Skocz do zawartości
Nyny

Nowe Opcje Neostrady. 6144 I 256 Kbps

Rekomendowane odpowiedzi

A ja naprzykład mam łącze radiowe 256/128 za 71zł od mojej firmy dostarczającej neta dzielonego na sieć.Każdy ma swoje publiczne ip i żadnych limitów, ale wiem że net brany jest z tepsy.To nie lepiej właśnie założyć neta od takich firm niż bezpośrednio od tepsy z limitami??

Bo ja za tepsą nigdy nie przepadałem.Dobrym rozwizaniem są też sieci kablowe.W moim rejonie też można założyć neta z kabluwki na dwuch niezależynych łaczach EXATEL i NETIA (jedno padnie działa drugie) a nie guwno warta tepsa a ceny o wiele lepsze i bez limitów 24h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teraz bojowe zadanie dla Ciebie - przyjedz do mnie i zaloz u mnie w domu Internet z kablowki, czy od dowolnego providera innego niz TPSA.

 

Krata browaru, jesli Ci sie to uda, bo ja dzwoniac do kazdego slyszalem tylko "nie swiadczymy uslug w tym rejonie".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widzisz, wiec powinienes costi po stopach calowac TP i cieszyc sie ze masz internet bo nikt inny nie jest w stanie doprowadzic do Ciebie JEBA***O kabelka z netem :)

 

U mnie na szzcescie TP ma brak mozliwosci technicznych :P bo monopolistą jest netia, z czego się wcale nie cieszę bo nie mam alternatywy, no ale mam przynajmniej 640/160 bez limitow za 99zl netto...moze nie rewelacja no ale zawsze lepsze warunki niz w TP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest dwóch !! ja tez jestem zadowolonym user'em neostrady....jedyny wypadek, który mieli to ten, który opisałem na poprzedniej stronie, czyli przełączenie na neo 640, ale już o tym zapomniałem :) limit mi wystarcza w zupełności, prędkość aż za duża i upload 512 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybyscie byli na miejscu konsultantow zmienilibyscie poglad na te sprawy :)

 

A co do pracownikow infolini to po prostu zalezy na kogo trafisz. Jak slyszysz starszego faceta lub starsza babke od razu odkladaj sluchawke :P Z regoly bedziecie niezadowoleni po takiej rozmowie ;)

 

To moja rada :)

1720274[/snapback]

 

wcale nie chodziło mi o konsultantów tylko o TP jako firma . A w firmie tej cuda dzieją sie niesamowite , np straszna biurokracja i odsyłania klienta z jednej infolini na druga . Ogólnie rece opadają bo jak coś zaczyna sie psuć z usługami TP to już od początku trzeba liczyć sie z tym że nie załatwi sie sprawy za jednym razem tylko bedzie sie ona ciągnąć kilka tygodni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej to jest nas trzech u mnie przejscie z sdi na neo trwalo dokladnie 18 godzin od momentu wizyty w telepunkcie do momentu kiedy pani zadzwonila ze moge juz korzystac. Pozatym nawet jak byly w czerwcu mega burze gdzie piorunami walila jak oszalale i to pare razy ani jednej awari takze nie powiem zlego slowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko nie mialem go gdzie wcisnac a nowego tematu nie bede zakladac :P

Chodzi o przejscie z neo 512 na 6 mbit , jak to bedzie wygladalo?? , pojde do firmy podpisze nowa umowe i tyle?? > Czy bede musial zmieniac login / haslo ustawienia routera ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko pieknie tylko ze 6M niechce ruszyc na Speedtouch 510 :(

Chodzi na malych g.... Sagema na USB.

Panowie z TP posprawdzali juz chyba wsszystko . 2 dni im to zeszlo i niewiedza dlaczego :(

Do centrali jest moze troszke ponad 500m.

Poprzednio 2 M dzialalo dobrze. Ale byla szansa na 6M bo to jest w programie dla Szkół i ta sama oplata ale za nic niechce zlapas synchro :(

3 modele tego modemu-routera i nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do modemu speedtouch330 to sa problemy z neo 6mbps poniewaz jest troche zanizony transfer - trzeba zmodyfikowac rejestr by było OK.

A to ze nie mozna zlapac synchro to nie jest wina modemu...

6mbps normalnie powinno smigac na routerze ST510

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja Wam dopowiem do mojej historyjki (o przelaczniu mnie na neo 640) ze CI kolesie na 800 102 102co niby przyjmowali ode mnie aneksy spowrotem na 6Mbit robili to bez sensu..tzn i tak moj aneks nie mogl "przez nich przejsc"..gadalem w koncu z madrym kolesiem (chyba ;) )ktory do mnie dzownil i powiedzial ze musze isc do telepunktu podpisac NOWY aneks..ja pierdziele..cyrk..jutro ide..i przy okazji zadzwonie na 9393 o przebudowe linii..wiec neo 6Mbit bede mial od grudnia..zajefanieeeee :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , znalazłem akurat ten post dot. neo 6Mbit i mam pytanie, 2 dni temu połączył się mój sagem i ikona połączenia wskazała prędkoś 7,6 Mb/s.

 

Próbowałem ściągac pliki z roznych miejsc głównie takie około 50 mb , ale takze steam+cs z www.counter-strike.pl (28 lat i dalej mnei to jara :P) ale transfery mimo wskazywanej predkosci polaczenia wynosza max 120kb/s na starcie potem to swobodnie spada do powiedzmy 60-70 czasem 70pare, jesli sciaga juz jeden plik z predkoscia 70kb/s a wlacze mu powiedzmy z innego miejsca drugi podobny teo powiedzmy spada predkosc na jednym do 60paru a na drugim jest 20-40kb/s pare , czy to jest normalne czy moje neo jeszcze nie chodzi na pelnej predkosci ?

 

z gory dziekuje za podpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest normalne, tez ma, neo 6 mb/s i takich problemow nie mam, fakt ze przy modemie thomson speedtouch 330 modyfikuje sie rejestr jak juz bylo pisane wczesniej i predkosci sa faktycznie bardzo dobre, nie wiem jak ty sciagasz ale zaluzmy ze uzywasz p2p, wtedy ograniczasz na maks upload i twoj dowload powinien byc maksymalny, rzecza normalna jest ze z "zamknietych" torrentow uzyskuje maks predkosc i nie wyobrazam sobie teraz powrotu do dawnego lacza (vectra 1 mb/s)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , znalazłem akurat ten post dot. neo 6Mbit i mam pytanie, 2 dni temu połączył się mój sagem i ikona połączenia wskazała prędkoś 7,6 Mb/s.

 

Próbowałem ściągac pliki z roznych miejsc głównie takie około 50 mb , ale takze steam+cs z www.counter-strike.pl (28 lat i dalej mnei to jara :P) ale transfery mimo wskazywanej predkosci polaczenia wynosza max 120kb/s na starcie potem to swobodnie spada do powiedzmy 60-70 czasem 70pare, jesli sciaga juz jeden plik z predkoscia 70kb/s a wlacze mu powiedzmy z innego miejsca drugi podobny teo powiedzmy spada predkosc na jednym do 60paru a na drugim jest 20-40kb/s pare , czy to jest normalne czy moje neo jeszcze nie chodzi na pelnej predkosci ?

 

z gory dziekuje za podpowiedz.

poczekaj az Ci updateuja login..na razie zrobili Ci synchro..do pełni szczescia potrzebujesz nowego loginu (pewnie Ci dadza albo juz teraz albo 1 grudnia)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam sprawdzajcie czesto trassfer w neostradzie ponieważ czesto jest niższy jak pownien byc mi zdazyło sie niec nawet 42 a powinienem miec 640 oszukiwali tak przez pól roku, aż pewnego dnia zorientowałem sie że sciemniają. zglosiłem reklamacje i dostałem ładne ale nie duże odszkodowanie. do sprawdzenia polecam strone www.dsl.cz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo czasem ktoś potrzebuje coś szybko pobrać/wysłać, a niekoniecznie musi byc maniakiem p2p,

poczta, wideo. 50Gb do tego spokojnie wystarczy. Ja mając 640 bez limitów na 3 komputery nie wukożystujenawet 25gb/mc a przydałby się czasem coś ściągnąć o wiele szybciej... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale takie lacze jest raczej do takich spraw a co bedziesz sciagal dema gier ? lol

mogą być i dema, które waży 700 MB a ja je ściągam w niecałem 20 min, pozatym wszystko co potrzebuje mam na szybkiego, nie musze zostawiać włączonego komputera na cała noc, nie musze płacić większych rachunków za prąd itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, pisaliscie pare postow wyzej ze sa problemy z neo 6mb na speedtouchu 330 i ze trzeba rejestr modyfikowac.. moglby ktos napisac co i jak trzeba pozmieniac ?? bo mam 6mb i mi na kazdej stronie do sprawdzania dsl max 400kb/s pokazuje (~2,6Mbps)... z gory dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...