Skocz do zawartości
Boxster

Codename: Panzers, Phase Two

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafika

 

W sieci pojawił się grywalne demo drugiej części rewelacyjnego RTS-a Codename: Panzers, Phase Two. Całość zajmuje 439MB i zapowiada się całkiem miodnie - kierujemy oddziałemi alianckimi w Afryce Pł.

 

Najlepiej zassać z FileFront - TUTAJ.

 

BTW jak w cz. pierwszej przejmowało się kontrolę nad pojazdami tak aby nimi kierować za pomocą kursorów? Czoś cz. drugiej mi to nie wychodzi...

Help!

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Boxster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Download start - za 30 min będzie :)

 

Zapowiada się ciekawie - Phase One była świetna - może być tylko lepiej (żebym nie wykrakał :| )

 

Tylko żeby znowu jakiejś afery Panzersgate nie było...:|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

genialny RTS, bedzie hit murowany! Demko jest strasznie niestabilne. Nie radze zmieniac ustawien graficznych w czasie gry, albo kozystac z ALT+TAB. U mnie się haczy niesamowicie przy wiekszej zadymie, ale te efekty... zawalajace sie budynki... miód :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No potwierdzam...

 

Wygląda kapitalnie, chodzi nie najgorzej...(jako że masochista jestem to zapuściłem 1024x768 AA4 AFmax) - da się grać choć potrafi przy większej zadymie zarwać)...

 

Opcje jeszcze w czasie gry jako tako można zmienić, ALT+TAB już gorzej :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...