Skocz do zawartości
Nyny

Nowe Opcje Neostrady. 6144 I 256 Kbps

Rekomendowane odpowiedzi

Poczekamy do 1.08.2005 (ważna data w dziejach polskiego internetu)....

 

Pożyjemy - zobaczymy...

1572570[/snapback]

Ale co chcesz czekac jak to jest ostateczne.... Juz nawet sa plakaty z wersja 6mb zrobione :)

 

I ine duperele reklamowe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cmykus a masz ?? Wyślij kilka ;]

 

Ja sie skusze na neo 256 ;] 6 zł za 2 x szybsza neo mi pasuje :D

1572868[/snapback]

 

 

Widzialem na wlasne oczy.. ale nie skanowalem :lol: pozatym za duzy format

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzialem na wlasne oczy.. ale nie skanowalem  :lol:  pozatym za duzy format

1572884[/snapback]

Hmm.. domyślam się ich treści .. "6 Mbitów ! MEGA szybka neostrada już dostępna! Teraz sciąganie filmów, gier i programów to pestka. Limit AŻ 50 GB będziemy mogli wykorzystać na prawie 70 filmów, około 10 gier (1 gra=1dvd) lub ponad 10000 tys MP3 !! Kazda az po 5 mega! Nie wachaj się. Przyjdz do telepunktu i zamów najszybszy internet w POLSCE"

 

 

Jednym słowem Tp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wszystko jest cacy nowe opcje wchodza od 1 sierpnia lub od 1 wrzesnia ale raczej 1sza data jest bardziej pefna.

 

Co do neo 256/128 oraz 512/128 to za ta cene bedzie to chyba najlepsza opcja internetu jaka mogl wydac nasz kochany monopolista.

 

Hmm.. domyślam się ich treści .. "6 Mbitów ! MEGA szybka neostrada już dostępna! Teraz sciąganie filmów, gier i programów to pestka. Limit AŻ 50 GB będziemy mogli wykorzystać na prawie 70 filmów, około 10 gier (1 gra=1dvd) lub ponad 10000 tys MP3 !! Kazda az po 5 mega! Nie wachaj się. Przyjdz do telepunktu i zamów najszybszy internet w POLSCE"

Hehe tak wlasnie bedzie. Szkoda tylko ze tepsa podajc te dane o grach filmach itp itd nie pochwali sie ze chcac wyslac znajomym zdjecia z wakacji bedziemy musieli wybrac sie na ryby na zbicie czasu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko ze Chello dla 90% polaków jest niedostepne i dlugo dostepne nie bedzie.

Jesli Chello mialoby zasieg tepsy to wtedy logiczne ze monopolista ceny by obnizyc musial. A narazie oni nie maja sie o co bac bo maja prawie caly rynek pod soba. A takie wyjątki jak Chello itp. narazie im nie zagraża

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Chello mają dostęp nieliczni polacy. Co do cen TP to wiadomo że póki mogą to chcą najwięcej zarobić na internecie. Neostrada jest już chyba w 99% dostępna. Więc że to chyba naturalne, niekoniecznie dobre dla klientów.

 

Co do Neo 6 mbit... wkurza mnie to że tego czegoś (Neo+) nie można podzielić ! Więc co mam płacić 200 zł za neta ? W USA i w UE mam pół roku opłacone.

 

Mam tylko jedną nadzieje... niech wprowadzą DSL 6mbit. Przynajmniej dzielenie jest legalne... Tak swoją drogą jestem ciekaw czy w tej neo 6 mbit nie ma jakiegoś podstępu ? A może TP chce tylko to co dawno powina dać ?

 

Tak jak napisałem wyżej... pożyjemy - zobaczymy ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko ze Chello dla 90% polaków jest niedostepne i dlugo dostepne nie bedzie.

Jesli Chello mialoby zasieg tepsy to wtedy logiczne ze monopolista ceny by obnizyc musial. A narazie oni nie maja sie o co bac bo maja prawie caly rynek pod soba. A takie wyjątki jak Chello itp. narazie im nie zagraża

1573042[/snapback]

 

Rynek maj ale od 2007r. to się zmieni :D bo zagraniczne firmy będą mogły u nas konkurować z tą wredna TPSA i zobaczymy jak się to wszystko rozwinie. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz do dopiero beda pozapychane sieci szkieletowe, jak tpsa wrzucila limity to zawsze z koncem miesiaca net lepjej chodzil a teraz n 6 mbit laczach beda wazerowicze zasysac i szkieletowka 200% normy bedzie wyrabia i sie sypac .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz do dopiero beda pozapychane sieci szkieletowe, jak tpsa wrzucila limity to zawsze z koncem miesiaca net lepjej chodzil a teraz n 6 mbit laczach beda wazerowicze zasysac i szkieletowka 200% normy bedzie wyrabia i sie sypac .....

Zawsze myślałem że Neo to stała prędkość... :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz do dopiero beda pozapychane sieci szkieletowe, jak tpsa wrzucila limity to zawsze z koncem miesiaca net lepjej chodzil a teraz n 6 mbit laczach beda wazerowicze zasysac i szkieletowka 200% normy bedzie wyrabia i sie sypac .....

1573299[/snapback]

Gdyby mieli taką słabą sieć szkieletową to by tego nie wprowadzali... zresztą ludzie już się tego obawiali przy opcjach- 1 mbit, 2 mbit i przy zwiększeniu neo z 512 do 640 (tej ostatniej liczby nie jestem pewien, poprawcie mnie ;] ) Więc dlaczego sieć ma się posypać? Zresztą powiedzmy sobie szczerze: Kogo normalnego stać na takie neo? Sciągnie 50 gb w kilka dni i sie skonczy... i potem bedzie ryczał itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta ... a dsl ciagle w tej samej cenie/predkosci... to zaczyna byc powoli smieszne .. szkoda ze inni operatozy maja chore ceny i lacza zaczynaja sie od 5 Mbit :/ ( 10Mbit 2200pln brutto) kogo normalnego stac na takie lacze prywatnie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz do dopiero beda pozapychane sieci szkieletowe, jak tpsa wrzucila limity to zawsze z koncem miesiaca net lepjej chodzil a teraz n 6 mbit laczach beda wazerowicze zasysac i szkieletowka 200% normy bedzie wyrabia i sie sypac .....

1573299[/snapback]

Nie pisz glupot jak nie wiesz jak jest.. :angry: Wiesz wogole jaka tpsa ma siec szkieletową ? Tpsa ma BARDZO dobra siec szkieletowa.... Poczytaj popytaj ludzi z pionu technicznego tpsa to sie dowiesz jak jestes w bledzie. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadza się ... w szkieletową zainwestowali kupę kasy .... Tyle trzeba im przyznać :) ... Chociaż to co jest ok na chwilę obecną, za 5 lat będzie na pewno niewystarczające.

1573858[/snapback]

A co ty myslales ze na swoim pierwszym komputerze bedziesz ZAWSZE grał w najnowsze gry ?? PRzez prawie rok neostrada chodzi mi super (raz jedynie byla jakas awaria przez 2 godziny) a tak to naokrąglo dziala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DSL jest bez limitów. Chyba że im słońce przygrzeje to wprowadzą ;]

1573992[/snapback]

Juz im dawno przygrzało ;] Może tpsa by zrobiła takie limity: Limit kozystania z uslugi na 1 dzien - 6 h

LoL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz im dawno przygrzało ;]  Może tpsa by zrobiła takie limity: Limit kozystania z uslugi na 1 dzien - 6 h

LoL

1574022[/snapback]

To chyba większość by wolała spadek prędkości niż nie mieć neta przez 6h ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HEH, ja jak miałem przez 2 miesiące internet z Szeptela przez zajebisty modemik radiowy 19kbit/s to myslałem żę się zesram. To dopiero była męczarnia, nawet sobie tego nie wyobrażacie, transfer na poziomie 1 KB/s i 1 mb w 25 minut. To było wielkie lol. Teraz mam radiowy 380/128 za tyle samo kasy ale i to jest wielkie [ciach!]o w porówaniau do tego co mają na zachodzie. Tam za taką kasę łącze 6 mbit jest, np. w deutchtelekom czy jak to się zwie, kosztuje to 20 Euro. Gdyby do nas przyszli z takimi cenami to TP straciłaby klientów, no chyba że zrobiłaby podobne opcje za podobną kasę, zapomniałęm wspomnieć że tam 1 mbit kosztuje 10 euro :) i nie ma żadnych limitów. Aż szkoda gadać, jak się patrzy na zachód a potem trzeba wrócić do normalności.

 

Może za lata świetlne w Polsce sytuacja się poprawi. Ale póki TP "Rulezz" :mur: to można się tylko zapaść pod ziemię :) Porównując zarobki i ceny to tam wszystko kosztuje grosze, a u nas ludzie i mało zarabiają, a jeszcze więcej muszą zapłacić. To jest chore, no ale...

 

Sorki za mój pesymizm i sarkazm, ale nie mogłem się powstrzymać, mam już tego dosyć.

 

Te 6 mbit w cenie 120 zł mogłoby przejść, ale za 200 zł to jest wielkie lol. I jeszcze ten limit 50 GB, 768 KB/s to 2,76 Gb na godzinę, czyli przy ciągłym ściąganiu z taką prędkością (co jest trochę nie możliwe) taki limit to 20h zabawy - heh. I to ma starczyć na cały miesiąc? Chyba sobie jaja robią. U nas z tymi limitami to już się naprawdę przekręty robią. Może niedługo wprowadzą łącze 10 mbit i limit 70 Gb w cenie 300 zł :D Będzie lepsza zabawa no i zawsze na przesłanie krótkich filmów i zdjęć z wakacji starczy. No i na ściąganie kilkutysięcy mp3 :)

 

Jeszcze raz sorki, zapewne niektórzy mnie skrytykują, ale taka jst prawda. Polska to Polska i narazie nic się nie zmieni, chyba że co poniektórzy "trzymający władzę" zrobili by coś dla kraju a nie dla siebie i swojej kieszeni.

 

Pozdrawiam

 

P>S Nasuneło mi sie jeszcze na myśl dawne hasło TP: "To Polska rzecz pogadać(okradać)" - only for fun, żeby nie było że jestem tylko skończonym pesymistą no i w celach edukacyjnych. Takie hasło pojawiło się kiedyś na stronie TP.SA więc to nie ja jestem jego autorem :)...

Edytowane przez Nuklear

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze ten limit 50 GB, 768 KB/s to 2,76 Gb na godzinę, czyli przy ciągłym ściąganiu z taką prędkością (co jest trochę nie możliwe) taki limit to 20h zabawy - heh. I to ma starczyć na cały miesiąc? Chyba sobie jaja robią. U nas z tymi limitami to już się naprawdę przekręty robią. Może niedługo wprowadzą łącze 10 mbit i limit 70 Gb w cenie 300 zł :D Będzie lepsza zabawa no i zawsze na przesłanie krótkich filmów i zdjęć z wakacji starczy. No i na ściąganie kilkutysięcy mp3 :)

:mur: :mur:

 

 

A co jak masz takie lacze do znaczy ze chcesz odpalic sciaganie i zasysac non stop ? :mur: Pytam sie po co ? Caly internet chcesz zarchywizowac ? :angry:

 

Wlasnie jestem za limitami - i dobrze ze sa.... bo jak by nie bylo to nie wiem, jak by ten net w polsce chodzil :blink: Jak taki jeden zlodziej z drugim co zasysaja cale p2p sie dopadnie i przelicza na ile godzin mu zasysania starczy :mur:

 

 

50GB miesiecznie to jest duzo !! Wychodzi 1.61GB na dzien, ludzie co wy chcecie sciagac ?

 

 

Mi by takie lacze pasowalo bo i tak nie zasysam wiecej niz 20-25gb miesiecznie, ale przy 6mb to bym mial taki luxus ze sciagne 700mb w przykladowo 15 minut a nie kilka godzin.

 

I jak bym dostal teraz lacze przykladowo 10mb to i tak wiecej bym nie zasysal.. bo kto obejrzy te wszystki filmy itp ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te 6 mbit w cenie 120 zł mogłoby przejść, ale za 200 zł to jest wielkie lol.

1574058[/snapback]

wiemy że jest drogo wolno itd, ale idzie ku lepszemu! Nie od razu Kraków (?) zbudowano.

Jak było ponad 2 lata temu?

Neostrada 512: instalacja 800, modem 200, aktywacja 200, co miesiąc ponad 200.

Jeszcze nie zacząłeś korzystać a już płaciłes 1200 zł :mur:

Dodajmy że wtedy te sumy znaczyły więcej, bo inflacja swoje robi.

Też chciałbym pare mbitów za 50 zł ale cierpliwości, będzie lepiej. Bo chyba gorszej opcji nie mogą wprowadzić, sami na siebie bata nie ukręcą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cmx: ktos obejrzy, juz sie o to nie martw

szczerze mowiac wole juz moje 1mbit z dialogu bez limitow niz 6 mega z tepsy z 50gb (lol)

 

i nie oszukujmy sie.. zdecydowana wiekszosc z was na pewno ssala nielegalny stuff (piraty) takze..

jesli ktos chcialby byc calkowicie legalny (net do poczty, www, radia itp) to 1mbit i 5-6 gb miesiecznie by mu wystarczylo. A takie lacze (6mbps) jest imo mocno nastawione na sciaganie. Bo co za roznica czy otworzy ci sie strona w 2 czy 2.5 sekundy?

Edytowane przez tek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może za lata świetlne w Polsce sytuacja się poprawi. Ale póki TP "Rulezz" :mur: to można się tylko zapaść pod ziemię :) Porównując zarobki i ceny to tam wszystko kosztuje grosze, a u nas ludzie i mało zarabiają, a jeszcze więcej muszą zapłacić. To jest chore, no ale...

 

1574058[/snapback]

 

Spoko poczekajmy do końca 2006 r. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę ściągać dużo filmów, bo bardzo lubię oglądać. Przykładowo 700 mbajtów na moim łączu ściąga się ok 6-7 godzin. A gdybym miał 6 mbit to zassałbym to w dzień, ale i limit by mi się skończył :(

 

Moja euforja była wywołana przedewszystkim tym, że gdzieś wcześniej czy czytałem czy usłyszałem, że TP opcja neostrada 128 powoduje tylko straty to normalnie się rozzłościłem i... szkoda pisać... :)

Edytowane przez Nuklear

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...