Skocz do zawartości
Nexer

Enemy Territory: Quake Wars

Rekomendowane odpowiedzi

OFICIALNA POLSKA STRONA:



:ploom: http://quakewars.pl/ :ploom:



//reklama

Tipzzz and trikZ

  • Jezyk

-Zmiana PL na ENG - masz dosc "wymagam strojenta?", wolisz wersje angielska ? Zassaj zpak_english000.pk4 z :

http://quakewars.pl/forum/viewtopic.php?t=571&start=0

nastepnie otworz konsole i wpisz : seta sys_lang "english" i resetnij giere

Tweaking:

-Autoexec.cfg - CO I JAK ? To glowny plik odpowiedzialny za custom tweaking, wszelki stuff dany do tego pliku nadpisuje ustawienia wgrze przed zaladowaniem. Gdzie go wgrac ?

x:\Documents and Settings\NAZWA UZYTKOWNIKA\Moje dokumenty\id Software\Enemy Territory - QUAKE Wars\base

Jak uaktywnic konsole? Dodaj do autoexec.cfg linijke:

seta com_allowConsole "1"

Konsola jest pod tylda - "`"

Jak uaktywnic pokazywanie ilosci FPS w grze ? Dodaj do autoexec.cfg linijke:

seta com_showfps "1"

Licznik znajduje sie w prawym gornym rogu.

-Gra chodzi wolno ? Low detale nic nie pomagaja ? Possaj ten programik :

http://cleandesperado.googlepages.com/home

Po uruchomieniu progs ma kilka opcji ktorych zmiana samemu moze byc czasochlonna, wiec najlepiej wybrac pomiedzy 5 zrobionymi ustawieniami w czesci Presets - Very high speed (gra wyglada okropnie, ale dziala szybko :>)

-Masz ciagle 30 FPS a wiesz ze mozesz wyciagnac wiecej ? Dopisz do autoexec.cfg nastepujace komendy:

seta com_unlock_timingMethod "0"
seta com_unlock_maxFPS "75" - tutaj mozesz okreslic ilosc max fpsow jakie chcesz miec.
seta com_unlockFPS "1"

-Chcesz zmienic odświeżanie? Wpisz do autoexec.cfg :

seta r_displayRefresh "75" - okreslajac odswiezanie do wlasnych potrzeb

-Masz dosc ogladania poraz 1904092140912enty INTRA ? Wejdz do katalogu :

x:\Program Files\Enemy Territory - Quake Wars\base\video

Zmien nazwe pliku intro_1024x512.bik na obojetne jaki, albo go zwyczajnie skasuj.

2. Opcja, dodaj do autoexec.cfg nastepujaca linijke :

seta g_skipIntro "1"

-Masz problemy z minimalizacja gry? Wpisz do autoexec.cfg :

seta com_useFastVidRestart "1"

W ten sposob dzieki ALT + ENTER gra z full-screen'a przechodzi do trybu okienkowego.

  • FAQ :

-Jak pokolorowac nick ?Chcesz byc l337, pr0, jezi cool i wogole ?
W opcjach przy polu do wpisania nicka daj prawo-klik, badz przed nickiem wpisz "^x", gdzie za x podstaw :

http://wiki.battle.no/index.php/Quake_Wars...orful_nicknames

-Podczas wchodzenia do servera dostaje "You must have punkbuster enable to join this server"
Włacz punkbustera (program anti-cheat) w lewym gornym rogu przy liscie wybierania serverow.




Przy tworzeniu pomagali: Lucas , dziekuje.


Jesli cos pominelem wyslij PW a dodam to do postu, nie przegladam tego fora na bierzaco, ale w gierke pogrywam :>

Edytowane przez Nexer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tych kilku scr ciezko cos powiedziec , ladna kolorystyka i ciekawe modele , ale te helmy wygladaja jak nocniki :P Sciagam trailera moze on troche rozjasni czego sie spodziewac po tym tytule.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie? :huh:

Mi sie nie podoba, ze beda pojazdy :? . Postep postepem, ale pojazdy w mp mi nie pasuja =\

1543983[/snapback]

wystarczy pograc w UT2004 a zmieni sie zdanie na temat obecności pojazdów w MP :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, macie racje. SD na stronie oficjalnej oswiadczyli ze QW nie ma nic wspolnego z ET, nie jest to zadna kontynuacja. Ja jestem zadowolony, ze nie ma to nic wspolnego z wolfensteinem bo czekalem na zastepnce ET i dalej czekam. Nie chcial bym zeby mi wpakowali wlasnie cos takego. A co do samej gry to graficznie zapowiada sie bardzo ciekawie, ale cos czuje ze bedzie to podrasowany Battlefield i raczej gra nie bedzie grywalna na klanowki. No ale coz pozyjemy zobaczymy, licze ze sie nie zawiedziemy na tym produkcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh ja czekam na ten produkt z niecierpliwością... akcja gry dzieje się przed wydażeniami w Quake 2 ..... Jeśli nie skopią potencjału tej gry to bedzie naprawde wiele nieprzespanych nocek :D .....

Ale jakoś tego się nie boje... jeśli potrafili zrobić Wolfa ET... to i tego też nie skopią....

 

Pozostało tylko czekanie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem polega na tym ze ET skopali ;) Dlatego wypuscili go jako wersja darmowa. Ale i tak mnie sie podoba, nie tak bardzo jak RTCW ale nie odbiega zawiele. Mam tylko nadzieje ze RTCW2 bedzie poprostu wysmienite, ale to nie temart o tych grach tylko QW, wiec koniec porownania i OT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh ja czekam na ten produkt z niecierpliwością... akcja gry dzieje się przed wydażeniami w Quake 2 .....  Jeśli nie skopią potencjału tej gry to bedzie naprawde wiele nieprzespanych nocek :D .....

Ale jakoś tego się nie boje... jeśli potrafili zrobić Wolfa ET... to i tego też nie skopią....

 

Pozostało tylko czekanie..

1544216[/snapback]

LOL chyba coś Ci sie pomyliło z Quake 4 bo właśnie pisałeś na temat jego fabuły,

nowe ET podobno nie bedzie miało żadnej fabuły bo bedzie to gra sieciowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce nic mówić ale :

 

a)Twórcą tej gry jest ten sam team co Wolf ET. Patrz - http://www.splashdamage.com/ specialnie podałem wyżej tego linka.

 

b)Kontynuacja - widziałem na jednym portalu też użycie tego słowa, ale zawahałem się go użyć, czemu ? W ET chodziło o mass teamplay - żadna gra tego nie uświadczyła, widać na trailerze kilka klas (szpieg/żołnierz/medyk), więc imo sama idea gry pozostała. Ciekawe co z tego wyjdzie - pojazdy jakoś pozytywnie mnie nie przekonują...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HIS // nie nic mi się nie pomyliło.. wyczytałem w jakimś serwisie.. że akcja tej gry ma się dziać.... przed wydażeniami z Quake 2... dokładnie podczas inwazju tych obcych na naszą planete... czy jakoś... tak.. potem ma niby być Quake 2 a na końcu quake 4... jeśli chodzi o fabułe... poszukaj na jakiś serwisach.. to może znajdziesz to... :D ok ok ...

 

A i jeśli chodzi o fabułe i gry multiplayer.... to nawet w tym nowym batelfildzie :P jest tam jakaś fabuła... okres w którym ludzie walczą..... ale oczywiście kogo to w takich grach obchodzi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zobaczylem ta gre jak mi koledzy z klanu dali linka :)

od razu mi sie nie spodobała - i jedna rzecz nigdy mi sie nie spodoba -

kosmici :/ powinny być jakies 2 teamy ludzi albo ''ludziopodobnych''

albo 3 teamy - 2 z ludzmi i jednen z kosmitami czy jakimiś tam innymi maszkarami , ale poza tym to może być wypas

no i do tego tytuł zajebisty nie wiem jak wam ale ja czuje w nim to coś :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zobaczylem ta gre jak mi koledzy z klanu dali linka :)

od razu mi sie nie spodobała - i jedna rzecz nigdy mi sie nie spodoba -

kosmici :/ powinny być jakies 2 teamy ludzi albo ''ludziopodobnych''

albo 3 teamy - 2 z ludzmi i jednen z kosmitami czy jakimiś tam innymi maszkarami , ale poza tym to może być wypas

no i do tego tytuł zajebisty nie wiem jak wam ale ja czuje w nim to coś :D

1545703[/snapback]

 

ehhe nie ma co nażekać na stworki... ja z miłą chęcią wciele się w role tych strongoglutów.. :P

 

A tytuł.. hmmh jak tytuł..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myslalem, ze gazety (przynajmniej na zachodzie) przestaly podniecac sie artami, jednak dalej to samo... =_=

 

Czemu zaraz arty ??

 

CZemu każdy mowił o wielu grach że to są arty, a potem nagle ucichli jak okazało się ze to real screny ?? To mi wytłumacz ??

 

 

odnośnie gry to to mnie poprostu rozwaliło !!

Dołączona grafika

 

A jednak ten DooM 3 engine coś potrafi w co ja niewątpiłem, lecz wielu ludzi było przeciwko id :D (chodzi mi o enginy :P )

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie chodzi mi o ten screen ktory pokazujesz. konkretny art, sadzisz ze quake wars bedzie takim skokiem graficznym od q4?

 

A czemu nie... Jeśli sprzęt bedzie odpowiedni to i grafa też powinna taka być jak na tym screnie..

 

Nadchodzą takie nowe czy :wink: że niedługo trza bedzie sprzęt zmieniać dla nowych gier.. TZN część sprzętu :P

 

Ok pozdrawiam.. Wracając do gry to wiadomo na kiedy jest zapowiedziana data wydania..

 

I ciekaw jestem kiedy pojawi się, i czy wogóle demo..

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...