Skocz do zawartości
__Juras__

Zwisy Kompa

Rekomendowane odpowiedzi

Mam kompa jak w podpisie. Od niedawna płytkę abita,bo na poprzedniej na kt400 procek bez modów chodził jako 600mHz :( Już pierszego dnia system sie zwiesił :( Potrafi tak 2-3 razy dziennie :( nawet jak nic nie robie :( Wsadziłem starą grafikę Riva TNT 2 M64 32 MB i zminiejszyłem taktowanie poniżej domyślnego dla mojego mobila i to samo. Chodzi na ok 1700 Mhz i nic nie dało. Prosze o pomoc jestem dobity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba freeze bo wszystko staje i nic nie kmini moze chwile jeszcze myszka dziala ale tak po 2 sek i ona stoi w miejscu..... kurde nie mam miernika,ale załatwie tylko gdzie mam napięcia pomierzyć ? temp procka w stresie nie przekracza 48' ! wg programu abita a normalnie ok 36-38'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Linkworld LPQ6-300W

- to jest całe zło !!! - to żaden zasilacz, to bomba zegarowa, która prędzej czy póżniej puści Ci z dymem całego kompa !!!

Napięcia pomierz na wtyczce "molex" ( taka jak do dysku ) , czerwony-czarny -> +5V, żółty-czarny -> +12V.

Pozdr. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest wlasnie problem.... dostac miernik na tym zadupiu..... ale jak mam wydawac pare dyszek na multimetr to wole dorzucic do tagana 330-U01.... Tylko czy nie lepiej dorzucic i kupic 380 W ? Bo jak bym mial teraz dac 200 zł na zasilacz i za rok znowu wymieniac to bym sie zalamal. Planuje dorzucic do mojego zestawu gedorca 6600 lub jakiegos mocnego radka tak we wrzesniu jak troche spadną..... Czy ten Taganik mi to uciagnie ? bo wiem,ze jest stabilny i wogole (czytałem recenzje), ale czy nie ma za malo mocy na wlasnie tego geforca i 2400MHz z procka i w przyszloscie 2x512mb ocz lub corsair?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja proponuje coś takiego http://www.allegro.pl/show_item.php?item=56959295.

Jak ktos mi wyjaśni czemu cena sklepowa to 399PLN to stawiam piwo:) Kupiłem i jestem zadowolony, znacznie mniej się grzeje niż Chief z podpisu, napięcia mają podobną stabilność czyli OK. Tylni wentyl się kręci 1170-2280 w takim upale (buda dość dobrze wentylowana, powietrze z tyłu zasilacz leci chłodne). Dla porówniania w Chiefie to było 1470-1750.

BTW. To jest wersja box, nic z wyposarzenia nie ubyło więc nie wiem czemu tak tanio.

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale raczej nic podejrzamnego nie jest ze tak tanio,bo 4speed.pl to tez sklep.... zaden walek chyba..... Czy ten ENERMAX ma 550 W ? zna ktos moze jakas strone z recenzja ? Dlaczego polecacie mi coraz to nowsze zasilacze a tak przez wszystkich wychwalany tagan nie padł ani razu ? troszke tego nie rozumiem ale narazie najlepsza chyba propozycja to ten enermax (przyszłościowy raczej) tylko musze kasiorki dozbierac bo mialem narazie 200 odlozone z mysla o taganie 330W :) a tu prawie stowka wiecej.... dam rade mysle pozdro i czekam nadal za prop. pozdro4alll

Edytowane przez __Juras__

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już tylko zależy od Ciebie - ja Ci proponowałem Enermaxa 460W za 219 zł ( wysyłka za darmo ) - jak wolisz 420W za takie same pieniądze ( 210 + koszty wysyłki ! ), to Twój wybór :mur:

W dodatku w sklepie Zenfis-ta masz 2-letnią gwarancję - a na Allegro - ? :cry:

Pozdr. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oki już po sprawie :) Wygrałem licytację ENERMAX EG651P-VE za 190 zł !!!! :) Wreszcie porządna zasilka :) Dziekuje za pomoc :) Mam nadzieje,ze ten ENERMAX uciągnie moje przyszłe configi :) Pozdrawiam i jeszcze raz dziekuje :)

Edytowane przez __Juras__

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...