Skocz do zawartości
kamilo23

Jest Mi Wstyd (otyłość)

Rekomendowane odpowiedzi

Tez mam podobny problem ale przynajmniej dresy na ulicy jak jest <=2 to sie nie czepiaja. Za tydzien jade na 2 tygodnie nad jeziorko i bedzie calymi dniami kajaczek, rowerek oraz codziennie 2x do sasiedniego brzegu i spowrotem. Jak nic nie napisze za 3 tygodnie to znaczy ze mialem kiepska kondycje i sie utorpilem. ;)

1552536[/snapback]

Jeżeli masz napady głodu to są 2 sposoby:

- tabletki pochłaniające tłuszcz z jedzenia - łyka się przed posiłkiem, pochłaniają tłuszcz który potem jest całkowicie wydalany. Problem w tym że niektóre witaminy są rozpuszczalne tylko w tłuszczach więc jest to metoda trochę ryzykowna

- tabletki redukujące głód - jeśli chce ci się jeść, łykasz tabsa lub 2 i popijasz duża ilością wody, pęcznieją w żołądku dając ci uczucie jakbyś był po porządnej wyżerce i czujesz że już nic ci nie wejdzie bo pękniesz. O ile wiem jest to metoda bezpieczna dla zdrowia

 

Oba typy tabsów kupisz w sklepie z suplementami i odżywkami dla sportowców, czasem są też w aptece.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam powiem jedno.

Kiedyś bylem gruby:D (uogólniam:P) co zrobilem? ograniczylem posilki do 50% tego co jadlem normlanie do tego L-KARNITYNA. DUZO WODY i ruchu!!! rowerek bieganie, basenik. Udało mi sie przez miesiąc aktywności takiej zrzucić 6kg duzo malo nie mnie oceniac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po wielu doświadczeniach z efektem jojo (zawsze więcej wracało) doszedłem do wniosku, nic na siłę. O siłowni nie mówię, bo chodzę ponad 2 lata, ale zacząłem niej jeść przede wszystkim chleba i ziemniaków. Zastępuje to większą ilością mięsa i warzyw.

Dużo piję wody mineralnej.

Na wynikach mi nie zależy, chudnę jakiś1-2 kg miesięcznie, bo dochodzi przyrost z siłowni.

Na razie 134kg, ale przynajmniej żaden dresik nie podskoczy. Ostatnio nawet piwko za darmo dostałem od takich :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tłuszczu.. ;]

Mam podobne wymiary - 190cm, 78kg.

Siłownia jest - ale za chiny nie moge sie pozbyć tłuszczyka w niektórych miesjach jak np. brzuch (cegiełki są ale nie widać ich tak jak powinno)

Spalic tłuszcz i przytyc w masie miesniowej...

1552663[/snapback]

 

Sorry za OT.

 

Ty masz 190cm? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś 190cm i ok.90kg, ale niestety nie mięśni :P 2,5 roku temu ważyłem 106kg i tak stopniowo chudłem. Przestałem pić słodzone napoje, nie jadam żadnych chipsów czy solonych orzeszków etc. Na mieście też jadam rzadko i tak jakoś mi się schudło :P Bezboleśnie, ale trochę to trwało. Teraz wypadałoby pójść na jakąś siłkę, ale nie bardzo wiem jak to będzie wyglądało z moim nieco podmęczonym kręgosłupem (od siedzenia przy kompie, a jakże :P).

 

btw. może mógłby mi ktoś doradzić jakieś mało obciążające właśnie kręgosłup ćwiczenia? :> Coś na SFD znajdę?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

192cm.Heh 3 lata temu 116>>94 i staram sie dalej zbic. Nie ograniczam sie specjalnie w posilkach ale prawie zadnych chipsoow(prawie bo sa ;) napoje co bez chipsoow nie wchodza ) , zadnych colo-poktoow , co tydzien 2h nogi lub kosza , troche rowerku. Goory sa swietne . Otantio 4 dni bylem z czego 3 dni od rana do wieczora lazenie i schudlem 1.5 kg. A stolowalismy sie tam raczej obficie. Do tego jakies takie domowe cwiczenia , a jak sie siedzi przy kompie to przeciez tez mozna hantelkami poobracac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś 180 cm. / 90 kg. Teraz waże 104 ;] Nawet na tyle nie wyglądam, ale brzuszek już powoli zaczyna rosnąć. A powód - siedzący tryb życia. Pracuje kilkanaście godzin przy kompie, mało ruchu. Ale usiłuję z tym walczyć. Od jutra zaczynam brać się za siebie ;]

 

Jedyne ćwiczenia jakie mam, to różne pozycje sexualne ;] Co 3 dni.

Edytowane przez BLANTMEN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś 180 cm. / 90 kg. Teraz waże 104  ;]  Nawet na tyle nie wyglądam, ale brzuszek już powoli zaczyna rosnąć. A powód - siedzący tryb życia. Pracuje kilkanaście godzin przy kompie, mało ruchu. Ale usiłuję z tym walczyć. Od jutra zaczynam brać się za siebie  ;]

 

Jedyne ćwiczenia jakie mam, to różne pozycje sexualne  ;]  Co 3 dni.

1641220[/snapback]

a ten to o jednym :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech nie bedzie Ci wstyd! Sa ludzie rozni, kwadratowi i podlozni...! Ja tam sie wstydze, ze mam czasami jakies krosty na twarzy... Ale nikt na to nie zwraca uwagi... Jakby kazdy sie wstydzil, to by ulice byly puste... Kazdy przeciez czegos sie wstydzi... Nie ma lekko... Wstyd to codziennosc... Trzeba pogodzic sie z realiami naszego wygladu, z innymi ludzmi i zyc dalej... Oby do przodu!! Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 18lat, ważę 65Kg przy 183cm, kiedyś bardzo dużo biegałem, grałem w piłę i jeżdziłem na rowerze. Teraz bardzo mało się ruszam od czasu do czasu podnoszę ciężarki, chciałbym bardzo przytyć, ale nie mogę się jakoś zmusić do jedzenia zwłaszcza rano. Fajnie by było być trochę lepiej zbudowanym, chudzielcem to jak nie chcę być :( Jakieś pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IchBinLaden: jak chcesz tluszczu to wystarczy jesc codziennie przed snem i do tego codzinnie tabliczka czekolady i gwarantuje, ze przytyjesz :] . No a jesli chodzi ci o mase miesniowa to chyba logiczne co trzeba w tym kierunku robic :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IchBinLaden: ja mam podobną wagę i jest dobrze. :) Masz dobre BMI (bo ja tez mam dobre :P) ale roznica wieku 4 lata

1642548[/snapback]

Może i mieszczę się w BMI, ale w tej dolnej granicy :( Chciałbym ważyć przynajmniej te 70kg ;)

 

ps. Masz 14 czy 22 lata? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo gadać. Najlepiej ograniczyć racje żywnościowe o 50%. Nie jeść na noc/w nocy i przede wszystkim dużo ruchu. Najlepsze moim zdaniem jest bieganie. Jeśli dla kogoś będzie za bardzo monotonne to rowerek. Można też zastosować l-karnityne. W ten sposób strciłem 9 kilo w niecały miesiąć 93->84 przy wzroście 176, inna sprawa, że sporo czasu spędzałem na siłce, a mięśnie troche ważą :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja to chcialbym byc troche grubszy niz chudszy bo mam 188cm wzrostu i wage 60kg :D jem duzo, nawet bardzo a cinki jestem jak malo kto... jak to zmienic?? silka wykluczona bo moje lenistwo jest zbyt wielkie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...