Skocz do zawartości
Trendzik

Jaka golarka elektryczna do twarzy?

Rekomendowane odpowiedzi

W tej cenie polecam tylko i wyłącznie Brown-a z ruchomymi głowicami,głowicą.

 

Sam używam i jestem bardzo z niej zadowolony modelu Ci nie podam bo jest ich dużo a ja kupiłem 2 lata temu ostrza się praktycznie nie stępiły , wcześniej miałem philipsa i nie byłem zadowolony ostrza szygko się teępiły pozatym nie goliła tak dokładnie , ale jak zwykle wybór należy do Ciebie 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie polecam tylko i wyłącznie Brown-a z ruchomymi głowicami,głowicą.

 

Sam używam i jestem bardzo z niej zadowolony modelu Ci nie podam bo jest ich dużo a ja kupiłem 2 lata temu ostrza się praktycznie nie stępiły , wcześniej miałem philipsa i nie byłem zadowolony ostrza szygko się teępiły pozatym nie goliła tak dokładnie , ale jak zwykle wybór należy do Ciebie  8O

1543669[/snapback]

 

Zdecydowanie potwierdzam, tylko i wyłącznie Brown =)

Sam posiadam, mimo, ze starszy model, a mój bujny zarost tnie gładko i miło =)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam model 6620.

Swietny wybor.

Nie wiem czym sie roznia oprocz kolorystyka ?

1544348[/snapback]

No ja też nie wiem. Ten model co ty masz już jest nie do kupienia. Dlatego wziołem właśnie 6610. Myslę że pomoże na moją podrażnioną skóre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh, po prostu tylko zamienili produkty zmieniajac kolor trymera na srebrny.

1544407[/snapback]

Czyli mamy takie same można powiedzieć. A jak się sprawuje ?? Bo u mnie po goleniu się zwykłą maszynką zaraz wywala mi na twarzy jakieś badziewie. Dlatego postanowilem zainwestowac. Oczywiscie nie zmiescilem sie w przedziale cenowym takim który podałem wyżej, ale co tam ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z dokładnością golenia taką elektryczną maszynką w porównaniu do macha3? Mam ciemny, twardy zarost, przez co muszę się golić codziennie i zastanawiałem się kiedyś nad kupnem elektryka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIGDY maszynka elektryczna nie zgolisz zarostu tak jak nozykiem.

Ale przy moim zaroscie potrafie sie tak ogolic, ze nawet jak reka pod wlos zrobisz to nic nie czuc wiec jest i tak super.

I jezeli ktos ma szkole golenia tylko z wlosem to na pewno maszynka zrobi to dokladniej bo nozykiem pozostaje zarost (ale powtarzam - z wlosem bo pod wlos nic nie przebije nozyka).

Jednak nozykiem to i duzo pracy i duzo odpazen, podraznien, itp.

Oczywiscie maszynka nic podobnego nie ma.

Jezeli juz jakis malkontent wyjedzie, ze po maszynce tez szczypie gdy woda po goleniu sie posmaruje to padne.

Po kazdym nawet najmniejszym majstrowaniu kolo twarzy zawsze bedzie pieklo gdy woda kolonska przejedziemy.

Ja jednak po goleniu elektryczna zauwazylem, ze przestalem korzystac z wody po goleniu i uzywam jej tylko sporadycznie bo po prostu nie trzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo pod wlos nic nie przebije nozyka

Jesus Ty się pod włos golisz 8O a co do maszynki jak ktoś ma twardy i gesty zarost to Tym bardziej maszynka elektryczna tylko że wtedy to już co pół roku trzeba ostrzyć nożyki żeby sie dobrze goliło , ale biorąc pod uwage koszty pianki , plynu po goleniu , nożyków taki zakup dla kogos kto sie goli codziennie zwroci sie pewnie po roku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesus Ty się pod włos golisz  8O  a co do maszynki jak ktoś ma twardy i gesty zarost to Tym bardziej maszynka elektryczna tylko że wtedy to już co pół roku trzeba ostrzyć nożyki żeby sie dobrze goliło , ale biorąc pod uwage koszty pianki , plynu po goleniu , nożyków taki zakup dla kogos kto sie goli codziennie zwroci sie pewnie po roku

1546078[/snapback]

Od kilku lat nie bo nie uzywa,m nozykow.

Jezeli sie golisz z wlosem to na pewno maszynka lepiej Ci to wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się udało wyrwać ten model Braun 6610 , za 279zł na allegro. Miałem farta, bo w sklepach kosztuje ona 379zł. A ten typ co sprzedawał te maszynki, (zostały mu 3 sztuki) to już podniósł cene do 300zł !! Więc w cenie 279zł to chyba dobry zakup ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się udało wyrwać ten model Braun 6610 , za 279zł na allegro. Miałem farta, bo w sklepach kosztuje ona 379zł. A ten typ co sprzedawał te maszynki, (zostały mu 3 sztuki) to już podniósł cene do 300zł !! Więc w cenie 279zł to chyba dobry zakup ...

1546281[/snapback]

Swietna cena.

Moja 6620 1,5 roku temu kosztowala ponad 400pln.

Na szczescie to byl prezent 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto ?

1546236[/snapback]

User do ktorego zadales to pytanie juz nie odpowie. Pojawil sie wczoraj na testowym, napisal posta i jego przynależność do grupy zmienila się na "banned".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Chciałbym się zapytać jaką golarke najlepiej wybrać do kwoty 500 zł, mam na oku coś takiego Braun Flex XP II 5770, Braun Syncro 7505, ale sie zastanawiam czy nie kupić z płynem np. Braun FreeGlider 6680.

Kiedys miałem PHILIPS HQ 642 i strasznie sie zawiodłem nie chcę popełnić podobnego błedu.

Natomiast moim Mach3 nie mogę sie golić za często, najlepiej co tydzień, bo mam podrażnienia skóry.

Proszę szybko o podpowiedzi, a co do linków wyżej to nie działają .

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chodzi o ten plyn to jest to niestety tylko bajerek.

Co prawda umilajacy golenie (bo tak fajnie chlodzi) ale czy ja wiem.

Moze rowniez daje to, ze nie trzeba sie pozniej smarowac smierdzidlami bo juz podczas golenia ten plyn dezynfekuje.

Pozniej oczywiscie mozesz go napelniac sam np. woda po goleniu.

Nie kupuj tych badziewi PHILIPSA ponizej 300PLN.

Sam mialem do przetestowania nawet lepsza golarke od tej 642, a i tak mnie prawie zrazila do kupna elektycznej golareczki.

Albo kupujesz Lif&Cut albo te wodoszczelne ale to wszystko gruba kase kosztuje i nie wiem czy uda Ci sie cos kupic do 500PLN.

Najlepiej te "slimakowe" bo swietnie gola, nie zacinaja, latwo sie je czysci (bo Freeglidery i ten Flex mozna myc pod bierzaca woda) i sa trwale (ja jej uzywam od pazdziernika 2003 i jeszcze nie wymienilem ani razu nozykow ani siateczki, a koszt takiego kompletu to z 60-70pln w sklepach). Czyli wydajemy na maszynke i mozna zapomniec o kosztach golenia przez 2-3 lata czyli prosciej mowiac zwracaja nam sie koszty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, nie bede Cie sciemnial, przeciez nie widzialem tego nawet na oczy.

Najlepiej wziac obie w reke i poogladac.

Poczytam o nich na necie i updatuje posta...

 

 

Nie placilbym za system czysczacy.

Sam myje 5 sek. pod bierzaca woda i mam golarke czysta po ponad 1,5 rocznym uzytkowaniu.

 

Jeszcze jest jakis nowy Cruzer

http://allegro.pl/show_item.php?item=59314048

Ciekawa i tania.

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...