Skocz do zawartości
sqbi2005

Nowy Zestaw A64

Rekomendowane odpowiedzi

witam. ocecnie posiadam bartona 2500@3200, asus a7n8x deluxe, hercules radeon 9800 128mb , 512 ddr333 KingSton.

Zastanawiam sie nad zmiana tego sprzetu pod koniec roku albo na poczatku 2006 na : asus a8n sli, athlon64 3000+, gf 6600gt gigabyte.

Ale kumple namawiają mnie zeby poczekac i kupic juz 2 rdzeniowego athlona. jak myslicie kiedy taki procek bedzie w granicach 600zł ? i Czy byscie zmieniali na moim miejscu na to co podalem czyli A64 3000+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Firma AMD sama przyznała ze dwu rdzeniowe AMD są dla firm, a dla graczy są wersje FX, nie wiem do czego wykorzystujesz sprzęt. A twój barton jest obecnie najbardziej opłacalny dla graczy !!!!

Edytowane przez Szajba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem takiego bartona jak ty, jestem graczem Enemyterritory gdzie wlasnie procek odgrywa najwieksza role. Naprawde duza, otoz ja mialem nieco inna sytuacje, wygralem troszke kasy, chcialem kupic dobra karte graficzna bo poprzednia FX5700 byl dla mnie juz za slaby zeby grac w ET (niektorych to moze dziwic, ale wiemc o mowie) Wice pomyslalem raczej tak, zeby zmienic sobie kompa i przesiasc sie na PCIe. Co wiazalo sie z wymiana plyty, procka itd. Wiec wymienilem kompa i jest minimum 2x lepiej. Wiec jesli naprawde lubisz duza wydajnosc to czemu nie zmienic. A czekac na nowy sprzet (ten lepszy wiedzac ze bedzie za 1-2miesiac) to mozna czekac i czekac az bedziesz mial 150010900 lat i dalej zostaniesz z tym co teraz masz. Dwordzeniowe kompy jak sie pojawia to ich cena nie bedzie ponizej 1000zl (mowa tu o tanszych werjsach AMD) intel juz ma i jego najtanszy model kosztuje 1100zl. A widze ze to Ci nie zadowoli. Otoz tak naprawde te 2 rdzenie na najblizsze 2 lata na nic sie zdadza. Tak jak to bylo z prockami 64bitowymi. Wyszly dlugi czas temu i dopiero niedawno sie zaczely pojawiac amplikacje, gry itp. pod 64bity. Jeszcze sobie poczekamy na pelne srodowisko 64bitowe, ale wiadomo ze krocej niz na procki z dwoma "jajami".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...