Skocz do zawartości
Nyny

Nowe Opcje Neostrady. 6144 I 256 Kbps

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

niedawno wyczytalem gdzies ze tepsa ma zamiar wprowadzac nowa opcje neo 6144kbps. Nie chcialo mi sie w to wierzyc do czasu, dopoki nie zadzwonil do mnie pracownik tepsy i pytal czy bylbym zainteresowany taka oferta :D

Oczywiscie spytalem o cene oraz upload ale niestety pan powiedzial ze jeszcze nic nie wiadomo :D

Moze wy macie jakies blizsze informacje?

 

P.S. Podobno tez neo 128 ma byc przyspiesozne do 256 kbps true?

 

Info z ostatniej chwili dla spoznialskich ! Upload, limity oraz cena moze ulec zmianie (informacje nie potwerdzone w 100%):

 

N256/128 limit 7GB - cena przy 12m 78.08 / na nieokreślony 125,66

N6144/256 limit 50GB - cena 12m 242,78 / 24m 206,18 / nieokreślony 291,58

Edytowane przez Nyny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najfajniej by bylo bez limitow... 6 na sek to jakby juz ladnie ;] Jak by byl limit 120 Gb to bym moze wzial ;]

 

Ale bez limitu najfajniej - tak jak mam neo+ teraz ;] Tylko ze "tylko 760kb/ses...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie fake- juz nie takie ploty sie slyszalo. Pozatym neo 128 nie podniesli by do 256 za darmo, gdyz jak wiadomo 128 kb\s jest dla tepsy nieoplacalna. Zresztą nawet na forum.neostrada.info pracownicy tpsa wypowiadali się ze pierwszy raz o tym slysza. Chyba, ze tpsa poszla o rozum do glowy w co NALEZY wątpic. :( :( :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wiecie co, coś w tym jest, bo gdzieś ostatnio czytałem (chyba jakiś stary "chip", sam nie wiem) że tpsa rozbudowywuje swoje siecie pod kątem szerokopasmowego internetu i w "niedalekiej" przyszłości wprowadzi naprawdę szybkie opcje neo oraz DSL. Wnioskuję więc z tego, że te 6 mb/s to niekoniecznie żart. Patrząc z drugiej strony, wszyscy tutaj podniecają sie neo 2 mb/s a na zachodzeie 4 mb/s to w sumie standart, więc sami pomyślcie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko pamietam jak mi za free podskoczyl transfer z 60 do 80 KB na sek. Wiec moze cos tym razem tez szykuja ?

 

A 6 mbit/sek dla firmy [za 600zl] czy dla kafejki calej to jest wypas opcja i naprawde tania ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze,będzie zajefajna ta neo.tylko brak funduszy,a to jest juz na 100& potwierdzone?kiedy to ma wyjść?oj będzie konkurencja

1539644[/snapback]

Ta, i 50 Gb limitu ktory starczy na jeden dzien :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, i 50 Gb limitu ktory starczy na jeden dzien unsure.gif

A kto powiedział że cały czas drzeć trzeba ??...U mnie na liczniku neo jakieś 3GB póki co...a tu już 10 dzień miesiąca...

 

Mi się wydaje że coś w tym jest...TP będzie chciała narobić sobie klientów, w kraju coraz większa konkurencja na tym polu...

 

...i nadejdą czasy, gdy za darmo mi na 4MB /s przełączą....:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaja mi sie ze ta opcja neo jest jak najbardziej realna. W koncu nie dzowniliby do mnie z takim pytaniem. Szkoda tylko ze nie podali ceny tego lacza, ale napewno mala to ona nie bedzie. Jak sie w 300zl/mies. zamknie to bedzie git (oczywiscie przy umowie na 24 m-ce lub wiecej :).

Kluczem do wprowadzenie tej opcji 6Mbit jest zapewne liczba chetnych. Upload powinien byc na poziomie 768kbps bo mniej wiecej kalkuluje sie to dla technologi ADSL. Skoro oferuje ona max przepustowosc 8192/1024 wiec 6144/768 jest jak najbardziej fair.

 

Zastanawia mnie jeszcze jeden fakt. Skoro neostrady nie mozna dzielic to kogo bedzie stac na zaplacenie chorej sumy za internet. Co z DSL?? Chyba nie zostawia najszybszej opcji DLS'a na granicy 2Mbit

Edytowane przez Nyny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie cieszcie sie za bardzo... Póki co TP wprowadziła 2mbit i chyba nie bedzie tak szybko wprowadzać 6 mbit.

 

Co to ceny pewnie powyżej 500 + vat... ;]

Jeżeli chodzi o limit myśle że 50 GB to według TP bardzo dużo.

 

Przecież ileż można ściągać... ;] A ściąganie filmów, gier i programów przecież jest zabronione... ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myśle że nawet jakby wprowadzili taką wersje neo (nie bedę tutaj gdybał o cenie) to napewno nie będzie to wersja bez limitów bo wiadomo co wtedy bedzię się działo...sieci osiedlowe będą wyrastać jak grzyby po deszczu...wprowadzenie takiej prędkości też jest dla mnie zastanawiające w przypadku neo prędzej stworzyłbym taką oferte (gdybym pracował dla TPSA :D ) dla DSL a nie dla neo...ale to tylko moje przemyślenia po paru browarach :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiscie wprowadzeniu tej przepustowosci sie nie dziwie. Gdzies tak na poczatku roku TPSA cos mowila o sprzedzazy programow TV. Takie lacze 6 mb od biedy powinno wystarczyc.

 

Wie ktos jaka jest wymagana przepustowosc dla cyfrowego sygnalu TV (mpeg, hdtv)? Pewnie trzeba by to pomnozyc przez liczbe telewizorow w domu.

 

Moje marzenie na dzisiaj to 8/1 bez limitow za 199zl z vat

Edytowane przez logray

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje tylko jedna kwestia a mianowicie kasa. Mi by było szkoda wywalić jakieś 500zł za miesiąc. Jak dla mnie to opcja jest wogóle bez sensu. Czy wydalibyście 6 tys złotych rocznie po to żeby ściągnąć sobie kilka gierek czy filmów i to w dodatku nielegalnie... ? Za te 6 tys. można pójść 240 razy do kina (15zł - bilet i 10zł - popcorn) czyli średnio 20 razy w miesiącu i najeść się do syta popcornem........ lub kupić ok 60 dobrych gier po 100zł.

 

// Co gorsza czy mieli byście czas aby obejrzeć te wszystkie filmy lub przejść te 60 gier :lol:

Edytowane przez regedit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taa, zwieksza DSLa... pewnie do 4096/256 ;]

chociaz jesli zwieksza, a cena bedzie podobna, upload conajmniej 512 to bede musial sie nad tym zastanawiac, bo ostatnio mamy pare problemów z naszym abonentem DSL ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sądze żeby TP-sa zrobiła 6 mbit i 100 GB powiedzmy limitu , już nie mówie że nie zrobią 6 mbit bez limitu , już widze ten wysyp sieci osiedlowych na neo a przecież limity wprowadzili żeby ratować DSL bo by wszyscy zakładali sieci na neo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głupota, Tpesa dzieli na mega szybkie neo a mi 512 zamula jak modem...

Pamiętam ze pierwszy tydzień to byłem wstrząśnięty jak szubko chodzi, a teraz kupa i slimak :angry: Nie po to bule 120 zeta żeby szło jak ISDN z pakietem :mur:

BTW. Gdzie jest ten licznik ile GB poszło? :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...