Skocz do zawartości
Panek

Uszczelka Typu H Do Cd

Rekomendowane odpowiedzi

Szukał i nie mogłem znaleść, więc pytam. Ostatnio srobiłem okienko w cd i chce je zamontować na uszczelce, otwór jak i pleksa są tej samej wielkości. Teraz mam problem z zamontowniem. Czy ktoś wie gdzie można kupićuszczelkę H ale taką która weznętrzną średnicę miała ok 1-2 mm. a szeroka będzie na jakieś 5-6 mm.?

 

Najlepiej jak bym ją kupił w Toruniu, ale jak się nie da to jakiś sklep netowy. Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez się nachodziłem za uszczelkami. Ale uszczelkę typu H nie znalazłem. A co do uszczelki od malucha, to polecili mi uszczelkę do drzwi, tylko trzeba z niej wyciąć jeszcze spory kawałek żeby to jakoś wyglądało. Jedynie poratowało mnie allegro. Poszukaj właśnie tam. Czasami się trafi odpowiednia aukcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proxasac, ale cena w 4speed jest porażająca i to do tego przesyłka jeszcze..... :( Jak ktoś wie gdzie w wawie można taką uszczelke kupić, w ludzkiej cenie, to bardzo prosze o info ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli temat klon...dla leniwych polecam funkcję "szukam" albo zajrzeć 1552370[/snapback]

...wiem że droga ale jak ktoś potrzebuje i nie znajdzie tańszej...a właściwie troszkę tańsza jest TUTAJ .PC MODDING...WINDOW KIT...i tam jest uszczelka za 18.50. Kiedyś szukałem u siebie ...ale w wiejskim Gorzowie Wlkp nic nie znalazłem... Edytowane przez Proxsac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli temat klon...dla leniwych polecam funkcję "szukam" albo zajrzeć 1552370[/snapback]

Zaden temat klon, szukałem ale nie znalazłem nic na temat małych uszczelek do cd. To co jest w 4max'ie ma ponad 1,5 cm szerokości i pleksa o grubości 2mm miała by tam za duże luzy, zresztą jakby to wyglądało na cd?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez mam taki problem a raczej mialem no i stwierdzilem ze ni bedzie uszczelki poniewaz:

1.nie znalazlem takiej

2.naped ma byc na najwyzszej kieszeni no i jesli ta uszczelka by wystawala to by nie wszedl

3.w budzie wytne tak okno ze bedzie widac tylko szybke bez jej koncow czyli w sumie nie mam po co sie meczyc a juz napewno nie kupie uszczelki w takiej cenie

ot

 

...ale w wiejskim Gorzowie Wlkp nic nie znalazłem...

przyjedz do szczecina to jest dopiero wiocha w panoramie firm znalazlem 3 sklepy z elektronika z czego 2 to naprawy rtv a 3 to normalny elektronik i w zadnum nie ma potencjometrow 2kOhm :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!!! Potrzebuje Uszczelki z klinem do szyby w ściance w kompie za rozsądną cene tak ok 2metry tej uszczelki. Albo adres strony www na kturej mogę zakupić taką uszczelke . Pomocy !!!!!!

Adres email: piotrc00@o2.pl

Tel. 509758892 /sms!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siwy05...moja wiocha jest bardziej wiejska niż twoja :D . Wczoraj w jednym ze sklepów komputerowych poprosiłem o tłumik drgań do wentylatora...a gość do mnie A Co To JEST??...mimo opisów i tłumaczeń niestety nic to nie dało...więc poprostu podziękowałem...a sklep podobno jeden z najlepszych w Gorzowie :D Tak więc sądzę ze u mnie jest "weselej"...a o potencjometr to aż się boję pytać :lol:

 

 

piotrc00...nie wiem jaka cena jest dla Ciebie rozsądna ale kilka postów wyżej podałem linki do 2 sklepów...to tak gdybyś jednak miał problemy ze wzrokiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siwy5 już nie potrzebuje :lol: :lol: :lol: :lol:

Kupiłem super obudowę z oknem :D :D :D :D

 

PS :? :?

 

Tak naprawdę mam problemy ze wzrokiem :cry: :cry: :cry:

Nie widzę na jedno oko :cry: :cry: :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...