Skocz do zawartości
apulla

2 Karty Muzyczne

Rekomendowane odpowiedzi

chodzi mi o to ze mam sb 24 bit i integre i mam pytanie czy da rade podłaczyc to jakos zeby dzialalo bez jakiegos przxelaczania glosniki 5:1 i mic i słuchawki,byl podobny post ale nikt tam nienapisal jedynie ze mozliwosc taka jest poprzez przelaczanie w panelu sterowania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czego nierozumiesz?mam glosniki 5.1 i sluchawki z microfonem i karte sb live 24 bit oraz karte zintegrowana na plycie i chcem aby wszystko dzialalo naraz bez podlaczania stylu do karty co chwila kabelkow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie zadziała, gdyż w większości płyta wyłacza integre zaraz po wykryciu odzielnej karty, a nawet jak nie wyłączy to się syfi (przynajmniej tak było u mnie)

Natomiast 2 zew. karty powinny chyba działać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie zadziała, gdyż w większości płyta wyłacza integre zaraz po wykryciu odzielnej karty, a nawet jak nie wyłączy to się syfi (przynajmniej tak było u mnie)

Natomiast 2 zew. karty powinny chyba działać

1555680[/snapback]

:blink:

 

Ja używam zintegrowanego realteka alc850 (ze słuchawkami do Skype'a) i Audigy2 (cała reszta zastosowań - na wzmacniaczu i głośnikach) i działają bezproblemowo. Można konfigurować programy i gry żeby każda działała z dowolną kartą dźwiękową. Tak więc luz.

Aha. Jak chcesz regulować głośność którejś z kart za pomocą panelu windows'a, trzeba otworzyć w nim Opcje->Właściwości->i tam wybierasz kartę, którą chcesz podregulować.

Edytowane przez piaskoon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:blink:

 

Ja używam zintegrowanego realteka alc850 (ze słuchawkami do Skype'a) i Audigy2 (cała reszta zastosowań - na wzmacniaczu i głośnikach) i działają bezproblemowo. Można konfigurować programy i gry żeby każda działała z dowolną kartą dźwiękową. Tak więc luz.

Aha. Jak chcesz regulować głośność którejś z kart za pomocą panelu windows'a, trzeba otworzyć w nim Opcje->Właściwości->i tam wybierasz kartę, którą chcesz podregulować.

1555895[/snapback]

Edit

Faktycznie działa, cza tylko przełączać w panelu sterowania, heh spoko byłem prawie pewien że integra nie zadziała z Livem, a tu heh

W każdym razie sorki za wprowadzenie w błąd

Edytowane przez EsiuWWW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wie ktoś czy da się tak zrobić, żeby dźwięk był odtwarzany przez obie karty jednocześnie!? Znaczy się jak włącze jakąś mp3 to dźwięk będzie generowany przez obie karty. Czy to bardzo będzie się "gryzło"? :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz w programie który odtwarza wybrać wyjście np w foobar output device jednej karty potem drugiej i powinno działać ;] (oczywiście myuszą być 2 foobary zainstlowane;] ). Moim zdaniem powinno to zadziałać. Choć w tym wypadku nie jestem pewien 100%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...