Skocz do zawartości
Nexer

Enemy Territory: Quake Wars

Rekomendowane odpowiedzi

czy mógłby mi ktoś powiedzieć jak mogę zmienić odświeżanie w QW? pograłem chwilke i czuje, że odświezanie jest 60 ;/

Stare dobre r_displayRefresh X ;). Np r_displayRefresh 85

Tutaj to co mi wywaliło z cvarlist:

r_displayRefresh	optional display refresh rate option for vid modetype: int [0, 200]

Ja jeszcze nie gram bo gra mi nie przyszła :E. Prawdopodobnie bede grał na serwach TP multiplay.co.uk czy coś takiego. Granie ffa na xp/fragi ssie imo ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem z Demkiem:

 

Wchodzę, daję Play Online i bez końca mi lata "Connecting". Raz po 20 min weszło do wyszukiwania serwerów, to żadnego nie mógł wykryć. Nie wiecie co to może być?

 

Łączę się poprzez internet radiowy dzielony routerem na komo mój i rodziców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie ta gra nie odniesie sukcesu, to totalny klon BF2, zenada normalnie :-|

ta gra nie wnosi nic nowego

zal... et bylo przed bf'em, qw dalej ma ideologie starego ET ktorby byl genialny imo, jedynie pojazdy zostaly dodane...

Mam pytanie wiec: czy admin/moderator może edytować 1 post Nexera w celu dodania FAQ ? :)

Nie trzeba, sam zrobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dac dalem, ale w qw grywam ^^, dodalem do 1szego postu troszke stuffa, wszelkie uwagi/ew co dodac - zgłaszac, w miare lukniecia na topik bede dodwal na bierzaco.

 

co do faq, omijanie intra, po co się "nieeleganko" bawić w zmiane nazwy pliku skoro jest do tego komenda, którą polecam wpisać do autoexec.cfg:

 

seta g_skipIntro "1"

 

i druga przydatna komenda:

 

seta com_useFastVidRestart "1"

alternatywa dla minimalizowania gry, które w normalny sposób oczywiście nie działa, dzieki temu lewy alt+enter przełaczamy z fullscreen`a na window mode.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

da sie jakos przyspieszyc dzialanie wyszukiwarki podczas zmienianie ustawien bo umnie komp zamiera doslownie na kilka minut jezeli przestawie co kolwiek w filtrze :/ to samo jezeli kaze mu przestac szukac serwerow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jutro rusza pierwszy polski jako-taki turniej :) esl

yuucom gdzie grasz? :)

JA szukam jakiegos w miare rozasadnego klanu rozgrywka na publicu jest czasem rzenująco nuda :) Doswiadczenie jakies 4 lata w ET z przerwami :)

 

Może jakas mała społeczność PurePC mały sparing ?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie łatwiej gra niż w ET :). W sensie ze bardziej ołnuje w light weapons niż w ET nawet z dobrymi graczami (dignitas czy coś podczas bety2). W ET nie miałem z nimi szans 1v1 a w QW już styknie ;p.

jutro rusza pierwszy polski jako-taki turniej :) esl

yuucom gdzie grasz? :)

mess masz odpowiedź :P wyżej:

Właśnie wyszukiwarka. W grach valve jest świetna (chodźby css) a w QW jest ciut lepsza od zwykłego ET ale nadal bardzo średnia. Ot taki mało znaczący minus :). Co od gry to ja nadal czekam na dostawę swojej kopii QW uk :E.

Czekam już prawie 2 tyg. Człowieka szlag trafia ale musze cierpliwie czekać :P. Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA szukam jakiegos w miare rozasadnego klanu rozgrywka na publicu jest czasem rzenująco nuda :) Doswiadczenie jakies 4 lata w ET z przerwami :)

 

Może jakas mała społeczność PurePC mały sparing ?:)

ja jestem ZA :] tylko napiszcie gdzie i kiedy ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No panowie (i panie). Szykuje sie nowy paczyk do QW oznaczony numerkiem 1.2.

Najważniejsze zmiany to:

- dodanie Voip czyli komunikacji głosowej ;)

- lepsze z balansowanie gry (w tym XP i takie tam)

- Fireteam nie znika po resie mapy w Stopwatch i w Kampanii

- Usprawnienia w interface'e

- Ulepszenia botów

- I ogólne bug fixy :)

Cały news tutaj: http://community.enemyterritory.com/index.php?q=node/188

 

Ofc mimo że QW zamówiłem na początku października to jeszcze swojej kopii nie dostałem :lol:.

Podobno ma w końcu jutro przyjść ;o.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Niestety napotkalem na pierwszy problem. Przy zalozeniu konta sieciowego podaje wszytstko jak trzeba razem z kluczme aktywacyjnym, ktory znajduje sie na tylnej okladce ksiazki dolaczonej do gry i wyskakuje i Blas: anulowano. Moze ktos pomoc? Przepraszam jesli juz o tym bylo, ale chcialbym jak najszybciej pograc smilies/wink.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na których serverach można spotkać ludzi z purepc ? :)

 

oczywiscie mam oryginal i patch 1.1

 

mam wielka nadzieje ze gra nie znudzi sie po miesiacu a grac na servach bedzie 5 pro-klanow

 

Ja najczesciej na gamesnet Nick : Myslovitz

 

Można mnie spotkac ze znajomym MaciekD

Edytowane przez jorda88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy również zauważyliście ze po wgraniu najnowszego patcha, gra robi się ...... brzydsza?????????????????????? troche mnie to zdziwiło ale teraz tekstury na high wygladają gorzej niż wcześniej (tj. przed wgraniem patcha) na medium ;/

Edytowane przez Damiano69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy również zauważyliście ze po wgraniu najnowszego patcha, gra robi się ...... brzydsza?????????????????????? troche mnie to zdziwiło ale tekstury na high wyglądają teraz jak na medium ;/

 

Mi sie config cos powalił.... musze od nowa napisać :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopię troche temat, bo.... Szukam 2 osób do klanu ;] Nazwa klanu NanoCubic. Posiadam serwer prywatny i serwer TS ;] Poszukuję osób z dobrym zmysłem taktycznym i niezłym skillem :> Ważne jest także, aby w/w osoby miały ukończone 16 lat (:P) i były dostępne w godzinach wieczornych (treningi 3 razy w tygodniu)...

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również zachecam do aktywnego grania :) a wiec :

 

Szukam doświadczonych ludzi. Na początek skład 4on4 jak sie wykażę to 6on6... Oczekuję :

- Grani dłużej niż 2 tyg.. czyli ludzi ogarniętych z mapami etc.

- w miarę dobrze strzelać

- punktualność !

- kultura osobista

- i przede wszystkim Dużo Humoru ...gramy 4fun

 

Reszta sie ogarnie szukam kogoś poważnego nie kogoś kto za 2tyg stwierdzi ze gra mu sie nie podoba

 

Oferujemy serwer do grania i wszystko co potrzebne do dobrej zabawy, a będzie jej dużo z nami

 

 

KONTAKT

JA - gg 4428486

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...