Skocz do zawartości
sqbi2005

Neostrada

Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie mam Neo 640. Jak zapewne sie domyslacie nie sam :D podzielone jest na 3 osoby (razem ze mna ). Ostatnio w rachunku przyszedł mi regulamin i nowa umowa ktora musze podpisac do 1 sierpnia. Za bardzo nie łape sie o co tam chodzi wiec moze ktos wie czy te warunki sa korzystne w moim przypadku czy nie ?? :> Zainteresował mnie jeden punkt:

 

ZAKRES I WARUNKI SWIADCZENIA USŁUG: paragraf 5

1.Kazdorazowo po zakonczeniu połaczenia z siecia Internet nastepuje rozliczenie limitu transferu, wystepujacego w ramach danej Opcji Usługi oraz Transferu abonamentowego.

 

Zastanawia mnie glownie koncówka zdania : Transferu abonamentowego, bo wczesniejsza to rozumiem ze dotyczy osob ktore maja limity na sciaganie ktorych nie moga przekroczyc.

 

Jesli by Ktos sie orientował czy czasem nie jest tak jak twierdzi moj znajomy ze bedziemy rozliczani za czas siedzenia w necie (czyli na zasadach modemu )?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no transfer masz. Jak go wykożystasz (odpowiednio do posiadanego typu neostrady) prędkość dowloadu spadnie do 32kbps ;)

Jak na 3 osoby masz podzielone neo to słabo to widze :/ Bo po to właśnie wprowadzono te limity by neo nie dzielić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, bez limitów. A ten punkt sugeruje że proponują przejście na nową opcję neo z limitem. No chyba ze tylko proponują tylko zwykłe przedłużenie umowy...to wtedy punkt jest bez sensu

Edytowane przez Sparrov

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sytuacja jest przeciez jasna

tpsa zapewne ma tylko jeden wzor umowy ktora rozsyla wszystkim

 

 

Kazdorazowo po zakonczeniu połaczenia z siecia Internet nastepuje rozliczenie limitu transferu, wystepujacego w ramach danej Opcji Usługi oraz Transferu abonamentowego.

 

czyli jezeli u ciebie limitu nie ma to go nie rozlicza ;)

no chyba ze w nowej umowie masz napisane ze bedziesz mial limit :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

drodzy milusińsy. Też mam neo640 , umowa podpisana rok temu 31 sierpnia (1 dzien przed zmiana abonamentow), tak samo jak kolega dostałem tą umowę. Po przeczytaniu jej dwókrotnie..., a czekałem na informację, że mnie wywalają na neo512, nie stwierdziłem żadnych zmian. Z resztą to jest tylko zmiana regulaminu, a nie zmiana umowy, o czym świadczy punkt który parafrazując miał nastepującą treść: "jeśli nie zgadasz się z nowym regulaminem opartym o NR_USTAWY, to możesz bezpłatnie zrezygnować z neo+".

 

tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...