Skocz do zawartości
Nexer

Enemy Territory: Quake Wars

Rekomendowane odpowiedzi

:shock: :twisted2: :banana: sreeny z gamepleya :shock: :twisted2: :banana:

 

http://toniak47.a4f.pl/ (trzeba kliknąć na miniaturkę ;) )

Przyznam bardzo łądne i ciekawe skriny ;). Grafa mnie stuka w QW ale i tak bardzo dobrze dla mnie wyglada. Te skriny wewnątrz wygladaja jakby z Dystopi (moda do Hl2 ;p). Oby tylko rozgrywka przypominała tą z ET a nie tą z bf2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytajcie ostatni news z http://quakewars.pl/.

Wale cytat:

Jak już przystało na tego typu artykuły informacji jest niewiele i są one mało konkretne. Dowiadujemy się między innymi, iż premiera QW odbędzie się prawdopodobnie "już" w połowie tegorocznego lata, jak i faktu rozpoczęcia prac nad wersją konsolową tej gry. Serdecznie zapraszamy do przeczytania całości artykułu który dostępny jest tutaj

WTF czemu w połowie tego lata ;0. W kulki sobie chyba lecą. Co chwile przeciagaja premiere (przed wakacjami imo powinna być). Oby to było naprawde juz w połowie lata bo inaczej to odlece normalnie. A tutaj sie okaże ze demo w sierpniu bedzie (znów :lol:).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam nadzieje, ze bedzie z kim w Polsce zagrac w ta gierke bo jest to jedyny tytul od dwoch lat na ktory czekam i wobec ktorego mam jakiekolwiek wymagania. No ale niestety zyje w kraju w ktorym na publikach mozna jedynie pograc w cs'a :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Ja sie boje że walka w QW będzie wygladać jak quake, czyli skakanie i strzelanie jednoczesnie + inne cuda, postacie jakoś tutaj szybko biegają, jak na jakimś dopalaczu, zobaczymy co to będzie ale jak tak dalej będą z premierą w kulki leciec to kto będzie na to czekał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam nadzieje, ze bedzie z kim w Polsce zagrac w ta gierke bo jest to jedyny tytul od dwoch lat na ktory czekam i wobec ktorego mam jakiekolwiek wymagania. No ale niestety zyje w kraju w ktorym na publikach mozna jedynie pograc w cs'a :/

na 100% ja kupuje wiec bedzie git :). Problem w tym ze ja nie gram na polskich servach bo te zazwyczaj ssą na ffa :lol:. Trza bedzie znaleźć dobry serv w którym OBJ jest najważniejszy a nie exp/fragi.

Ja sie boje że walka w QW będzie wygladać jak quake, czyli skakanie i strzelanie jednoczesnie + inne cuda, postacie jakoś tutaj szybko biegają, jak na jakimś dopalaczu, zobaczymy co to będzie ale jak tak dalej będą z premierą w kulki leciec to kto będzie na to czekał?

Im szybciej tym lepiej imo ;]. Jak w et mam nadzieje ze beda strafe'jumpy. Movement bedzie miał kolosalne znaczenie. Btw może widziałes jakiegoś strogga który rzeczywiscie ma jakiś dopalacz i szybciej sie porusza (ale tylko chwile) ;p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie boje że walka w QW będzie wygladać jak quake, czyli skakanie i strzelanie jednoczesnie + inne cuda, postacie jakoś tutaj szybko biegają, jak na jakimś dopalaczu, zobaczymy co to będzie ale jak tak dalej będą z premierą w kulki leciec to kto będzie na to czekał?

Szczerze mowiac wole radosna wycinke a'la Q3A (CPMA inside :P) niz CS i celowanie z dokladnoscia do cm, aby headshota trafic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:shock: :twisted2: :banana: sreeny z gamepleya :shock: :twisted2: :banana:

 

http://toniak47.a4f.pl/ (trzeba kliknąć na miniaturkę ;) )

ma ktos moze zapisane screeny ktore byly pod tym linkiem? Konkretnie chodzi mi o loading screen ze stroggiem na pierwszym planie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok zaczne od 2 bardzo ciekawych skrinów. Oba sa duże i całkie fajne (szczególnie) drugi chyba z gunem field'a ;):

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Też na Yahoo ukazał sie fajny trailer (interview): http://www.gametrailers.com/umwatcher.php?id=63201

Bardzo fajne skriny pudełek ;]:

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Martwi mnie jedynie T (for Teen) ale jak patrzać na ET to w sumie tak przemocy nie było takiej. Mam nadzieje tylko że bedzie można gibnąć postać (np granatem albo rl) ;p.

 

A i co najważniejsze jest bardzo ciekawa ankieta po prawiej cześci strony: http://community.enemyterritory.com/ ;]. PL own' em ;0.

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze pierwsze pudełko to edycja kolekcjonerska, jest fajniejsze ;]

 

To keidy wychodzi ta gra? I kto bedzie w Polsce wydawcą? LEM?

Mi sie bardziej podoba 2 ;].

Czytaj więcej ten temat a bys więcej wiedział ;p. QW ma podobno wyjść w połowie wakacji albo troche wczesniej (albo póżniej :lol:). Co do wydawcy to jest nim niestety cenega :?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem gdzie ten link zapodać , dotyczy tej gry , więc chyba tutaj.

 

http://blogs.nvidia.com/developers/2007/05...ori_1.html#more

Efekty Dx10 pod Xp , tzn pod OpenGL.

Bardzo ciekawy art/QA ;).

 

Mnie zaciekawił koment:

"So DX10 will come with opengl for win xp ?"

 

In other words OpenGL will provide DX10 capabilities under WinXP, Linux and other operating systems that support OpenGL.

OpenGL > Dx imo ;p. Minusem OpenGl'a jest to ze jak narazie karty ATi wyraźnie słabiej z nim działają niz karty Nv.

 

A tutaj mała gratka dla kogoś kto chce mieć preorder'a za free: http://www.planetquakewars.net/news.php?item.253

Trza na forum napisać dlaczego Tobie mają dać QW ;).

Jest o co walczyć:

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kasa na kolekcjonerskie wydanie już odłożona.(200zł musi mi starczyć)

Pozostaje czekać i dobijać się do empiku rano po świeże płytki.

Ale jeszcze poczekamy sobie..:(

 

BTW. Jak ktoś znajdzie gdzieś w sklepie internetowym w najbliższym czasie oferte pre-ordera kolekcjonerskiej to napiszcie, please:)

Edytowane przez Xavi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż gra wygląda i prezentuje się całkiem nieźle. Rozgrywane są już nawet pierwsze sparingi żeby sprawdzić jak to będzie wyglądało w rozgrywkach klanowych. Co do samej gry bardziej postawiono na team play niż skill poszczególnych zawodników. Pojazdy raczej kiepskie heli nie nadaje się na razie do niczego, a szkoda. Czołg za lekki czasem wjeżdżając na nierówności przewraca się, albo ciężko go utrzymać. Silnik graficzny na razie jeszcze nie jest zoptymalizowany więc wyciąga się po 20/30 klatek w stresie, ale na pewno nad tym popracują. Samo strzelanie bardzo przyjemne ale za bardzo arcadowe jak dla mnie biegasz i walisz z biodra nie ma mowy o jakimś kładzeniu się czy kucaniu po prostu bieganie/skakanie i strzelanie fanom Q3 na pewno to się spodoba mnie tak średnio. Na plus to, że różnica pinga nie jest tu tak ważna jak np w BF2 po prostu trafiając przeciwnika trafiasz go żadnych dymków jak w BF2.

 

Co do premiery nie nastawiałbym się za bardzo na wakacje. Owszem przebąkują coś o lipcu/sierpniu, ale gra naprawdę ma jeszcze dużo rzeczy do poprawienia i raczej liczyłbym na wrzesień/październik jeśli faktycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samo strzelanie bardzo przyjemne ale za bardzo arcadowe jak dla mnie biegasz i walisz z biodra nie ma mowy o jakimś kładzeniu się czy kucaniu po prostu bieganie/skakanie i strzelanie

a jak bylo w pierwszym ET?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze z z bólem przyznać, że w ET nigdy nie grałem :D , ale podejrzewam, że tak jak mówisz jako zatwardziały miłośnik BF2 jakoś za arcadowo mi się gra, wogóle postacie bardzo szybko się poruszają, ale plus taki, że head jest head.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak bylo w pierwszym ET?

Właśnie arcadowo czyli tak jak lubie ;).

 

sztandar

nie bluźnij tak ;d. Grać w multi i nie zagrać w darmowe ET to skandal imo ;].

To nie ma być bf (jak widać bf2 ma mnóstwo zapożyczeń z ET), nie może byc widoku z muchy (nie ma bata ;d) i takie tam. Postacie sie właśnie dobrze poruszają. To nie ma być real ;]. Stafe jump też powinny byc ale chyba ich nie bedzie :<.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Najpierw trochę botach w QW:

http://community.enemyterritory.com/index.php?q=node/53

Imo boty są zbędne ale nie można dyskryminować kogoś kto nie ma neta ;) (chociaż czy wtedy warto kupować QW dla grania z botami ?)

 

Teraz bardzo ciekawy art kolesia o nicku TosspoT:

http://crossfire.nu/?x=column&mode=item&id=214

Opisuje swoje wrażenia z gry w bete. Imo całkiem całkiem. Jest troche na temat movementu i moim zdaniem nie bedzie on zły w QW ;). Strafe'y są, tylko troche inne wrażenia beda jak bedziemy je wykonywać (zresztą to już mozna było oblookać podczas 'gry' w moda do d3,quake4 czy prey'a nazwanego Megatexture Technology Mod)

Skakało sie troche dziwnie ale dało sie nabrać speeda ;d.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie arcadowo czyli tak jak lubie ;).

 

sztandar

nie bluźnij tak ;d. Grać w multi i nie zagrać w darmowe ET to skandal imo ;].

To nie ma być bf (jak widać bf2 ma mnóstwo zapożyczeń z ET), nie może byc widoku z muchy (nie ma bata ;d) i takie tam. Postacie sie właśnie dobrze poruszają. To nie ma być real ;]. Stafe jump też powinny byc ale chyba ich nie bedzie :<.

 

Chyba reczej ET ma zapoozyczenia z BF1942 [;

 

 

QW jak widac mocno wzorowany jest na BF ale ciekawe jak to wyjdzie w praniu. Grafika jak narazie fajna, ale gre ocenie dopiero jak sobie normalnie pogram w multi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba reczej ET ma zapoozyczenia z BF1942 [;

QW jak widac mocno wzorowany jest na BF ale ciekawe jak to wyjdzie w praniu. Grafika jak narazie fajna, ale gre ocenie dopiero jak sobie normalnie pogram w multi

Raz ze ja mowiłem o bf2 ;d. Dwa to ze ET > bfy. ET zapożyczyło tylko klasy bo np rozgrywka jest kompletnie inna. Nie jakiś ctf tylko etapowy objective ;]. Pojazdy ? Prawdopodobnie bedzie można je wywalić (jak w bf2 zreszta tez). Przeczytaj art Tosspota a zobaczysz ze QW daleko do bf2 właśnie z powodu rodzaju rozgrywki. Jak to koleś napisał :

unique objective based gameplay

a w bf2 to zmodowany CFT jest. Nie chodzi mi o wyższość ET nad Bf'em tylko co je różni (ofc dla mnie ET >>> bfy ;d)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ze wnioski wyciagasz po dlugiej grze w oba tytuly [;

 

 

Bo ja jakos nigdy nie spotkalem takiej gry gdzie powodzenie zalezy w takim procencie od TeamPlaya. Chodzi mi oczywiscie o BF we wszelkim wydaniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...