Skocz do zawartości
Nyny

Nowe Opcje Neostrady. 6144 I 256 Kbps

Rekomendowane odpowiedzi

Wiadomo, że apety rośnie w miarę jedzenia, ale...no właśnie jest to ALE, które napewno w moim przypadku się sprawdzi, ponieważ pracuję i studiuję, czasu wolnego przeważnie brakuje, żeby się wyspać porządnie, więc w moim przypadku nie ma sensu ściągać nie wiadomo ile, gdyż i tak nie byłoby czasu tego wszystkiego przejżeć, posłuchać, pograć, pooglądać, posprawdzać wszystkie nowe dystrybucje linux'a itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I naprawde zmieniasz na te 6mbit? Kurde - sam nie wiem - czy lepsze to 6mbit [bo moge miec] z limitem 50 GB, czy lepsze te 640kb/sek - bez liminut...

 

Jestem troche rozdarty, kurde no... ;]

1604221[/snapback]

naprawde zmieniam :D

 

pamietajcie jeszcze o JEDNYM!!!! 100GB w prezencie!! do wykorzystania do marca 2006 (czyli przyszly rok) to jest ok. 15GB dodatkowo miesiecznie do marca!! czyli 65GB..a potem 50GB starczy ...tez nie bylem pewny..wole byc "wolny"...ale bez przesady..to co chcialem to juz wiekszosc mam:) przyznaje ze jesli bym zaczynal przygode z NEO to byloby ciezko z 50GB..ale teraz juz luz

 

btw. margin mam teraz 41..na noc rośnie?;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Parówkowy_Skrytożerca

mam 1 wartośc na 32 a 2 na 29 - wiec chyba bedzie okiej z 6 Mbitami? i to na razie na neo 128 :)

Edytowane przez Parówkowy_Skrytożerca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Parówkowy_Skrytożerca

Masz male szanse...

1604951[/snapback]

a dziś znów mam inaczej:

 

SNR Margin - 38-39dB

Line Attenuation - 20-22dB

 

(róznie bylo o różnej porze dnia)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ja sie zaraz wku..ie to chyba cos rozwale..nawet jeszcze mi sie modem nie zsynchronizowal na 6Mbit..a od 1 wrzesnia mam miec 6Mbit ponoc..dzis o 12 w nocy powinien mi sie zsynchronizowac..jesli nie to chyba rozwale jutro jakis TELEPUNKT :mad: :mad: :mad: :mad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzwonilem wlasnie, 1 wrzesnia i nie mam 2mbit.

 

Dzwonie pod infolinie 0 800 102 102 potem 1 i czekam 4 min. sluchajac budujacej melodyjki...

 

Potem gadam z kolesiem na temat mojej nestrady 2mbit i co? i nic, info ze aneks podpisalem jest, ale wszedzie w systemie mam 640kbit, NIKT NIC DALEJ Z TYM NIE ZROBIL, stalo to w MARTWYM PUNKCIE, dopiero teraz koles dal zgloszenie by sie tym zajeli, kurfa mac rece opadaja...

 

A na rachunku juz za sierpien mam abonament za 2mbit lol

dobre i to bo to 10zl taniej.

 

Mam czekac, dzis albo jutro ktos do mnie zadzwoni.

 

Wiec lukk bierz teraz fona i dzwon :)

 

edit:

 

18min zycia stracone na infolinie

Edytowane przez SKRYTOBOJCA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestes druga osoba ktora mi to powierdzila, wiec jednak 6144/512 :-) Ale nadal nie wiem czy rezygnowac z DSL 1024 i przejsc na neo... Chodzą słuchy że w przyszłym roku ma Dialog wejść na moją ulicę (studzienki już są po drugiej stronie ulicy).

 

PS. Chello tez zaszalalo maja 12mbps z opcją 1mbps na upload :-)

Edytowane przez radoskur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są ludzie ktorzy przez 3 miesiace staraja sie zmigrowac ;)

Wiec siedz cicho :P

Podpisales aneks w telepungcie?

Aha, jeszcze jedno, migrujesz na 6 mbit, bycmoze migracja juz byla zrobiona ale sie nie udala ze wzgledu na slaba linie...

Edytowane przez Sparrov

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisalem wyzej :)

 

Przed chwila zobaczylem jedna zmiane na stronie https://www.panel.neostrada.pl

Stan konta:

 

"aktualny transfer z prędkością 2 Mb/s"

"limit podstawowy 35 GB"

 

"suma ściągniętych w tym miesiącu danych 64 MB" hehe przez 3 dni tak malo :D

 

Wiec "cos" sie dzieje, ale speeda nadal mam starego :)

 

A na personalizacja uslug nadal error -212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no juz jestem..nie bylo mnie gdyz szanowny pan moderator zauwazyl że nalezy mi sie odpoczynek 3 dni <_< <_<

 

a wiec:

NEO 6Mbit jest fajna..ale niestety trzeba sie baaardzo starac i miec szczescie aby wykozystać w 100% szybkośc..nie powiem, da sie..ale szczegolnie na torrentach z systemem ratio..fajnie sciagac 3 rzeczy naraz z sumaryczną prędkościa 550-600kB/s...choc nie ma reguły..raz sciagnalem z "otwartego torrenta" jedna rzecz z szybkoscia 450kB/s

 

fajan sprawa tez z demkami gier z ftpów itp..gamershell, serwer neo itp..przewaznie zapiernicza 740kB/s...a jesli demko nowe (np. starship troopers) to 200-250kB/s)

 

co mnie NAJBARDZIEJ chyba cieszy to UPLOAD!!!! mam 64kB/s :D :D i to jest super sprawa (znowu torrenty z ratio)...

 

mam dupny kabel na odcinku dom-mieszkanie..i to z pewnoscia sprawia mi troche problemow..ale tez dziwne jest to ze w godz. 19.00-21.00 neo jest "niefajne"..niskie transfery (150kB/s) itp...moze to wina modemowców i po rpostu teraz to bardziej odczuwam niz na neo 640, bo mam wieksze mozliwosci?? nie wiem..sprawdzalem w tym czasie pingi do wp i sa ok (srednio 16ms)..wiec moze to rzeczywiscie wina zapchanych serwerów

 

aha co do migracji..to oczywiscie nie obyło sie bez kopniecia w dupsko tpsa 1 wrzesnia z rana aby cos zrobila..zadzwonilem a pani powiedziala ze przekazuje odpowiednim ludziom..po 12.00 mialem nowe synchro..a 3h pozniej transfery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NEO 6Mbit jest fajna..ale niestety trzeba sie baaardzo starac i miec szczescie aby wykozystać w 100% szybkośc

Odpal DC++,tu do pobrania jedna z wersji http://www.revconnect.com/Zobaczysz jak idzie pelna para transfer na 6mbit,tylko trzeba wtedy lookac na limit :-P Edytowane przez Yeste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...