Skocz do zawartości
tanx

Msi Neo2 Nf.3 Agp Vs Dfi Lanparty Nf.3 Agp

Ktora z nich lepsza do OC ale takze mniej porblematyczna tzn czy nie ma porblemow ze startem itp.  

36 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ktora z nich lepsza do OC ale takze mniej porblematyczna tzn czy nie ma porblemow ze startem itp.

    • MSI neo2
      15
    • DFI LanParty
      21


Rekomendowane odpowiedzi

alez sie podniecacie tym 1T czy 2T

jezeli nie ma sie pamieci zdolnych do pracy z 260MHz to nie ma zadnego problemu - a takie pamieci sa dwa razy drozsze niz np. moje

poza tym jak sie zapelni wszystkie banki to nici z 1T na kazdej plycie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robiłem testy na 1T i jest szybciej, jeśli się porówna te same lub podobne częstotliwości. Ale na tej płycie 306 2T 1:1 mi chodzi szybciej i stabilniej niż te 260 1T i nic na to nie poradzę. Tylko bios może to naprawić, ale o tym już było. Nie ma co się stresować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

alez sie podniecacie tym 1T czy 2T

jezeli nie ma sie pamieci zdolnych do pracy z 260MHz to nie ma zadnego problemu - a takie pamieci sa dwa razy drozsze niz np. moje

poza tym jak sie zapelni wszystkie banki to nici z 1T na kazdej plycie

1582296[/snapback]

Panie teoretyk, co za bzdury znow wypisujesz? 1T daje kopa przy kazdej czestotliwosci pracy ddr. Ciezko ci to stwierdzic ze swoim nf2...a zapomnialem- ty masz przeciez 'kumpli' za 64, to co innego :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie teoretyk, co za bzdury znow wypisujesz? 1T daje kopa przy kazdej czestotliwosci pracy ddr. Ciezko ci to stwierdzic ze swoim nf2...a zapomnialem- ty masz przeciez 'kumpli' za 64, to co innego  :lol:

1584522[/snapback]

masz problem z czytaniem czy rozumieniem

skoro problem z 1T wystepuje powyzej 260MHz to jezeli pamieci za nic nie pojda tyle to problemu nie ma ,bo np. beda chodzic na 230MHz 1T i wtedy niewazne ze przy 270MHz moglyby chodzic tylko 2T - NIEWAZNE bo nigdy nie pojda na te 270MHz

 

druga sprawa to to ze po zaladowaniu wszystkich bankow pamieci nie chodzi 1T ,ba nawet po zaladowaniu wszystkich slotow nie chodzi 1T (slot = 2 banki)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...