Skocz do zawartości
Torwald

Niesamowita Klawiatura ! Musisz To Zobaczyc !

Rekomendowane odpowiedzi

Za jakie pieniadze ? ;] Bo nie podawalem ceny a te podawane przez innych userow to czyste spekulacje i przewidywania.

Poza tym zawsze znajda sie chetni ktorzy to kupia, tak samo jak na drogie samochody, bizuterie, domy itp. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna przydała by mi się do pisania cyrylicą, bo mnie te nalepki na klawiaturze już dobijają. Jednak to tylko projekt jak damy na wersje "English" to widzimy napis "Industrial design". Mam nadzieje że to wejdzie do masowej produkcji ale w wersji FLAT.

Chociaż z drugiej strony skoro to ma być produkt Optimusa to maks. tydzień będzie chodzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wpsomniałęm.. to ta qwerty jest dla snobów, ewentualnie moze sie przydać początkującym... do nauki skrótów ... no bo jaki wprawny grafik komputerowy potrzebuje widzieć skróty z fotoszopa... :) że o graczu w q3 ut czy cs nie wspomnę..

 

imho sztuka dla sztuki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bajer jak bajer.

wartosc uzytkowa taka jak zwyklej klawi. chyba ze ktos uzywa jej do pisania w jezykach o innym alfabecie. wtedy jestem w stanie zrozumiec.

jak dla mnie rzecz klasy katod, swiecacych wentyli i podswietlenia wnetrza.

sie podoba i ma sie kase to mozna miec B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja prawie nie mam żadnych napisów na klawiszach i jest ok? :D

nie ma to jak media tech za 29,99 z myszką :D

Ale klawa jest wyrąbista, pomijając to że klawiesze się nie ścierają, i to że taki bajer z tymi rysunkami. to chyba najbardziej wypasione jest w nocy, wszystko ładnie podświetlone . .

Edytowane przez dszywala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mojego brata wytrzymała bu ona do pierwzsego neiudanego starcia w UT :D.. aż dziw biezre ze muj stary samsung jeszcze hula... kilkanaście razy dziennie dostaje serię z pięści w stylu bad_day.avi :lol: .. i żyje.. wydaje mi się że w crashtestach to tamta klawiatura z wyświetlaczami wypada kiepsko... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maSsSsSsakraa :o

 

Ale wyjebisty bajer omg, gram se w cs kupuje m4 a tu na 1 m4 namalowane albo kupuje kalasza i kalasz ale zarobiste, jak bedzie kosztowac ~200 (jakies 2-3-4-5 lat) to se kupie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech... po czyms takim to pewnie juz ludzie wogole od komputera nie odejda i cale zycie przed nim spedza ;]. Fajna, nie powiem, ale czy kupno takiej klawiatury ma jakis sens? Nie lepiej kase spozytkowac na lepsza jednostke centralna? :) Ja od 5 lat uzywam jednego Turbo-Plusa i jestem z niego bardzo zadowolony :D. W miedzyczasie mialem Tracera z krotkoskokowymi klawiszami, ale szybko sie rozlecial i powrocilem do starego, dobrego T-S'a :wink:. Jak dla mnie jest to klawiatura bardzo wygodna i bez zbednych bajerow. Mam ja od pierwszego komputera i do dzis smiga bez wiekszych problemow. No... moze tylko enter sie troche zacina, ale jak sie go umie naciskac, to nie ma prawa sie zaciac :].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ee eno bajer totalny .. hehe to raczej beda kupowac ci bardziej zamozni uzytkownicy kompa .. w jakichs naprawde bogatych firmach ,.. bo raczej zwykly uzytkownik to tego nie kupi dla samego fajnego wygladu .. ;] ale gdybym dostal w prezencie to czemu by nie .:] hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektorzy glupio pisza ze takie cos nie ma sensu! Dla was nie ma sensu bo zwyklego czlowieka nie stac na takie rzeczy ale wyobrazcie robie ludzi z kupa siana to oni nawet nie wiedza ze istnieja firmy typu mediatech bo ich najtaniej kupione produkty zaczynaja sie od 200-500zl! To typowe wyposarzenie wlasnie dla takich ludzi nie dla szarego czlowieczka!

 

a co do tego ze lepiej wydac siano na lepsza jednostke centralna jak to napisal jeden z poprzednikow to ja mysle ze osoba ktora kupi ta klawe to ma juz NAJLEPIEJ wypasionego kompa!

 

Dla mnie pomysl fajny z tego wzgledu ze klawisze sa podswietlane a jednak czasami po nocach siedze i jesli juz cos pisze to na pocatku musze zlokalizowac odpowiedni klawisz zeby pisac odruchowo reszte bo juz nie raz zlapalem sie na tym ze jak zaczne pisac o jeden klawisz np. w lewo czyli zamiast T nacisne R to reszte pisze te "w lewo"! Smieszne...!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do lokalizacji klawiszy służą wypusty na F i J :D.. to juz wymyślono w czasach prechistorycznych..

 

Ciekawi mnie kto jest bardziej szarym człowieczkiem.. my którzy potrafimy coś zrobić samemu, czy ludzie z kasą którzy wszystko kupują :lol:

 

ja bym się conajwyżej cieszyłi podniecał tą klawiaturą przez jakis tydzień.. potem kiedy zamiast na qwerty parzyłbym na monitor... to myśle, że sensowność takiej klawiatury znacznie by spadła...

 

jednak bajer fajny.. i możecie spróbować potem "wyrywać laski" na klawiature :lol: - np wyświetlicie jej serduszka na klawiszach czy jej imie.. i kobieta jest wasza... dopóki nie wymyślą klawiatury holograficznej trójwymiarowej :twisted:

Edytowane przez PelzaK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecie nie żebym coś spekulował ale tak na serio ta klawiatura to wygląda mi na grafikę 3D. jakoś tak fotomontarzowo. Nie wiem czemu ale inne sprzęty na tej stronce np telefon czy mikrofala z samsunga oraz dzbanek w ORT: ORT: ORT: kturym się odbija niebo też tak wygląda. ale to tylko mi się tak wydaje (czasami bawię sie w 3DMAXIE)

 

P.S.

ja ide na polak potrafi

 

1. (wersja amatorska - taka w sam raz dla mnie)biore ołówek w dłoń i szkryf po klawiaturce maluje se jakieś jump na spacji plazma gun na jakimś numerku i po sprawie w razie potrzeby można se zgumować i po sprawie

 

2 (wersja dla pelzaka) robimy se płytkę drukowanąkilogram scalek i procesorów graficznych + jakieś wyświetlacze zegarkowo komurkowo podobne ( może być kalkulator) no i lutownica w dłoń i mamy polska optimuska klawa :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecie nie żebym coś spekulował ale tak na serio ta klawiatura to wygląda mi na grafikę 3D. jakoś tak fotomontarzowo. Nie wiem czemu ale inne sprzęty na tej stronce np telefon czy mikrofala z samsunga oraz dzbanek w ORT: ORT: ORT: kturym się odbija niebo też tak wygląda. ale to tylko mi się tak wydaje (czasami bawię sie w 3DMAXIE)

1554168[/snapback]

Przecież wiadomo że to projekt, chyba nikt nie myśli że zdjęcie :lol: . Ważne że ten projekt zostanie zrealizowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy ktos zwrocile uwage:

 

It's in initial stage of production

 

We hope it will be released in 2006

 

It will cost less than a good mobile phone

 

It will be real

 

It will be OS-independent (at least it can work in some default state with any OS)

 

It will support any language or layout

 

Moscow is the capital of Russia

 

Each key could be programmed to produce any sequence

 

It will be an open-source keyboard, SDK will be available

 

Some day it will be split (‘ergonomic’)

 

It will most likely use OLED technology (e-paper is sooo slow)

 

Our studio is located two blocks from the Kremlin

 

It will feature a key-saver

 

Keys will use animation when needed

 

It has numeric keypad because we love it

 

There's no snow in Moscow during Summer

 

It will be available worldwide (why not?)

 

OEM will be possible (why not?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prądu to nie zjada prawie wogóle. Klawisze są wykonane w technologii OLED. Dokładnie to samo co zewnętrzne kolorowe wyświetlacze w nowszych telefonach typu clamshell (klapki). Cena pojędyńczej matrycy jest bardzo niska tak więc samo wytworzenie takiego sprzętu nie jest wcale drogie. Jeyną wadą wyświetlaczy OLED jest jak narazie ich krótka żywotność. Raczej malo przydatny gadżet, ale wrażenie wizualne robi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i przez takich gości jak autor tekstu na WP -Leniwiec( samo mówi za siebie)zaczynam wątpić w inteligencję ludzi-OPTIMUS to nazwa tego modelu klawiatury a nie producenta jak podał autor. :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe frogkiller lol :lol: :D...

 

ta wersja specjalnie dla mnie mnie rozbawiła :lol: na koniec dnia.. pozytywnie ofkors...

 

a jeśli juz chodzi o takie cus... .. to moze ju zlepiej po prostu zrobić klawiature z matrycy dotykowej ? :).. bierzesz pan wyswiertlator LCD jakiś duzy.. wyswietlasz se klawiatyure.. nawet z jakimś kosmicznym rozkładem klawiszy... pełen wypas... sm se usatwias zpołozenine klawisz.. sam ustawiasz grafike nań wyświetlaną.. ewentualnym niedociagnieciem mkogło by być brak orientacji w terenie... za pomocą palców... Mozna by zrezygnować z customizacji połozenia klawiszy na rzecz zrobienia jakichś wypukłosci imitujących klawisze... mysle ze ciekawie by sie pisało na tym..

 

jełśi chodzi o polak (makgajwer) potrafi... to wystarczy wyjąć z klawiatury folie z poejmnościowymi klaiwszami.. mozna po neij pisać dotykowo... i jakoś to zlutowac z wyświetlaczem LCD :D.. Ciekawe czy to ma racje bytu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajefanie wyglada nie ma co [i nie chodzi mi tylko o klawisze bo całkowity designe również jest niczego sobie], nie znam rosyjskiego [przynajmniej na razie] wiec nie ma jak google, gdy chce człowiek dowiedzieć sie czegoś więcej. Nie ma co ziomki zza wschodniej granicy się postarali.

 

Wiec tutaj jest link z PCLaba http://pclab.pl/news15892.html klawiaturka ma kosztowac około 200-300 dolców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...