Skocz do zawartości
Trendzik

Jaka golarka elektryczna do twarzy?

Rekomendowane odpowiedzi

GIZIU skoro tak chwalisz sobie swoja golarke, a wyznaje zasade ze lepiej wydac wiecej za produkt lepszej jakosci potwierdzony w praktyce, w dodatku jest w promocji 8O to zaopatrze sie w podobna:

 

http://www.boots.com/shop/product_details....mp;slmRefer=000

 

Rozni sie tylko wyswietlaczem u Ciebie jest LCD a w tej podwojny LED. ale roznica w cenie 20L, a bardziej zalezy na praktycznosci niz na ladnym wygladzie a 100zl droga nie chodzi 8O

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GIZIU skoro tak chwalisz sobie swoja golarke, a wyznaje zasade ze lepiej wydac wiecej za produkt lepszej jakosci potwierdzony w praktyce, w dodatku jest w promocji 8O to zaopatrze sie w podobna:

Rozni sie tylko wyswietlaczem u Ciebie jest LCD a w tej podwojny LED. ale roznica w cenie 20L, a bardziej zalezy na praktycznosci niz na ladnym wygladzie a 100zl droga nie chodzi 8O

Pozdrawiam

Masz rację ale muszę powiedzieć że ten LCD to zajebista sprawa. Wyświetla czas golenia, czas potrzebny do pełnego nałądowania, informuje gdy trzeba wymienić nożyki. Wczoraj oficjalnie dostałem mojego Brauna 8995 i od jutra zaczynam golenie. Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mam to rozumiec? 8O

Ja również polecam Panasonica, co prawda mam ten model ( http://www.panasonic.pl/oferta.php?prod=2584 ), więc wyższy od Twojego, ale jestem pewien, że i ze swojego będziesz zadowolony. Golarka cichutka, dokładna i idealna dla wrażliwej cery. Warta swojej ceny.

 

post-2965-1166911073_thumb.jpg

 

post-2965-1166911051_thumb.jpg

Edytowane przez draak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No coz, juz jestem po pierwszym razie :) golenia ;) maszynka Braun 8985

Najpierw jak w instrukcji wyczyscilem golarke w bazie, i zaczalem sie golic. Pewnie potrzebuje wiecej wprawy, bo zajelo mi to wiecej czasu niz golenie tradycyjne, to raz, dwa cala twarz mnie swedzi... Moze zaopatrze sie w jakis balsam to pomoze.

Ogolony jestem powiem szczerze srednio, bo po kilkukrotnym przejechaniu tych samych miejsc wystaja pojedyncze wlosy a reszta twarzy jest lekko chropowata. Ale jak juz mowilem moze potrzebuje wiecej wprawy.

A teraz pytanie za 100pkt na golarce byla mala jajowata naklejka: Made in China, a juz na samej golarce namalowane czy lekko wygrawerowane Made in Germany, na opakowaniu przy opisie o substancji czyszczacej Made in Ireland... 8O Czyli maszynka jest oryginalna czy podrobka? 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwila przetestowałem golarke Philips HQ6645, którą dostałem od rodziny na święta. Budżetówka owszem, no ale to i tak dużo więcej niż mogłem sie spodziewać. Ale wracajac do tematu. Może musze sie przyzwyczaić, moze musze sie nauczyć, ale pierwsze wrażenie - TRAGEDIA. Goląc sie jednorazówką Gillette ogoliłem sie dokładniej, nie mówiąc juz o Mach 3. Ogólnie nie jestem zawiedziony, ale.. no wiadomo. No i jeszcze jedno - narobiła mi ta golarka troche podrażnień 8O

Edytowane przez el_gringo_dado

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dzis dostalem maszynke braun 4775 i sie nia ogolilem... jako kompletny nowicjusz z miekkim zarostem zajelo mi to 2x dluzej niz nozykami, z czego 90% czasu zajela mi pielegnacja gula 8O musze dojsc do wprawy, bo ciezko tam dorwac te wlosy, ogolnie oceniam ta maszynke pozytywnie, zadnych rewelacji, zobaczymy na ile starczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu oficialnie stałem się posiadaczem Brauna cruzer'a 8O Skróciłem sobie ładnie bródkę (całkiem sprawnie poszło), ogolę się chyba pojutrze, bo rano poleciałem machem3 pod włos i jeszcze jestem dość gładziutki :) Po świętach spróbuję ogolić sobie głowę, zobaczymy co z tego wyjdzie. W razie czego czapka na głowe i biegiem do fryzjera żeby poprawiał 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez od wczoraj jestem szczęsliwym posiadaczem czerwonego cruzer'a;p Póki co przystrzygałem sobie tylko baczki ale i tak jest zajebisty!!! Na jutro planuje golenie całkowite - podziele sie wrazeniami:) Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez mi się udało zaciąć elektrykiem 8O Mikołaj przyniósł mi pod choinkę Brauna 4845 i z całym szacunkiem dla Mikołaja - wole jednak moje M3Power. Tylko nie miałem mu serca tego powiedzieć. Mam nadzieje, że Ojcu golarka bardziej przypadnie do gustu. Może faktycznie jestem nowicjuszem w dziedzinie elektryków, ale nie dość, że narobiła mi ta golarka podrażnień (czego akurat nie odbieram jako wadę, pewnie skóra się musi przyzwyczaić), to golenie zajęło mi prawie pół godziny zanim jako-tako byłem zadowolony z efektu. M3 schodzi maks. 5 minut łącznie z nałożeniem żelu i spłukaniem.

Edytowane przez ajgon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) i z całym szacunkiem dla Mikołaja - wole jednak moje M3Power. Tylko nie miałem mu serca tego powiedzieć. (...)to golenie zajęło mi prawie pół godziny zanim jako-tako byłem zadowolony z efektu. M3 schodzi maks. 5 minut łącznie z nałożeniem żelu i spłukaniem.

Ehh widze, że nie tylko ja mam takie problemy po przejściu na elektryka. Jednak M3 nic nie pobije i tak samo nie miałem serca o tym powiedzieć. Dzisiaj trudziłem sie nie mniej niż 20 minut żeby sie ogolić Philipsem, ale nadal czułem że zrobiłem to niedokładnie. Po tych 20 minutach skapitulowałem i machnąłem M3 w 5 minut i skóra gładziutka jak pupcia niemowlaka. Elektryki to nie dla mnie, dziadkowi bardziej sie ta maszynka przyda bo jego stare ruskie coś już niedomaga. Edytowane przez el_gringo_dado

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja myslalem ze zle uzywam Philipsa ktoego dostalem 2 dni temu. Nie mam duzego zarostu, ale gole sie codziennie, tak zeby byo idealnie gladkie. Ostatnio jednak zaczely mi wyskakiwac po goleniu roznego typu dziadostwa, wiec meczylem rodzicow o elektryka.

Wrrrrryczy to, jedze w kazda strone i dalej cos czuje pod palcami,, jakie malutkie wloski, a mialo nic nie byc...

 

Zobaczymy co bedzie dalej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już dwa razy się goliłem moim Braunem 8O Narazie trochę nie mam wprawy i zajmuje mi to jakieś 5-10 minut, ale wychodzi naprawdę dokładnie. Drobne podrażnienia mam (czuję lekkie pieczenie pod nosem), ale nie wyłażą mi jakieś czerwone plamy jak po tradycyjnej a pieczenie likwiduję balsamem nivea :) Jak się jeszcze nauczę tym troszkę szybciej golić to już będzie pełen sukces.

Szczerze mówiąc nie wiem jak się można zaciąć elektrykiem, ale widać się nie znam 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja tez wczoraj wieczorem póściłem w ruch cruzera i dochodze do wniosku że... trzeba się bedzie na nowo nauczyć golić;p Zupełnie innaczej niż Machem sie to robi!!! I tez tak jak kolegom powyżej zostały mi wyczuwalne po przejechaniu reka włoski. Myślę jednak że to kwestia wprawy i bedzie si! Generalnie wrażenia pozytywne jak najbardziej.

fazi jak bedziesz miał namiary na jakiś futeralik czy cos to daj znac bede bardzo wdzięczny:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... M3 schodzi maks. 5 minut łącznie z nałożeniem żelu i spłukaniem.

Przesadzasz, mnie to zajmuje tyle czasu z brandzlowaniem.

Jak sie nauczysz elektrycznie to przyjdz.

 

Edit.\Pisalem z konta brata - kaeres.

Edytowane przez dave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teps czuje ze z futeralikiem moze byc ciezko, chyba ze jakas kosmetyczka. Szkoda ze braun do tego modelu nie daje nic w zestawie.

Dzisiaj sprobowalem sciac wlosy na glowie cruzerem i wnioski sa takie, ze trzeba sie troche nameczyc, ale sie da 8O Dosc dlugo mi zeszlo (pierwszy raz sam sobie scinalem wlosy) i mam wrazenie ze troche z tylu skopalem. W dodatku pod koniec golarka mi sie rozladowala i musialem kabel wyciagac zeby z gniazdka zasilanie pociagnac, ale w koncu sie udalo. 6mm na glowie jest 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wrazliwa skore i moglem sie golic tylko machem3 i to max 2 razy w tygodniu (musialem miec odpowiednio dlugi zarost zeby wszystko bylo ok). Chcialem golarke, potem juz nie chcialem naczytawszy sie o ich niklej dokladnosci. Jednak Ojciec kupil mi pod choinke. Juz 2 razy golilem sie moim Braunem 4875 i musze powiedziec, ze jestem zdumiony dokladnoscia golenia... Pierwszy raz (w dniu Wigilii) mialem zarost taki tygodniowy to sobie najpierw zjechalem trymerem, a potem normalnie. Dosc dlugo to trwalo i wymagalo stania przy lustrze. Teraz ogolilem znacznie krotszy (2-dniowy) zarost i jestem w szoku! Bardzo pozytywnie jestem zaskoczony. Tylko troszeczke twarz mnie swedzi. Ale mysle, ze to minie. Nareczcie bede sie mogl golic codziennie! 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mikołaj przyniósł czerwonego Braun'a Cruizer'a - wrażenia? Żadnych podrażnień, a właśnie golenia na sucho bałem się najbardziej. Najlepiej, najszybciej i najdokładniej golę po bokach (pod baczkami) i podbródek. Tam słychać jak nożyki chrzęszczą tnąc zarost (najlepiej taki 2 max 3 dniowy) i po goleniu jest gładko jak po maszynce standardowej BIC z 3 nożykami i żelu Gilette. Gorzej jest w okolicach grdyki i wargi górnej (mam tam taką bliznę przez co skóra nie jest gładka). Właśnie tam gdzie zarost rośnie w każdą stronę trzeba się namachać i schodzi trochę, ale może zarost wyczuje zmianę "ścinacza" i ustawi się odpowiednio. Mój Braun jest Made in China ale kupiony w SATURNIE - 299PLN. Aha i wygrałem w konkursie dodatkową nagrodę 8O Trzeba było wysłać zeskanowany rachunek i wymyślić hasło... "Jak BRAUN ułatwia Ci życie?"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha i wygrałem w konkursie dodatkową nagrodę 8O Trzeba było wysłać zeskanowany rachunek i wymyślić hasło... "Jak BRAUN ułatwia Ci życie?"

Ja też wygrałem :) Szczoteczkę Oral-B Vitality, szkoda tylko że myślałem że nie wygram i mi ojciec kupił pod choinkę, a ta wczoraj przyszła pocztą 8O Goliłem się moim Braunem 8995 już kilka razy i jest super, golę się 2,5-3 minut i jestem gładziudki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie tego konkursu Brauna to też wygrałem szczoteczkę. A że w tym czasie kupowałem jeszcze inny produkt Brauna to wygrałem jeszcze jedną nagrodę 8O Nic tylko polecić tą firmę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GIZIU, swoja golarke bede myl w bazie i detergencie mysle jakies 2 razy w miesiacu choc w instrukcji sugeruja, ze najlepiej po kazdym uzyciu, a powiedz mi czy przy czyszczeniu po goleniu mozna ja plukac pod bierzaca woda (oczywiscie po zdjeciu oslony) czy tylko tym grzebykiem... bo tego w mojej instrukcji nie ma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również polecam Panasonica, co prawda mam ten model ( http://www.panasonic.pl/oferta.php?prod=2584 ), więc wyższy od Twojego, ale jestem pewien, że i ze swojego będziesz zadowolony. Golarka cichutka, dokładna i idealna dla wrażliwej cery. Warta swojej ceny.

 

post-2965-1166911073_thumb.jpg

 

post-2965-1166911051_thumb.jpg

WLasnie, chcialem opisac swoje wrazenia zwiazane z golarka. Model faktycznie nizszy ale zapewne roznica jest niewielka jesli chodzi o samo golenie. Naprawde cichutka, b. dobrze tnie no i bajer z goleniem pianka, poprostu poezja 8O Szczegolnie na poczatku jak sie skorka przyzwyczaja to wlasnie pianka i elektryk to jest to! 8O Moiwe tu o: http://www.panasonic.pl/oferta.php?prod=2794 Edytowane przez Grinch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to moja kolej 8O sprawilem sobie Philishave`a 9190 i jestem szczerze zawiedziony.. Po goleniu musze poprawiac zyletka poniewaz nie zachwyca mnie ta "idealna" gladkosc - zapalke mozna odpalic a do tego miejscami zostawia calkiem dlugie wloski 8O do tego cala szyje mam czerwona i wyskakuja mi chrostki - no nic pewnie moja cera nie nadaje sie do szurania metalem :) probowalem tez na mokro i z kremem, dalej to samo, czerwony jestem jak indianiec (co prawda schodzi to to po 15min ale pryszczyki zostaja). za tydzien chyba kupie jakiegos brauna, moze podluzny system tnący lepiej sie sprawdzi niz te 3 smieszne plytki.

 

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja jestem zadowolony ze swojego Philipsa, ostatnio było trzecie golenie i było o niebo lepiej niż za pierwszym razem, najważniejsze, że skóra nic sobie z tego nie robi, od M3 miałem podrażnienia i mini syfki, teraz jest super, ale jak ktoś myśli że elektryczna golarka ogoli tak jak żyletkowe wynalazki to jest w błędzie - chyba nie ma takiej maszynki, ogólnie po użyciu M3 byłem gładki jeszcze na drugi dzień, po goleniu elektryką na drugi dzień nie mogę sprawić przyjemności mojej dziewczynie w taki sposób jak w pierwszy 8O ale coś za coś B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ke ??

Dales za golarke prawie 1000 PLN i jeszcze teraz wywalisz z 500 na pozadnego Brauna ?

Jak to robisz ?

a tak: maszynke kupilem w usa za 120$, w Polsce mam kupca za znacznie wiecej, brat leci do stanów we wtorek to mi przywiezie brauna za 130$ (odziwo drozszy od philipsa). i to tyle, pozdro

 

PS: ze idealnie gladki nie bede po elektryku to wiem 8O wystarczy ze nie bedzie podraznien 8O

Edytowane przez partyboy666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...