Skocz do zawartości
fetorman

AGOIA czy tylko 1600+ ?

Rekomendowane odpowiedzi

Moze to juz bylo ale lacze sie modemem i nie mam za duzo czasu zeby to sprawdzic :lol: wiec pytam: Czy tylko 1600+ czy powiedzmy kupie 2100 w technologi 0.13um i tez bedzie AGOIA lub moze inna wersja ? Niech ktos da znac moze jakies linki to specjalistycznych stron o prockach i ich wersji produkcyjnej (wafli) ktore sie najbardziej podkrecaja zaznaczam ze chodzi mi o 0.13um i najnizsze czestotliwosci procow (wiadomo dlaczego :wink: )

 

Thx for answer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma procków w technologi 0.13 i serii AGOIA !!

Dla Tbrd'ów są inne serie:

 

dla Tbrd A:

AIRCA

AIRGA

AIRDA

 

dla Tbrd B:

AIUAB

AIUCB

...

AIUGB

 

Pozdrawiam,

OK a ktore serie z tych wymienionych sie najbardziej podkrecaja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm... nie looknołem na mojego athlona jakiej jest serii a teraz boje się zdjemować radiator bo nie mam coopershima i niechce upierdzileić proca Dołączona grafika... a mój athlon jest brązowy a nie zielony 8O czy agoia jest tylko zielona ??? ... ale i tak ten co mam się odjazdowo kręci! Dołączona grafika...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak sprawdzić jaka to wersja procka. BO nie chce mi się zdejmować coolera ?

Chodzi Ci o to w jakiej technologi został zrobiony?? Na pewno nie 0.13 mikrona :).

 

Do fetorman'a: Mają być AXP 1600+ i więcej na jądrze Thorougbred (0.13 mikrona). Aktualnie 0.13 mikrona najniżej taktowany to 2200+.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK a ktore serie z tych wymienionych sie najbardziej podkrecaja

Z tym gorzej, bo bywa różnie :(

Generalnie nowsza lepsza.

To nie wszystkie serie, np. ostatnio natknąłem się (na jakiś forach) na 1800+ z serii AIUGA i poszedł chłodzony wodą na 2,07 GHz.

Tu nie ma takich faworytów jak AGOIA/AROIA !

Pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak sprawdzić jaka to wersja procka. BO nie chce mi się zdejmować coolera ?

Chodzi Ci o to w jakiej technologi został zrobiony?? Na pewno nie 0.13 mikrona :).

 

Do fetorman'a: Mają być AXP 1600+ i więcej na jądrze Thorougbred (0.13 mikrona). Aktualnie 0.13 mikrona najniżej taktowany to 2200+.

No ciekawe bo ja juz od tygodnia mam xp1700+ na jądzrze Tbr i 0,13 mikrona. Kupiony w sklepie w Gliwicach maja tam wszytskeimodele od 1700+ w góre na nowym jądrze.

pozdrawiam

ps.Te 0,13 mikrona to straszna chała jeśli chodzi o kręcenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak sprawdzić jaka to wersja procka. BO nie chce mi się zdejmować coolera ?

Chodzi Ci o to w jakiej technologi został zrobiony?? Na pewno nie 0.13 mikrona :).

 

Do fetorman'a: Mają być AXP 1600+ i więcej na jądrze Thorougbred (0.13 mikrona). Aktualnie 0.13 mikrona najniżej taktowany to 2200+.

No ciekawe bo ja juz od tygodnia mam xp1700+ na jądzrze Tbr i 0,13 mikrona. Kupiony w sklepie w Gliwicach maja tam wszytskeimodele od 1700+ w góre na nowym jądrze.

pozdrawiam

ps.Te 0,13 mikrona to straszna chała jeśli chodzi o kręcenie.

To ja jakiś zacofany jestem :))).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm... nie looknołem na mojego athlona jakiej jest serii a teraz boje się zdjemować radiator bo nie mam coopershima i niechce upierdzileić proca  Dołączona grafika... a mój athlon jest brązowy a nie zielony  8O  czy agoia jest tylko zielona ??? ... ale i tak ten co mam się odjazdowo kręci! Dołączona grafika...

moj tez jest brazowy i zobacz jak sie kreci :mrgreen: a to dopiero poczatek 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...