Skocz do zawartości
adaś25

Aparat Do 3400 Cyfra Albo Lustro

Rekomendowane odpowiedzi

po co Ci taki sprzęt jak Ty głupiego jasia nie umiesz obsługiwac??? Najpierw naucz na prostym sprzęcie a potem weż coś mocniejszego. To tak jak bys sie uczył jedzić maybachem...

Edytowane przez randomize

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym tam mu radził kupic 50 letnia praktike !!! Przynajmniej nauczysz sie fotografii od podstaw. Ilu jeszcze takich bedzie... Myślą ze jak kupią aparat za 3500(albo więcej) złotych to odrazu nagroda World Press Photo (czy coś w tym stylu) będzie odrazu ich... Byłem świadkiem wielu takich sytuacji...

Edytowane przez randomize

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę to w temacie fotografii wszyscy są mądrzejsi od Pana Boga. Jeśli ktoś początkujący jest aż tak bezczelny i o cokolwiek się zapyta jest gaszony w kilka słów, a skąd wy „profesjonaliści” jesteście pewni, że początkujący kupi drogi aparat i akurat

zrobi pierwsze i może jedyne zdjęcie w swoim życiu, które zostanie ogłoszone zdjęciem wszechczasów. Chyba wiecie, że najlepsze zdjęcia, które zdobywają nagrody wykonywane są przypadkowo, no chyba, że ktoś fotografuje, naturę, lub robi portrety. Ha. Co to kogo obchodzi, że ten czy inny kupuje aparat za 100,1000, czy kilkanaście tysięcy. Jak go stać? 10% mocy aparatu? Co to znaczy mocy? Niektórzy uważają, że nauczyć się jeździć można tylko Maluchem. Jak ma Porsche, to co nie nadaje się do nauki jazdy? Diabli mnie brali jak chciałem dowiedzieć się cokolwiek o cyfrówkach i otrzymywałem głupie komentarze. A zresztą czy to dotrze do niektórych rycerskich głów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

duzo racji chłopy mają !!!!!!!!!

powaznie jesli wskoczysz od razu na lustrzanke to bedziesz załamany..........juz nie mówiąc o wykorzystaniu......

lustrzanką cyfrowa powinno sie pstrykac dopiero po obyciu sie z cyfrą,posiadającą manualne ustawienia.Teraz moze sie obrażasz ale póżniej przyznasz mi rację :D

np czy wiesz,ze w lustrzance nie pokazuje jak to jest w cyfraku ,zmiany fotografowanego obrazu?tam musisz miec obycie i walisz zdjecia wiedzac jakie ustawienie dac teraz-z pamieci...............troche namotałem..... :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega chyba nie rozumie co to znaczy przypadek w fotografi... w fotografi przypadek nie oznacza ze sie właczyło tryb nocny i zrobiło zdecie w dzien i wyszedł jakiś efekt czy inne takie [ciach!]ły... w Fotografi przypadek oznacza ze widzisz cos i wiesz ze być moze (jestes tego na 99% pewien) to jest "ten" moment a funkcje aparatu masz ustawione świadomie a nie przez przypadek... troche trudno to wytłumaczyc ale mam nadzieje ze dałem Ci chodz minimalne pojęcie o tym... Co do nauki jazdy porsche to ucz sie prosze bardzo ale zauwaz ze na lepszym sprzecie łatwiej mozesz sie nauczyc złych nawyków ktore pozniej w fotografi Ci nie pomogą a wręcz przeciwnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adaś bez obrazy ale kup sobie dobrą cyfrówke,z ręcznymi [manualnymi] ustawieniami,to koszt do 2 tys zł w tym bedziesz miał karte,filtry,makro itp i wtedy rozpocznij nauke a bedziesz nam dziękował,że ci tak poradziliśmy :wink:

A o jakie aparaty mi chodzi to sobie sprawdz gdziekolwiek,tu tez było dużo o dobrych sprzętach

PZDR i daj znać jak coś zakupisz [nawet jak lustro :razz: ---BOŻE BROŃ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...