Skocz do zawartości
Trendzik

Jaka golarka elektryczna do twarzy?

Rekomendowane odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry że się wtrącę, ale używał ktoś serii 3 model 3050cc?

 

Średnio jestem w temacie, teraz zwykłego trymera używam i się zastanawiam nad taką. Ew. coś w tym stylu do 300zł. Kiedyś miałem jakiegoś Phillipsa ale to była tragedia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W którym roku kupowałeś tą serię 3? Możliwe, że coś w niej zmienili na przestrzeni lat. Ja kupiłem pod koniec 2016 roku i folia wygląda jak ta seria 7 ze zdjęcia ( mój model to 3000s typ 5415 z nożykiem 32B )


Sorry że się wtrącę, ale używał ktoś serii 3 model 3050cc?

 

 

To chyba to samo co ten mój 3000s, tylko z trymerem i stacją do czyszczenia, jak i bardziej precyzyjnym wskazaniem naładowania (ja mam tylko jedną diodę zieloną i druga już czerwona). JA żałuję, że nie kupiłem modelu z trymerem i z futerałem (futerał musiałem dokupować - w końcu trzeba czasem gdzieś jechać, więc porządne opakowanie jest niezbędne, a trymer się przydaje, jeśli fryzjer nie przyciął równo baków). Sprawuje się świetnie - golę się na sucho i zupełnie nie drażni.

 

ps. osobiście wybrałbym jak wspomniałem model bez stacji, ale z futerałem podróżnym i trymerem

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę pewne różnice np:

http://demandware.edgesuite.net/sits_pod22/dw/image/v2/AADV_PRD/on/demandware.static/-/Sites-taos-master-catalog/default/v1491538459073/images/productimages/00069055853962.png?sw=1400&sh=1400

 

wygląda jak :

https://cdn.ares.pgsitecore.com/pl-pl/-/media/Braun_PL/Images/Callouts/Desktop/Brand-Exp-Promos/BE-Topic-PS-MPG/Series%203%20Proskin/braun-series-3-proskin-microcomb.jpg?h=1200&la=pl-PL&w=3200&v=1-201612222007

 

... za to ten już ma inny wzór, a niby też S3:

https://img.conrad.nl/medias/global/ce/5000_5999/5000/5020/5025/827859_BB_00_FB.EPS_1000.jpg

 

... i teraz chyba się wścieknę, jak ten oryginalnie założony nożyk mam w tym nowym wzorze (też ma biały plastik w środku), a drugi który dokupiłem ma stary wzór (ma czarny plastik, ale się nie przyglądałem folii).

 

Jak będę w domu, to jeszcze raz pooglądam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bump.

 

Kupiłem serię 9 tą.

 

Co ciekawe, wersja z CC kosztuje mniej niż bez :D

 

W każdym bądź razie moje uwagi po używaniu golarek:

- seria 1, jej największa zaleta, że goli. Praktycznie nie zaciąga pojedynczych dłuższych włosów. Ale stosunek ceny do jakości, według mnie w porządku

- philips seria 5. Tutaj największe rozczarowanie, pokrywa się poniekąd z opiniami powyżej (aczkolwiek w necie wyczytałem co innego). Delikatnie podrażania (bardziej niż braun 9), za to nie goli dokładnie. Trzeba po kilka razy jeździć. Trymer jest osobno doczepiany. Zaleta to, że zaciąga włosy dłuższe bez problemu. Jak komuś nie zależy na dokładności, chyba najlepsza opcja do golenia.

- Braun 9, ma według mnie najgorszy stosunek ceny do jakości. Chociaż nie znaczy, to, że źle goli. Goli świetnie. Jest to według mnie idealne połączenie folii i zalet rotacyjnej. Goli bardzo dokładnie (poziom prawie jednorazówka lub golenie się delikatnie jednorazówką), zaciąga bez problemu dłuższe włosy. Nie wymaga kilkunastu pociągnięć aby się ogolić (wystarczą dwa). Ruchoma głowica też fajna sprawa, miałem obiekcje, że będzie to beznadziejne - jednak nie. Z wady samej golarki to, że delikatnie podrażania, bardzo delikatnie ale jednak czuć. Jeśli golarka faktycznie jest obliczona na 7 lat, to kwota 1k nie wydaje się astronomicznie wysoka. Z drugiej strony używam szczoteczek braun i jedna już padła, druga pada. Seria 1 golarki wytrzymała mi z 4 lata. Więc oby podzieliła los poprzedniej golarki. Dodatkowo ma znacznie bardziej zaawansowany wyświetlacz niż philips.

 

Więcej uwag mam do samej stacji czyszczącej:

- wkłady wydają się drogie, najtaniej można dostać 16 zł sztukę (przy zakupie 5 sztuk). Chociaż jeśli wyczyszczą dokładnie golarkę...

- stacja niestety domyślnie ładuje golarkę. Nie jestem fanem doładowywania akumulatora do 100% co chwilę. Z zalety stacji, to, że ręcznie decydujemy czy chcemy czyścić golarkę. 

- Ładowarka pasuje też do golarki. Można się obejść bez stacji, ale nie można obejść ładowania bez czyszczenia.

- Po jednym goleniu mam znaczek mycia, ciekaw jestem na jakiej zasadzie się pojawia i na jakiej znika. Otwarcie golarki nie pomogło, chociaż w środku była w miarę czysta.

 

To tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...