Skocz do zawartości
Torwald

Niesamowita Klawiatura ! Musisz To Zobaczyc !

Rekomendowane odpowiedzi

no tak, ale nei zauważyłeś jednej małej, ale ważnej rzeczy, została podana cena tego przedmiotu oraz potwierdzone to, że zostanei jednak wdrożona do produkcji [przedtem był to tylko projekt]

 

btw Guru3D też o niej wspomniał niedawno: http://www.guru3d.com/newsitem.php?id=3491

Edytowane przez ziupo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak dla mnie nadal jest to bajer dajacy tyle samo co naklejki "tjuningowe" na maluchu.

Ogolnie dla snobow - przyprowadza sie kolege do domu i mowi "patrz stary na co mi rodzice pieniadze dali" i pokazuje te klawe. A pozniej w ramach popisowy zmienia sie kolor guzika enter z zielonego na rozowy.

Ja sie zastanawiam, ilu userow tweaka wogole patrzy jeszcze na klawe podczas pisania. Jedyne co mi przychodzi do glowy, to mod calego kompa - znaczy sie obudowa wykonana z matryc OLED, do tego ta klawa i jakis specjalnie skonstruowany wyswietlator. Mogloby zaciekawic, ale nie wiecej jak na 2 minuty.

 

Wolalbym nowa lunete do karabinku. i moze dwojnog.

Edytowane przez Carl0s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie ale co ma twoj "karabinek" do tematu ? ;)

klawiaturka rzeczywiście wygląda extra, kto wie - może za 5-6 lat bedzie standartem xD

co z tego że nikt nie patrzy na klawisze jak gra - fajnie było by takie coś mieć :D jak cena bedzie na poziomie zwykłego zjadacza chleba to dużo osób kupi

na chwile obecną zwykła podświetlana klawiatura by mi wystarczyła

 

tylko jest taki problem że podobnie jak wiekszość graczy też jestem furiatem :( jak mi sie coś nie podoba to zaczynam wyżywać sie na sprzecie :blink:

Edytowane przez pain.exe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pain, ten moj karabinek to taka mala sugestia, ze oprocz komputerow istnieje tez swiat rzeczywisty...a nie tylko mysz i klawisze. Rozumiesz o czym mowie? :)

Edytowane przez Carl0s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pain, ten moj karabinek to taka mala sugestia, ze oprocz komputerow istnieje tez swiat rzeczywisty...a nie tylko mysz i klawisze. Rozumiesz o czym mowie? :)

eee świat rzeczywisty? masz na myśli jakiś emulator? myślałem, że to taka ściema

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj dowiedziałem się, że niestety nie wiadomo czy ta klawiaura wejdzie do urzytku, Rosjanie opracowali fajna rzecz, a cholerni amerykańce opatentowali ten manewr troche wcześniej.

Edytowane przez zuczek83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:-P

Oj dowiedziałem się, że niestety czy ta klawiaura wejdzie do urzytku, Rosjanie opracowali fajna rzecz, a cholerni amerykańce opatentowali ten manewr troche wcześniej.

2 słowa, jest kozacka. Zobaczymy kto pierwszy w Polsce zacznie je sprzedawać!!! Ale sprzęcik jest pierwsza klasa. Design jest ładny tylko faktycznie klawisze troszeczkę na wysoko osadzone!! Ale i tak mi się podoba :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co ja wiem na maturze jest mnóstwo algorytmów programowania mało......

nauczysz sie jak bedziesz tylko chciał wszystkiego w domu...;)

 

:-P

Zobaczymy kto pierwszy w Polsce zacznie je sprzedawać!!

W Polsce? :lol: :lol: :lol: Chyba za 15 lat jak nikogo taki przestarzały shit już nie zainsteresuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...