Skocz do zawartości
McBenner

Co lepiej instalowac do GF 3?

Rekomendowane odpowiedzi

OK. A co jesli ja mam win Me i po zainstalowaniu 40.72 zwalił mi się 3d mark i przestała chodzić np need for speed hot persuit 2 ?? czy to moze być wina sterownika ? Tez mam gforca 3 ti. Po wywaleniu ich detonator destroyerem nic sie nie poprawilo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tymi detonatorami to jest tak ze niemozna jednoznacznie powiedziec ktory ejst leprzy oba sa dosyc zblizone wydajnosciowo, ale to zalezy od configa jednym bendzie szybciej dzialal nieco starszy a innym nowsyz. trzeba samemu testy zrobic, wtedy ma sie pewnosc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedz na pytanie McBenner - 40.72 lepsze.

Odp. na pytanie bonzo - wina lezy w win Me. I podejrzewam, ze przez destroyera jeszcze bardziej nakaszaniles.

Dokladnie tak. Ja musialem sie przesiasc z win98se na xp ;(,bo wczesniej kaszanilo mi sie wszystko. Stery mialem i nowe i stare.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja już instalowałem całą masę sterów. Moj gf3 ti200 leadtek zawsze chodził najlepiej na oryginalnych sterach nagranych na dołączoną płytę.

Aktualnie napiram na 29.42 i jest cool.

A poza tym nie ma siię co podniecać różnicą w 3Dmarku o 100 pkt skoro jest to tylko 2%. Ważne żeby sie nie kaszananiło w programach i tyle.

To nie 3DFX i nie VooDoo że jak wyszły nowe stery to zawsze były lepsze.

Czy pamiętacie WICkEDGL.??? Stery powodowały wzrost w wysokich rozdzielczościach o nawet 60 %.!!!!

Nvidia nasrała sterów jak po kapuście, grzybach i kwaśnym mleku.......nie wiadomo który do czego i po co.

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...