Skocz do zawartości
Rolex

K6 - Płonie Ll Celeron 1g Co Z Tym

Rekomendowane odpowiedzi

1. Elo mam pytanko. Czy komuś udało sie "przepalić" AMD K6-2 300MHz na 550?? :D Ja osiągnołoem tylko 400MHz i sie chłopak pali / coś koło 90 stopni / czy wytrzyma napięcie 2.4V - 2.8V

 

2. Jak dobrze kręcić celeronka 1G ?? <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.  Elo mam pytanko. Czy komuś udało sie "przepalić"  AMD K6-2 300MHz na 550??  :D  Ja osiągnołoem tylko 400MHz i sie chłopak pali / coś koło 90 stopni / czy wytrzyma napięcie 2.4V - 2.8V

 

2. Jak dobrze kręcić celeronka 1G ??  <_<

1551731[/snapback]

ja na K6-II 450 dawałem nawet 3,2V ... niestety > 585 nie latał ...

a zjarał się jak mi się wiatraczek na coolerku spalił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na K6-II 450 dawałem nawet 3,2V ... niestety > 585 nie latał ...

a zjarał się jak mi się wiatraczek na coolerku spalił

1551807[/snapback]

Mój K6-2 400Mhz latał na 6x95Mhz, na magistrale 100Mhz niechciał pójśc, coś płyta była chyba :/ oczywis cie to było zima komp na oknie i 3,2V :P

Wtedy ładnego kopa dostał ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też miałem kiedyś k6-2 500mhz po zdjęciu blaszki poszedł na 640mhz przy ponad 3v ,nawet gdzieś tą blaszke mam została na pamiątke nie wiem czemu twój proc ma taką temp mój znaczni mniejszą miał max 50 k6 nie lubia temp duzej zdjęcie blaszki powoduje polepszenie oc i zmniejszenie temp bez freonu czy ciekłego lub suchego lodu daleko nie zajedziesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakiej blaszki?? tego czegoś co sie błyszczy i zajmuje całą powierzchnię??// jak to zdjąć ??.

 

A ruszyłby na 3.2V 5x 100MHz chłodzenie: Pentagram Freezone Q-80 Al + nawiew z boku. chce żeby na tym czymś latał CoD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musisz żyletką wyciać klej blaszka jest przyklejona do procesora klejem a póżniej musisz czymś podważyć i blaszka odpadnie tylko przy zdjętej blaszce można łatwa uwalić rdzeń bo wyglada tak samo jak przy athlonie tylko że przy k6 nie bedziesz miał gumek no i łatwo uwalić rdzeń

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi ci o to / na zdjęciu białe /

 

 

 

 

 

ups ukruszył sie :lol: :mur: :evil: będzie chodzić??

zaznaczone gdzie sie ...

Edytowane przez Rolex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeee myślałem że coś z tego jeszcze będzie a tu "pupa" 427MHz to max tego proca no ale przy okazji zrobiłem sobie chłodzenie i sie nie grzeje. 39C w Biosie - sukces, jednak AMD i Intel mogą razem działać :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...