLAA!!

Jakiej marki jest to FS M3438 i o jakich kuponach mowisz ???

1539853[/snapback]

FS - Fujitsu Siemens. Kazdy producent daje kupony ze znizka na swoje produknty!! Najbardziej z tego znany jest wlasnie dell - ktory w stanach daje kupony na 35% off z dell xps 2!! Wyobraz sobie to cena $3600 - 35% = $2200 czyli ok 7500-8000zl za dell xps2 :D

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Masta_KKIILLAA!!

to niezle , widze ze ty wlasnie zakupiles se XPS 2 w stanach tak ???  Ile za niego zaplaciles , szukam jakiegos sklepu w USA albo Kanadzie bo ten Amilo jest calkiem niezly

1539901[/snapback]

Della zakupilem w stanach i zaplacilem za niego ok 7000zl (tylko to wlasnie z tym kuponem :)) Mam tez dobra oferta na nowego della z niemiec ok 8000zl :D i wlasnie sie zantanawiam nad jego kupnem :) Jak bedziesz w stanach to najpierw poczekaj na kupon a pozniej kup bilet lotniczy zebyc go dobrze wykozystal :D Przewaznie sa raz na miesiac (takie duze np: $1000 off) a te male sa co 2 tygodnie :)

Pozdr.

 

 

P.S.

Omal zapomnialem - nie kupuj FS w Stanach bo tam drozej maja produkty z europy :D

FS kup w niemczech!!!! Swietna konfiguracje mozna juz miec za 1700 euro czyli 6800zl i wysylaja do polski!!!

Edytowane przez Masta_KKIILLAA!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze powiedz mi tylko skad moge zdobyc taki kuponik z rabatem , ja sie zatrzymam na dluzej w Kanadzie na 2 miechy do prawie 28 wrzesnia , i czemu mowisz mi o bilecie lotniczym :D

Edytowane przez SpEeEeD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Masta_KKIILLAA!!

jeszcze powiedz mi tylko skad moge zdobyc  taki kuponik z rabatem , ja sie zatrzymam na dluzej w Kanadzie na 2 miechy do prawie 28 wrzesnia , i czemu mowisz mi o bilecie lotniczym :D

1539963[/snapback]

Kupony trzeba szukac na google.com :D Bedziesz bez problemu wiedzial kiedy sie pojawia :D

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal nie bardzo wiem co to sa za kupony i jak z nich korzytsac , mam szukac przez wyszukiwarke np. dell coupons ????? Ja to zrozumialem tak ze to bedzie jakis link do stronki DELL gdzie juz bede mial obnizona cene laptopa tak , czy cos zle zrozumialem ??

Moze mi podpowiesz jak cos takiego znalesc i z tego krozytsac . Bylbym wdzieczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Masta_KKIILLAA!!

Nadal nie bardzo wiem co to sa za kupony i jak z nich korzytsac , mam szukac przez wyszukiwarke np. dell coupons ????? Ja to zrozumialem tak ze to bedzie jakis link do stronki DELL gdzie juz bede mial obnizona cene laptopa tak , czy cos zle zrozumialem ??

Moze mi podpowiesz jak cos takiego znalesc i z tego krozytsac . Bylbym wdzieczny

1539982[/snapback]

Dokladnie - wpisz na google "dell coupons" i szukaj kuponow od wlasnych wymagan!!Np; Bedzie kupon ktory obziy cene laptopow dell inspiration o 16% jezeli kupisz takiego w cenie od $999 w gore!!! Znajadujesz pozniej takiego laptopa na stronie - konfigurujesz go i na ostatniej stronie bedzie okienko do wpisywania kodu. Wpiszesz znaleziony kod i cena ci sie obnizy :)

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...