Skocz do zawartości
Devilinside1

Nasz Skromy Rekordzi W Kręceniu Celka D 2.6ghz

Rekomendowane odpowiedzi

Elko

Testowaliśmy z kumplem celerona D pod kątem oc no i procek zadziwił mnie 4150Mhz z groszami to całkiem przyzwoity wynik tylko szkoda że już więcej nie ma szans iść chyba go mobo blokuje ale nie mam pojęcia lub zasilacz bo to jakiś noname w stylu codegena ale sie trzyma jutro pobawimy sie jeszcze na chieftecu. Na dzisiaj 4150Mhz taki wyniczek z pola bitwy.Screen ccr i cpuz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry ze sie wtrace :lol: ale to nie jest AZ TAKI extreme :wink: choc trzeba przyznac, ze wyniczek ladny... czy jest on w 100% stabilny?? :>

 

p.s. nie wracaj z wynikiem 4,5 Ghz :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wiem właśnie, ale myśle że fsb 215 pójdzie a chłodzimy procka dwoma takimi wiatrakami na 230 i Pentagramem Q92 to w sumie powinno wystarczyć, na fotce jest jeden bo to jest stara fotka jak katowaliśmy celerona 400Mhz hhee no i oczywiście inna buda większa i inaczej zamontowane też tak z boku ale inaczej rozstawioneChłodzonko

Edytowane przez Devilinside1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wiem właśnie, ale myśle że fsb 215 pójdzie a chłodzimy procka dwoma takimi wiatrakami na 230 i Pentagramem Q92 to w sumie powinno wystarczyć, na fotce jest jeden bo to jest stara fotka jak katowaliśmy celerona 400Mhz hhee no i oczywiście inna buda większa i inaczej zamontowane też tak z boku ale inaczej rozstawione1547600[/snapback]

fajnie to wygląda :D, powiedz ile udało wam się osiągnąć na tym wiekowym baleronie 400 :)

 

chłodzonko imho głośne jest z czego wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, fajnie wygląda te chłodzenie :D A co do extreme to Raven miał swojego celka D na Fc i wyciągnął coś ponad 5Ghz :) Dokłdnie nei wiem. Musiał by tutaj sie zjawić sam :D

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie to wygląda :D, powiedz ile udało wam się osiągnąć na tym wiekowym baleronie 400 :)

 

chłodzonko imho głośne jest z czego wiem

1547748[/snapback]

na celku zadna rewelacja 550Mhz bo płytka nie miała już dalej żadnej regulacji fsb, no chłodzonko głośne ale przewiew w budzie daje ładny, dzisiaj zrobie fotke z dwoma tymi wiatrakami, a z celekiem 2600 jeszcze sie pobawimy myśle że dobijemy do 4.5Ghz na AC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla czego tak slabo? bo po 1 nie mialem moda na napiecie a po drugie byl zle zalozony freon :P no ale kiedys sie poprawie ;)

 

Dołączona grafika

1552741[/snapback]

no wynik ładny tylko że na azocie, ale w sumie na azocie to żadna rewelka jak ja mam na ac tylko o 800Mhz mniej ale pobawie sie jeszcze i będzie więcej ale narazie czasu nie mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :-)

 

Chłopaki co mam zrobić swojemu celofankowi żeby poszedł wyżej niż 3200?

Płytka ma regulację FSB do 400MHz (zapas dla 1066) co 1MHz. Mogę też sobie zmieniać napięcie do 1,8V co 25mV. Procek chodzi stabilnie na 3,GHz przy zmianie napięcia tylko o 40mV ale wszelkie próby wsadzenia go na 3,4 zawodzą. Nie wiem jaki jest powód bo próbowałem już zmieniając fsb na 165 i też nie wstaje :/

Chłodzę go Pentagramem QV100 AlCu+ i dodatkowym 120mm wiatraczkiem w budzie więc nie jest to napewno przegrzewanie. Dopisałem się do tego wątku bo jest o identycznym celku a extremum w tym wszystkim to moje dotychczasowe extremalne wysiłki ;-) Czekam na sugestie i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

Witam :-)

 

Chłopaki co mam zrobić swojemu celofankowi żeby poszedł wyżej niż 3200?

Płytka ma regulację FSB do 400MHz (zapas dla 1066) co 1MHz. Mogę też sobie zmieniać napięcie do 1,8V co 25mV. Procek chodzi stabilnie na 3,GHz przy zmianie napięcia tylko o 40mV ale wszelkie próby wsadzenia go na 3,4 zawodzą. Nie wiem jaki jest powód bo próbowałem już zmieniając fsb na 165 i też nie wstaje :/

Chłodzę go Pentagramem QV100 AlCu+ i dodatkowym 120mm wiatraczkiem w budzie więc nie jest to napewno przegrzewanie. Dopisałem się do tego wątku bo jest o identycznym celku a extremum w tym wszystkim to moje dotychczasowe extremalne wysiłki ;-) Czekam na sugestie i pozdrawiam

1567444[/snapback]

Nie ten dział :/

 

Devilinside1

Chłodzenie bardzo zmyślne ;) Kumpel kiedyś chłodził swojego Durona wentylatorem pokojowym :) Myśle że AS5 nie wiele da. Bardziej by się przydała jakaś porządna zasiłka bo o ile kojarze to jedziecie na jakieś zwykłej, niefirmowej....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wiem właśnie, ale myśle że fsb 215 pójdzie a chłodzimy procka dwoma takimi wiatrakami na 230 i Pentagramem Q92 to w sumie powinno wystarczyć, na fotce jest jeden bo to jest stara fotka jak katowaliśmy celerona 400Mhz hhee no i oczywiście inna buda większa i inaczej zamontowane też tak z boku ale inaczej rozstawione1547600[/snapback]

Hehe mam taki sam wentyl w budzie tylko obudowy na wentyl niema (gdzies sie stracila

,a taka ladna niebieska byla:P).Do cichych wentyli to ten nienalezy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elko

Testowaliśmy z kumplem celerona D pod kątem oc no i procek zadziwił mnie 4150Mhz z groszami to całkiem przyzwoity wynik tylko szkoda że już więcej nie ma szans iść chyba go mobo blokuje ale nie mam pojęcia lub zasilacz bo to jakiś noname w stylu codegena ale sie trzyma jutro pobawimy sie jeszcze na chieftecu. Na dzisiaj 4150Mhz taki wyniczek z pola bitwy.Screen ccr i cpuz

 

To słabo. Ja podobny wynik wycisnąłem z Durona 750MHz.

Podkręciłem go w Paincie.

Zobaczcie screeny:

Przed

Po

 

 

Mogłem więcej ale po co?! :lol2:

Ściemniać to my a nie nas.

Następny będzie 3dmark 2005 = 100000 pkt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta ciekawe skad ja ci ten azot wytrzasne, freon chlopie i tylko -20 na rdzeniu

np u mnie :P przy okazji ze ktos topic odkopal,....moze jutro pojawimy sie tutaj z extreme* wynikiem

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

*to slowo jest bardzo trudne do pojecia przez wiekosc osob, szczegolnie w tym dziale :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OT [do moderow, post nie edytowany zeby ktos widzial ze jest cos nowego-> zmiencie to w regulaminie bo to paranoja] EOT

 

 

 

w odniesieniu do gornego posta, wraz z ravenam i pitem przy ln2 zrobilismy taki skromny wyniczek, szkoda ze ten celek co robil 5ghz na fc juz nie zyje :mur:

 

Dołączona grafika

Edytowane przez ryba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm ladnie, ale do WR brakuje :sad: :lol:

na xs jestesmy pierwsi (w celinach 325, trzeba gdzie indziej jeszcze spr, brak czasu)

 

pusccie jakies pi na tym:)

Dołączona grafika

 

 

po tym stwierdzilem ze nie ma sensu tracic ln2 na to, wiec tylko max screna cisnelismy, i tak dobrze bo na fc bylo tylko ~4560 spi 1m przy tym samym vcore, rano moze bedzie proba 1m i 16 jak najwiecej, ale na celinie rezultaty sa tak mierne ze szkoda azotu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wrac z ravenam i pitem przy ln2 zrobilismy taki skromny wyniczek, szkoda ze ten celek co robil 5ghz na fc juz nie zyje :mur:

Poprosze foto-relacje z calego zajscia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...