Skocz do zawartości
Nexer

Enemy Territory: Quake Wars

Rekomendowane odpowiedzi

z tego co ostatnio przeczytałem na jakiejś stronie to QW ma nie mieć w ogóle tryby SP trochę dziwne posunięcie jak dla mnie.

 

 

Jak dla mnie to nie ma w tym nic dziwnego... Liczy się przecież w tej całej serji MP... Tam w sumie jest jakiś tam wątek .. ala rozwalić działka, itp. (oczywiście mowie o ET:W). Więc jak dla mnie może to nawet być 10 map idealnie zbudowanych :P + świetnie zormyślane proporcje obu przeciwnych ras, jakieś pojazdy no i grać grać grać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie waszych obaw co do tego, ze bedzie duzy nacisk na gre pojazdami to jestescie w bledzie :) albo tylko producenci tak mowia. Ma byc nacisk na teamplay itp. a wozy beda tylko dodatkiem :) pozatym ET: Quake Wars sa kontynuacja ET! Zasady gry, rozgrywka itp. beda prawie takie same. Z reszta wejdzcie sobie na ta stronke: http://gry.wp.pl/core.html?filtr=1,0&x=gra,26,10544,3001 i przeczytajcie artykul. Bardzo ciekawy i wiele wyjasnia. Po przeczytaniu jego od razu zaczelem odkladac pieniadze, bo jest na co (i sadzac po screenach bede musial jeszcze dodatkowo naciagnac rodzicow na upgrade'a kompa :PP). Howgh! B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Masakrycznie sie zapowiada, bedzie to platne rozumiem?

Nigdy jakos nie lubialem ET i tak z ciekawosci zajrzalem, a tu na silniku dooma3 i ogolnie calosc ;] moze byc ciekaiwee.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masakrycznie sie zapowiada, bedzie to platne rozumiem?

Nigdy jakos nie lubialem ET i tak z ciekawosci zajrzalem, a tu na silniku dooma3 i ogolnie calosc ;] moze byc ciekaiwee.

 

Nie lubiłeś ET bo lamiłeś :P!. A tak na poważnie to bedzie bardzo fajna sieciówka. Bedą pojazy itp. Problem w tym, że to nie kontynuacja ET bo prawdziwe ET 2 to bedzie RTCW 2. Bedzie to sie działo w realiach 2 wojny światowej a nie jak w QW w przyszłości. Niestety to już bedzie płatna gierka :E. Ja czekam własnie na RTCW 2. To biedzie dopiero prawdzie ET na nowym engu.

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ohoho.. screny powalają ..... widze że bede zmuszony do modernizacji kompa.. :D ale co tam :P

 

-mess- no raczej na pewno sobie w to zagrasz.. przy twoim piecu hehheeh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hunter166 - to napewno widać po screenach :lol:

 

przeciez to bedzie druzynowy FPS - tyle, że w innych klimatach

ostatnio programiści piszą słabe gry o II WW i temat jest juz mocno wyeksploatowany

zresztą tak naprawde nie ma żadnej bardzo dobrej, realistycznej i poprawnej historycznie gry umiejscowionej w tym okresie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skąd takie info, może jakiś link do oficjalnej wiadomości.

Oficjalnej wiadomości nie ma ale demo podobno ma wyjść jeszcze przed Quakeconem :)

 

Takie info podaje forum Battlefielda ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnej wiadomości nie ma ale demo podobno ma wyjść jeszcze przed Quakeconem :)

 

Takie info podaje forum Battlefielda ;)

podaj namiary :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...