Skocz do zawartości
shakur_45

Sklep W Kraku

Rekomendowane odpowiedzi

byl kiedys taki topic " firmy godne polecnie" czy jakos tak, ale widze, ze juz nie jest przyklejony ;] czy ktos moze mi podac adres najlpeszego sklepu (komputerowego :P )w krakowie ?? fajnie jakby mial strone www

 

thx

 

hmm wpadl mi w oko pcprojekt i widze, ze jest wlanie z krakowa, czy jestes jeszcze tanszy sklep ?

Edytowane przez shakur_45

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tu w zasadzie wypadałoby skończyć wymienianie dobrych sklepów krakowskich.

 

Dla przypomnienia na plus:

+ pcproject

+ bit computer

+ apollo

+ i ewentualnie vector (na kazimierzu, na ul. Warshauera)

 

Na minus:

- polpc (dużo mówią, ale nic się nie znają)

- reset (czasem sprzedaje tam... pani - z całym szacunkiem dla płci żeńskiej, widzę was jednak bardziej w kosmetycznym :lol:)

- bino - panowie nie znają firmy thermalright (choć i w apollo się miotali)

- vobis (za ich "markowy" sprzęt, straszne ceny i boks w tesco :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pcprojekt kiedys walczyl o klientow to sie starali, teraz maja wszystkich w doopie ;-) do tego chyba tylko w pcprojekcie doswiadczysz wiekszych cen za jakis sprzet bo sie dobrze kreci :blink: ostatnio mila pani tlumaczyla czemu ramy ktore maja w cenniku za 170 zl sprzedaja za ponad 200 :x ogolnie to chyba najlepiej wychodzi apollo - normalne ceny, nie ma tloku - sprzedawca jest dla ciebie (nie to co w bicie gdzie czasami trzeba postac pare min w kolejce zanim ktos do ciebie podejdzie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm apollo? nie zdarzylo mi sie zebym poszedl do ktoregos oddzialu i mieli to co upatrzylaem sobie w cenniku (poczawszy od dysku, na muvo skonczywszy) pozatym nie doswiadczyem tak tzw szybkiej obslugi - sredni czas oczekiwania na sprzedawce wmoim przypadku (srednia z filii jak i z glowneg oddzialu - zawyza ja w sumie glwny oddzial jak i sklep na czarnowiejskiej) okolo 20 minut

 

bit? wszystko jest ok dopoki cos sie ne wysypie - w kilku przypadkach czas oczekiwanina na wymiane przekroczyl miesiac, do tego jak widze ze np ram ktory odnosze jako uszkodzony (sypie bledami) trafia na polke w sklepie a ja dostaje z tego samego miejsca kolejna sztuke, to mnie z kolei trafia

 

wlodipol - chlopakom poprostu odbilo :) ceny kiedys mieli spoko a teraz to ani obslugi uczciwej ani cen.

 

pcprojekt - przyznam ze moj ulubiony sklep ale nie robilem zakupow od dluzszego czasu. bylem tam kilka razy i faktyczne troche sie opuscili w nietorych kwestiach obslugi, ale dalej jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...