Skocz do zawartości
Torwald

Niesamowita Klawiatura ! Musisz To Zobaczyc !

Rekomendowane odpowiedzi

Ja  chce taka.Gdzie ja mozna kupic.Jak ktos mi ja znajdzie gdzies w sklepie internetowym to ma  u mnie skrzynke browara  :)

1546539[/snapback]

I tak pewnie kosztuje tylko co Twój komp ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strach zalać taką klawiaturkę. Co do ultrax flat to popieram, na pewno się wygodniej pisze bo tamta klawiaturka ma o wiele wyższe klawisze. I szkoda, że ten enter nie jest osadzony jeszcze niżej, wtedy byłby pełen standard. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, czego to ruski nie wymyślą, u nich w karaju to już chyba wszystko powstało, tzn "ukradło" od innych...  :wink:

1546866[/snapback]

Nie doceniasz chyba naszych wschodnich sasiadow...

Maja specjalistow w wielu dziedzinach nie ustepujacych umiejetnosciami tym z zachodu (nawet zza wielkiej wody). I to raczej zachod kradnie ich pomysly/wynalazki (patrz: np. Tesla) ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ciekaw jestem jakie to pradozerne :P

pewnie dodatkowy zasilacz ma :P

 

hehe i teraz trzeba bedzie szmatka czyscic kazdy ekranik bo tlustymi paluchami sie pobrudza :P

Edytowane przez Andrew^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do pradozernosci - pewnie nie bedzie zbyt wielka.. a nawet jesli - jak sie jej nie uzywa, mozna bedzie wygaszacz klawiatury wlaczyc :) powinno sie pojawic takie menu w panelu sterowania heh...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe.. ale imho ilu graczy quejka potrzebuje miec narysowane gdzie mają WSAD a gdzie RL na qwerty'm :D.. przesz to zabawka dla snobów a nie dla informatyków...

zamiast spędzac czas na celowaniu w przeciwnika bedą siedzieć i podniecać się animowanymi klawiszami :D... kul, już bym wolał holograficzną klawiature wyświetlaną na stole za pomoca lasera... (takie cuś jest :D).. wtedy laptop skąłdał by sie jedynei z ekrana... chociaż w sumei po co.. skoro mozńa by wyświetlać obraz an scianie za pomoca wbudowanego prjektora :D.. neidługo laptopy beą wyglądać jak pudełko o wymiarach 10x10x10 cm :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi takie "cudeńko" na pewno nie jest potrzebne bo jak gram albo piszę to i tak nie patrze się na klawiaturę. Te wszystkie podświetlenia zdały by się na marne. Na razie jestem szczęśliwym posiadaczem logitech ultrax flat :)

 

 

btw... i tak nie stać mnie na taką klawiature ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

Hmm...jak to czyścić :?:

Fajne, drogie i wygoda z napisania referatu do szkoły żadna....

Raczej gadżet niż seryjne urządzenie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ze gadzet ;]

Ale pomyslcie jakie ulatwienia daje to np. przy pracy z programami graficznymi itp. Nie trzeba pamietac klawiszologii, od razu ma sie dostap do wiekszosci funkcji.

Oczywisty jest fakt ze to nie klawisze dla graczy, po kto podczas gry parzy na klawiature :P

No i taka klawa jest "miedzynarodowo-komptatybilna" ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...