Skocz do zawartości
cih

Czy nadaje się do GeForce4Ti200 ZM80-HP???

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem dzisiaj ZM80-HP załozyłem wszystko na karte i mam obawy czy ten zestaw wystarczy do chłodzenia mojej karty (MSI GeForce4 Ti200)

jak dotkne radiatorów na karcie są strasznie gorące. Jakie są wasze zndania na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź sam. Jeżeli radiator jest gorący to znaczy, że jest to za słabe chłodzenie. Skieruj na to 80x80 wiatrak puszczony dla ciszy na 7v.

Biore to pod uwage, innego wyjściachyba nie ma trzeba będzie spóbować z tym wentylatorem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym zrobil inaczej

1. zalozylbym stare chlodzenie, a nastepnie zmierzyl jaka jest temp. GPU np po godzinie QIII

2. zalozylbym tego cudaka od Zalmana i zrobil pomiary j.w.

 

jezeli temp. GPU nie roznilaby sie zbytnio ~5*C to zostawilbym tego cudaka - bo chyba nie po to go kupowales zeby teraz znowu wrzucac jakies wentylatorki :?: (ale moze jestem w bledzie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym zrobil inaczej

1. zalozylbym stare chlodzenie, a nastepnie zmierzyl jaka jest temp. GPU np po godzinie QIII

2. zalozylbym tego cudaka od Zalmana i zrobil pomiary j.w.

 

jezeli temp. GPU nie roznilaby sie zbytnio ~5*C to zostawilbym tego cudaka - bo chyba nie po to go kupowales zeby teraz znowu wrzucac jakies wentylatorki :?: (ale moze jestem w bledzie)

Dokładnie tylko jest taka sprawa że zabardzo nie mam w jaki sposób zmierzyć temperatury, a na oko po złożeniu tego zelmana teperatura wynosi około 60-70 stopni jest naprawde bardzo gorący :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...