Skocz do zawartości
kamilo23

Jest Mi Wstyd (otyłość)

Rekomendowane odpowiedzi

Ja sobie regularnie nieco cwicze w domku, jednak martwi mnie jedno. Jak mozna, w domowych warunkach, zrzucic nieco z bioder ?;) Troche mnie to wkurza, bo wszedzie jest juz okej, ale bioderka nadal za szerokie. Jakis konkretny zestaw cwiczen?

Edytowane przez |Falcon|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ... wczoraj baaaaaaardzo mi się nie chciało, ale jeśli chcę wyjść w lato na plaże albo basen to wypadałoby mieć mniejszy brzuch ;)

no mi sie nie chce przez caly tydzien ale ciagle mowie sobie ze jak to skoncze to bede mial fajny brzuch i jakos robie;D

 

wczoraj sie przekonalem ze na twardym dywanie sie bardzo ciezko robi te cwiczenia, wczoraj jak sie polozylem na kocyku i to robilem to ulga totalna:D na prawde lzej:P

 

--

 

w sumie to sie przylaczam do pytania Falcona :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich mam prawie 17 lat wzrost 165 i waga 68kg wiem ze jestem otyły i żenująco wyglądam ale nie o to chodzi. Pięc dni temu postanowiłem się za siebie wziąśc narazie robie po 30 brzuszków i 20 przysiadów dzis mam straszne zakwasy, ale co sie dziwic zero mięśni i kondycji też zero. Chciałem sie dowiedziec czy macie jeszcze jakies fajne cwiczenia na brzuch tylko nie pompek bo narazie nie jestem w stanie ich zrobic. Wprowadziłem tagze delikatną diete zobaczymy jak będzie.

 

Ps. ot czy ja jeszcze kiedys urosne?? bo mówiąc szczeze przytyłem przez kompleksy ze względu na moj wzrost...<żenuła>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem sie dowiedziec czy macie jeszcze jakies fajne cwiczenia na brzuch tylko nie pompek bo narazie nie jestem w stanie ich zrobic.

Wpisz w googlach: a6w i będziesz wiedział co robić. Możesz też poczytać w tym temacie o Aerobicznej 6 Weidera.

 

A6W ładnie wyrzeźbi Ci brzuch, tylko musisz systematycznie wykonywać zadania i nie poddawać się i nie przerywać tych ćwiczeń. Przerwiesz jednego dnia - zaczynasz od początku.

 

Update:

Poniżej obrazek jak wykonywać 6 Weidera:

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde z tą 6widera probowałem troche hardkorowe dla mnie narazie musze miec troche miesni bo dziś rano sie z łuzka nie mogłem podnieśc bo takie mam zakwasy i mam pytanko czy czwiczyc dzis z bólem czy zrobic dzis przerwe i dopiero jutro??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko czy czwiczyc dzis z bólem czy zrobic dzis przerwe i dopiero jutro??

Poczekaj, aż Ci te zakwasy przejdą i wtedy zacznij a6w. Poza tym przed wykonywaniem ćwiczeń zrób rozgrzewkę.

 

@mr^_^max

Nogi w pionie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem baba wiec wiem troche o odchudzaniu ( wszystkie baby, niezaleznie od wagi sie odchudzaja;)). Przestan jesc pieczywo, nie chodzi o zastapienie go chrupkim czy innym - po prostu wogole nie jedz pieczywa, poza tym, rano po przebudzeniu pij wode nie gazowana - tyle ile dasz rade :} Uwazaj na soki owocowe - wbrew pozorom sa kaloryczne, jedz mieso, owoce i warzywa a mam nadzieje ze szybko zobaczysz poprawe. Nie stosuj przypadkiem zadnych chemicznych srodkow ktorych pelno w aptece- jedynym wyjatkiem jest Chrom organiczny - pomoze jesli masz nadmierny apetyt na slodycze;) ;) Pozdrawioam i trzymam kciuki ( moja waga 50 a wzrost 172 - i ja trzymam od lat ;)) wiec mozesz mi zaufac :}

 

Mam 186-7 cm wzrostu i waże 104kg, brzuch mi rośnie itp. Jak mam zrzucić nadwage co mi proponujecie, problem jest poważny. Będę siestarał ze wszystkich sił. Pomóżcie :sad: :sad: :sad:

Edytowane przez ZiMatik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde z tą 6widera probowałem troche hardkorowe dla mnie narazie musze miec troche miesni bo dziś rano sie z łuzka nie mogłem podnieśc bo takie mam zakwasy i mam pytanko czy czwiczyc dzis z bólem czy zrobic dzis przerwe i dopiero jutro??

Pamiętaj że jak zrobisz przerwę to musisz od nowa zaczynać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crosis

z tego co pamiętam, fragment opisu ćwiczenia 6 wyglądał tak:

"analogicznie do ćwiczenia drugiego z tym, że nie zginamy nóg w kolanach"

 

edit.

 

a konkretniej:

"Wykonujemy je analogicznie do drugiego z tą tylko różnicą, że nie zginamy nóg w kolanach lecz unosimy nogi do góry całkiem wyprostowane"

Edytowane przez mr^_^max

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ZiMatik jesteś za szczupła ! :| Wylicz sobie bmi.

Dołączona grafika

 

 

* < 18,5 - niedowagę

* 18,5-24,9 - wartość prawidłowa

* >= 25 - nadwagę

* 25,0-29,9 Okres przed otyłością - otyłość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiem, ze wg bmi mam 16.9. , aaaaale nie jestem chuda jak patyk, tam gdzie kobieta powinna miec ,,zaokraglenia'' to mam :)

 

@ZiMatik jesteś za szczupła ! :| Wylicz sobie bmi.

* < 18,5 - niedowagę

* 18,5-24,9 - wartość prawidłowa

* >= 25 - nadwagę

* 25,0-29,9 Okres przed otyłością - otyłość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja tez jem to co lubie, pieczywa nie jem bo jakos sie odzwyczailam i mi nie brakuje ale za to np kabanosy na potege ( te takie podsuszone najb lubie ) :}

 

Mam bmi 18,4, jestem chudy jak patyk, mimo że nie ograniczam się w jedzeniu.

Edytowane przez ZiMatik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi nie chodzi o zaookrąglenia jesteś bardzo szczupła (znam takie osoby o takim bmi ), chodzi mi o hormony i itd. Naprawde tłuszcz (umiarkowany itd) jest potrzebny i naprawde radze uważać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uzywam oliwy z oliwek, lubie karkówke (jest tlusta) uwazam :) Dziekuje za troske i madre slowa :) Ahh...zeby tak...kazde forum mialo takiego troskliwego moderatora...:)

 

Mi nie chodzi o zaookrąglenia jesteś bardzo szczupła (znam takie osoby o takim bmi ), chodzi mi o hormony i itd. Naprawde tłuszcz (umiarkowany itd) jest potrzebny i naprawde radze uważać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam ok 173 i prawie 70kg wagi ;] Tylko moj problem polega na tym ze ...Wywalilo mi brzuch i tylek :D Mam nawet rostepy na posladkach :mur: W sumie nieprzeszkada mi to gdyby nie....fakt ze miesni gornej parti ciala praktycznie brak :(

post-123050-1148377726_thumb.jpg

Edytowane przez ZIBI_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - co Ty jesz ?

 

A ja mam ok 173 i prawie 70kg wagi ;] Tylko moj problem polega na tym ze ...Wywalilo mi brzuch i tylek :D Mam nawet rostepy na posladkach :mur: W sumie nieprzeszkada mi to gdyby nie....fakt ze miesni gornej parti ciala praktycznie brak :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko co sie nadaje do sporzycia =/ Niestety duuuzo browara + fastfood ile wlezie. Jak je widze to niemoge sie powstrzymac :D Ale zeby nie bylo ze jestem grubas to fotka mojego cialka :P

Tylko niesapac do niego :D KLATKE mam taka dziwna bo jak bylem maly to mialem zespol kurzej klatki czy jakos tak :(

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdziwiłbyś się :P Ja paliłem dużo, zamiast jeść - fajka. I w ten sposób traciłem na wadze. Teraz już nie palę no i tego efektu nie ma ;)

No a ja palę od jakiś 5 lat ( :( ) i efektu brak. Nawet jakby grubszy się zrobiłem. :unsure:

 

Zresztą zatruwać się fajkami tylko w nadziei żeby schudnąć to trochę nie bardzo mądre.

Edytowane przez borsuczy_król

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piwo to i ja lubie :] , czyli juz wszystko - jasne - od fastfoodów Ci przywywa tu i owdzie :] Ja fastfoodow nie jem bo nie lubie :) Tak, to sie nazywa kurza klata - ale nie masz az tak bardzo odmiennej od standardowej, moj kolega mial kurza ale taka maksymalnie kurza :} Ok -obiecuje ze nie bede sapac do Twego ciala heheh, co prawda nie wiem jak inni ;)))) :]

 

wszystko co sie nadaje do sporzycia =/ Niestety duuuzo browara + fastfood ile wlezie. Jak je widze to niemoge sie powstrzymac :D Ale zeby nie bylo ze jestem grubas to fotka mojego cialka :P

Tylko niesapac do niego :D KLATKE mam taka dziwna bo jak bylem maly to mialem zespol kurzej klatki czy jakos tak :(

 

2147557[/snapback]

Tylko że ja na śniadanie, obiad, kolację paliłem po kilka papierosów i jakoś odzwyczaiłem się od jedzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Wcinam rano na sniadanie kawe + jakies slodycze (ciastka, placki, bulki z Nutella, dzemem), potem w pracy rano do kawy jakies ciastka (z czekolada), na lunch jakies spaghetti, pity, kurczaczki, fast foody czasami + chipsy, owoce, potem obiad normalny w domu, kolacja to jakas pizza, kanapki, cokolwiek - codziennie biegam po 40 minut i przy 195cm wzrostu waze 75 kilo od dobrych paru lat, wiec jak rosnie brzuszek (piwa nie unikam) to rada jedna: ruszyc to tluste dupsko sprzed ekranu komputera, a nie narzekac i lapac sie za dietki cud i palenie ze zludna nadzieja, ze schudne.

Brak kondycji? Oh...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od a6w raczej nie schudniecie:)

 

podstawa to dieta(tutaj ktos wspomnial ze chleba nie wolno jesc, wolno wolno tak jak reszte rzeczy)

 

trzeba sobie dobrac stosunek bialek/wegli/tluszczy do ciala

wtedy sobie ukladasz diete pod siebie:)

 

polecam diete nisko weglowodanowo-tluszczowa(jedna ze skuteczniejszych chyba ckd jest lepsza ale to zalezy od organizmu)

czyli 2gr bialka i po 1gr wegli i tluszczy na kg ciala.

 

Do tego min 3 razy w tygodniu aeroby

 

PS nie unikajcie tluszczy, tzn jedzcie tyle ile potrzebujecie. Bo jesli wogole ich nie spozywami to organiz zaczyna kolekcionowac kazdy gr tluszczu i spalenie gr jest prawie nie mozliwe:)

PS chudnijcie gora 2kg na tydzien...szybszy spadek powoduje efekt jojo

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w zyiu nie stosowalam zadnej diety - uwazam ze diety sa bez sensu :] Palic zaczelam..no po prostu z glupoty - trza nazwac rzeczy po imieniu . Mam jednek problem z palenie - ja po prostu lubie palic a jednoczesnie chcialabym rzucic - tylko jak to zrobic - help :[

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

diety nie sa bez sensu

jedzenie bez glowy maltretuje tylko twoj organizm i powoduje odwrotny skutek

 

a co do palenia to nic nie poradzisz na slabe zawziecie:) podobno niccorete(czy jak to sie pisze) dobrze dziala...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialam na mysli drastyczne diety odchudazjace :) Jesli chodzi o jedzenie jem rozne rzeczy(poza pieczywem, makaronow, klusek itp tez zasadniczo nie jedm) , mieso, warzywa, owoce i sery, slodyczy nie lubie wiec nie jem - czasem lody ale tylko smietankowe z kisielem :] - dziwny ale dobry mix , zimne lody polane goracym kisielem.

 

Jesli o palenie chodzi - to chyba najwiekszy problem w braku silnej woli :{ Postanowilam jednak ze rzuce 1.06 a 2.06 powiem czy mi sie udalo, jesli nie to prosze mnie ochrzaniac ile wlezie.

 

diety nie sa bez sensu

jedzenie bez glowy maltretuje tylko twoj organizm i powoduje odwrotny skutek

 

a co do palenia to nic nie poradzisz na slabe zawziecie:) podobno niccorete(czy jak to sie pisze) dobrze dziala...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...