Skocz do zawartości
xsawery

Czy Warto Modernizowac Taki Komputer?

Rekomendowane odpowiedzi

Obecny sprzęt to Athlon 1,2 ghz na ECS k7VZA v.3, 2x128mb sdram oraz GF2 titanium. W zamyśle jest taka modernizacja: procek zmiana na XP2400 (to podobno największy jaka ta płyta jest w stanie obsłużyć) dokupienie 256mb ram oraz zmiana grafy na Radka 9550 który w załozeniu od początku ma chodzic na typowych ustawieniach jak dla zwykłej 9600. I pytanie-czy to ma sens? czy moze sdramy będa zbyt wąskim gardłem dla wydajnosci całego zestawu.Ma on służyc do gier-przyszłemu uzytkownikowi w zupełnoscistarcza rozdzielczosc 800x600 i ustawienia medium.Czy GTa San andreas moze pójśc w miare płynnie na takiej rozdzielcziości?? i przy taki sprzecie (oczywiscie juz po modernizacji :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki sprzet jak w podpisie i mi idzie 30 FPS w 1024X768 na low... (w GTA SA)

1541407[/snapback]

 

Ale jak sądzisz-czy stara pamięc może byc bardzo duzą przeszkoda dla wydajnosci całego systemu??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na sprzęcie jak w podpisie chodzi GTA:SA bez żadnej zwiechy (800x600x32/high details) , a AMD są podobno lepsze do gier niż Intel.

 

Grzybek92: SA ma limit 25fps , chyba , że odblokowywałeś limit programem , ale u mnie chodzi lepiej na tych 25fps :/

 

Konkluzja: Jeżeli GTA:SA to szczyt Twoich wymagań to możesz modernizować :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...