Skocz do zawartości
sebi0104

Zasilacz A Grafa.........

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam maly problem no i zwiazane z nim pytanko,obecnie posiadam plyte głowna msi kt4a-v karte dzwiekowa sound blastera 5.1,jeden naped nec i nagrywarka samsunga,semprona 2800 socket A 2x wentylatory w obudowie 80mm tracera podswietlane i obecnie grafe gf fx 5500,zasilacz niestety lipa Megabite 350 a moj problem i pytanie wiaze sie z wymiana karty czy przy obecnej konfiguracji sprzetu bedzie mozliwe podlaczenie karty gigabyte gf 6600 http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=18981 czy zasilacz ten da rade .czy nie bedzie zadnych problemow,no i cos jeszcze czy ta karta nie potrzebuje dodatkowego zasilania bo tego nie wiem:(a jezeli tak to czy ten zasilacz ma takie??prosze o pomoc i wyrozumialosc jestem zielony:((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po co ryzykować :> może uciągnie ;] ale ile tydzień a potem bum :>? a może  np 3 tyg :>? kto to wie:>?. Jedno jest pewne zmień ten zasilacz:).

1549069[/snapback]

Po co ryzykowac bo nie ma kasy juz na nowy:(((wiec pytaie brzmi czy 350w w tej zasilce wystarczy by ta karta dzialal poprawnie i czy wogole ruszy mi ta karta, na gf fx 5500 nie mam zadnych problemow a czy gf 6600 ma duzo wiekrzy pobor mocy?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ramzes The Great

Siemka, sluchaj fx 5500 to zabaweczka w porownaniu do 6600, nie mozna ich porownywac jezeli chodzi o osiągi ani pod wzgledem poboru mocy, to dwie zupelnie inne karty. Poczytaj o tym, jest kilka tematow na ten temat...ja bym nie ryzykowal, jak nie masz kasy to kup chociaz Modecoma 350 GTF, jest o niebo lepszy od twojego megabajta a kosztuje naprawde niewiele Modecom 350 GTF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka, sluchaj fx 5500 to zabaweczka w porownaniu do 6600, nie mozna ich porownywac jezeli chodzi o osiągi ani pod wzgledem poboru mocy, to dwie zupelnie inne karty. Poczytaj o tym, jest kilka tematow na ten temat...ja bym nie ryzykowal, jak nie masz kasy to kup chociaz Modecoma 350 GTF, jest o niebo lepszy od twojego megabajta a kosztuje naprawde niewiele 1549241[/snapback]

 

nie duzo drozszy no rozumiem ale zbieralem dosc dlugo na karte graf. i niestety nie mam wiecej pieniedzy by wymienic zasilacz:(((czyli nie ma sznas ze ta karta bedzie mi poprawnie dzialac na tym zasilaczu??:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłącz spali Ci : płytę gł, proc, pamiątki, kartę graficzną. A jak nie to może sam się spalić i tak będziesz musiał kupić nowy. Poczytaj o zasiłce codegen=megabajt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ramzes The Great

Wiesz wydaje mi sie ze skoro tyle zbierałes na nowa grafike to moze moglbys poczekac jeszcze troszke i kupic jednak zasilacz...wydaje mi sie ze strata nowej grafiki z powodu 100 zł jest malo ciekawa...przemysl to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bym ryzykował, a jak cos to sprzet na gware oddać, mam 300W i konfig jak niżej a nawet karte krece niezle, i za miesiac kupuje 512mb ram, płyte główna na 754 i athlona64 2800+ i zasilacza nie bede zmieniał, jak sie spali to kupie nowy, jak pociagnie za soba przyjaciół to sprzecioch idzie na gware (tylko problem ze po róznych sklepach musiałym biegac), a swoja droga megabajt to megabajt. Ja bym zaryzykował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja też chciałbym mieć GF 6600GT. Ale mam słabego 300 Watowego Codegena. I raczej wątpie czy ten zasilacz pocianie ta kartę(jestem pewien). Wieć jaki zasilacz polecacie. Myśle nad:

1.ENERMAX 465P-VE

2.Chieftec HPC-360-202 BCM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehhh BENITO wiem że to nie jest super zasilacz ale dałem za niego mało, bo go w Anglii na wyprzedaży kupiłem i zapłaciłem 10 funtów a za tyle to co bym dostał ? Chyba w ryj. a na pewno jest lepszy od jakichś Codeshitów za tyle samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja mieszkam w Anglii :) i tu jest tak że są albo super wypas firmówy za 50 w góre albo jakieś shity za 15 - 25. Tak że wolałem kupić to coś. Zmieniam go i tak za jakiś miech i te 10 funtów nie uderzyło mnie zbytnio po kieszeni tak jak by mnie uderzyło wtedy jak go kupowałem 70 za Enermaxa albo Tagana , potrzebowałem kompa (muj sprzedałem w Polsce przed wyjazdem) więc leciałem aby taniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...