Skocz do zawartości
xtoff

Q-tec 550w Ultra Silencer - Warto?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Moj zasilacz zamiera, wiec pilnie potrzebuje zakupic cos na jego miejsce. Jako ze zalup wyskoczyl nagle wiec fundusze mocno ograniczone. na Allegro wypatrzylem Q-TEC 550W Ultra Silencer i prosze kogos kto sie na tym zna zeby sie wypowiedzial czy warto, ew. podal jakas alternatywe w PODOBNEJ cenie.

dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ramzes The Great

Witam, podobnej to znaczy jakiej ?? po ceny nie podałes :mur: moze lepiej jak bys kupil Modecoma 350 GFT ?? bo ten " kukit" to nic specjalnego taki lepszy codegen, ale moge sie mylic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ramzes The Great

...ale napisalem :) nie wazne :) chodzi o Modecoma 350 GTF, i nie kukit a " kutik :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

550 W za 150 złotych WOW...... za tanio, nie kupuj :D

 

Modecom 350 gtcf to 100 złotych wiec mozesz kupic, do tego co w sigu wystarczy. Ja mam Chieffteca 400W z aktywnym PFC i jestem zadowolony bardzo, a tylko 200 zł ;)

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja miałem Q-TEC 500W i nie byl najgorszy oprucz tego że hałaśliwy (podobnie jak 350GTF) i nie obciążałem go nigdy maxymalnie ale napięcia były całkiem stabine, całkiem bo troche sie wahały ale nigdy poza norme ATX...

(jak klikniesz na link 9100 to zobaczysz na jakim sprzecie)

a do 150zł to bym wybrał Enermax EG365P-VE Moc: 350W coś takiego ...

Edytowane przez letrev

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...