Skocz do zawartości
Kaeres

Co Ten Aparat Jest Wart ?

Rekomendowane odpowiedzi

Totalnie sie nie znam na aparatach fotograficznych i prosze o zidentyfikowanie tego aparatu.

Jakie sa jego mozliwosci w skali: slabe, niezle, dobre, swietne, profesjonalne.

1542327[/snapback]

moja oecena 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie myslcie przez pryzmat pro aparatow za 3k pln !

W porownaniu do ceny jak on wypada (oczywiscie najpierw mi powiedzcie ile jest wart).

1542358[/snapback]

 

dąłbym za niego max 200 może 250 zeta :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Totalnie sie nie znam na aparatach fotograficznych i prosze o zidentyfikowanie tego aparatu.

Jakie sa jego mozliwosci w skali: slabe, niezle, dobre, swietne, profesjonalne.

1542327[/snapback]

TO JEST JAKIS PIC NA WODE

Nie ma nigdzie takiego aparatu, jak dla mnie to najlejka sony na gorze, na jakiejs zabawce. Zadnego opisu aparatu.

 

100zl wyrzucone w bloto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, koniecznie tradycyjny na klisze.

Chce cos kupic bo zona sie upiera, ze pstrykam fotki aparatem z S65 i ze krece kamerka, a nie mozna poogladac zdjec normalnie w reku.

A nie bede wydawal na jej zachcianki kilkastow czy tysiecy.

I tak chodze po allegro, patrze na tego Sony.

Wyglad dosc profesjonalny i cena wywolawcza niezla.

I teraz do znawcow przychodze z pytaniem czy moge liczyc, ze ten aparat jest wlasnie wart ze 100pln i ze robi zdjecia tak zeby moznabylo twarz rozpoznac (zartuje oczywiscie, chce aby fotki wychodzily w miare normalnie jak z aparatow automatycznych niskiej klasy ale nie jednorazowki).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, koniecznie tradycyjny na klisze.

Chce cos kupic bo zona sie upiera, ze pstrykam fotki aparatem z S65 i ze krece kamerka, a nie mozna poogladac zdjec normalnie w reku.

A nie bede wydawal na jej zachcianki kilkastow czy tysiecy.

I tak chodze po allegro, patrze na tego Sony.

Wyglad dosc profesjonalny i  cena wywolawcza niezla.

I teraz do znawcow przychodze z pytaniem czy moge liczyc, ze ten aparat jest wlasnie wart ze 100pln i ze robi zdjecia tak zeby moznabylo twarz rozpoznac (zartuje oczywiscie, chce aby fotki wychodzily w miare normalnie jak z aparatow automatycznych niskiej klasy ale nie jednorazowki).

1544499[/snapback]

Nie kupuj tego mam to cos w domqu wykonanie jest tak tandetne, obiektyw jest plastikowy tak samo soczewka aparat jest bardzo lekki wykonany z najbardziej tandetnego plastiku jest jakas rególowana przesłona króca krzywo sie domyka :lol: a naklejka sony to standart tez to mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...