Skocz do zawartości
zet64

Pamięc Do Laptopa

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pamięc która jest bardzo tajemnicza, nie ma jednoznacznych oznaczeń jak wszystkie jakie miałem do tej pory i ... zupełnie nie mam pomysłu jak to sprawdzic. Może ktos podzieli się ze mną swoją wiedzą.

Próbowałem podac oznaczenie i wyszukac w Google'ach , jednak bez rezultatu o który mi chodzi.

Potrzebny mi rodzaj, typ, ilosc Mb itd - czyli wszystko.

 

Oznaczenie na tej kosci to : GM71VS65163CLT5

producent : Viking , Korea

 

Będę bardzo wdzięczny za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem podac oznaczenie i wyszukac w Google'ach , jednak bez rezultatu o który mi chodzi.

Potrzebny mi rodzaj, typ, ilosc Mb itd - czyli wszystko.

1549474[/snapback]

1. Everest Home Edition -> Płyta Główna -> Pamięć / SPD - przy poprawnej konfiguracji systemu powinien podać wszystko co potrzeba

 

2. SiSoft Sandra -> Mainboard Information - j.w.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

jezeli chodzi o pamieci do laptoka to ja ostatnio wymieklem

chodzi o laptopa actina viper cel 2,6 ghz 256 ddr chcialem sobie zwiekszyc pamiec

a ze sa ddr to zamowilem sobie kingstony 512 33 mhz ddr sodimm czyli pamiatki do laptoka niestety wygiolem sie jak go rozkrecilem okazalo sie ze ma zamontowane normlane ddr 256 266 mhz kingmaxa !!! pamiatki jak normlany komp hehehe dziwne troche nie !!! spotkal sie moze ktos z czyms takim ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niom niektóre tańsze mają standartowe ramy! no nic sprzedaj to co kupiles i [ciach!] normalne :) jedyna pociecha ze są tansze takie

1551609[/snapback]

 

mam juz go 2 lata kosztowal mnie 5 tys PLN dobrze chodzi pod winxpprosp2 i slack9.1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie na 184pin ??

nie wiem co powiedziec... LOL ?

To musi byc duzy laptop :)

1550820[/snapback]

Co sie dziwisz, kumpla ojciec ma jakiegos FS na AMD Athlon XP 2500+, tez gdzies sprzed dwoch latek niecalych...

Tez ma standardowe desktopowe DDRy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...