Skocz do zawartości
Fierro

X3: Reunion

Rekomendowane odpowiedzi

Ok, ale gdzie moge kupic te bateryjki? (Jestem na poczatku gry u Argonów) Czy sa to te"ogniwa energetyczne", które wytwarzaja elektrownie?

Sory za dociekliwosc, ale orginalna instrukcja do gry niewiele o tym mówi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamiast Reunion zainteresujcie się lepiej najnowszą odsłoną tej serii X, czyli Terran Conflict (X3TC) :)

http://www.egosoft.com/news/current_pl.php

i koniecznie z najnowszymi patchami ;)

hehe, chcialem pograc ale pierwej sie zapytalem kolesia ktory tobił sountrack do reunion czy w nowym X3 jest nowy OST.

No i niestety jest ten sam ( tylko pare nowych kawałkow ) wiec nie ma co grac ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze kilka slów refleksji mojego autorstwa: Kiedys mnóstwo czasu poswiecilem grze Frontier Elite II. Ówczesna Amiga 500 ma sie nijak w porównaniu do dzisiejszych PC-tów, ale emocje i zabawa przy tej grze byly przednie. Najwazniejsze jednak bylo to ze twórcy tego gatunku gier juz wtedy bardzo wysoko postawili poprzeczke i kazdy kto w Frontier Elite II gral bedzie nowe gry to tego porównywal. Dluuugo potem zagralem w Freelancera; gra bardzo dobra, ale zaraz na poczatku zrobilem powazny blad: przeczytalem dokladnie caly poradnk do tej gry. Potem polecialem tu i tam, znalazlem super lasery i super statki. Bylem zly na siebie, ze poszedlem na latwizne. Jestem teraz na zwolnieniu chorobowym wiec odpalilem gre X3 Reunion, (X2 posiadam ale w nia nie gralem). Po tygodniu "nocnego" grania powiem tylko jedno: ta gra jest niesamowicie dopracowana i wcale nie chodzi mi o grafike. Owszem moge przyczepic sie do kilku rzeczy: np. jakos nie moge obleciec widzianych planet dookola, "interaktywne" rozmowy z pilotami innych jednostek czy z osobami na stacjach kosmicznych sa zalosnie slabo rozbudowane, czy cala rase reprezentuje kilka osób o tych samych twarzach ? ... . Bardzo zas lubie jak ta gra mnie zaskoczy; w pewnej fabryce zaczalem hurtowo wykupywac amunicje do Miotaczy Materii i potem hurtowo ja wystrzeliwac :razz: do tego co latalo w czerwonych ramkach. No i przylatuje po kolejny zapas amunicji a tu fabryki ni ma, zniknela. Oczywiscie kupilem amunicje gdzie indziej, ale podejrzenia ze ta fabryka byla komus nie na reke w mojej glowie pozostaly <_< Jak zrobic taka gre zeby byla "fajna"?; mysle ze poszczególne galaktyki, rasy, statki kosmiczne itd. powinno tworzyc kilka(nascie) niezaleznych od siebie grup projektantów; calosc umieszczona w gigantyczej przestrzeni kosmosu (cos jak w Frontier) dawalaby zabawe "w odkrywanie " na dluuugie godziny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos uzywa w tej grze myszy? czy tylko joy/pad?

Mam problem jakby z "czułoscią" myszy... powiedzmy ze mam sensitivity 100% i rozgladam sie shipem swobodnie i nagle mam sens 0% i niemoge sie w ogole ruszyc za pomoca myszki, wtedy tylko klawa / pad. Wina nie jest framerate (>150)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

X3TC to nie nowa gra tylko dodatek/rozszerzenie (być może samodzielny, tego niewiem) do X3. Gram na myszce ale takich problemów nie mam, może wciskasz jakiś klawisz który coś włącza.

runik -> cieszymy się że kolejny zadowolony gracz dołączył do naszego grona. Gra jest bardzo dobra a dzięki paczom i modom rozbudowuje się jeszcze bardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

X3:TC to samodzielna giera. Może nie rewolucyjna w odniesieniu do X3: R, ale kilka modyfikacji jest. Grałem w reunion i gram w TC i powiem, że jakoś bardziej wciąga TC. A tak trochę żeby się pożalić to spóźniłem się z zakupem 2 (słownie dwa) dni i już cena była o 30 zeta wyższa (wiem wiem to nie majątek, ale trochę nie fair). Nie wiem jak wy, ale wciągnęła mnie totalnie. A co robię? Tylko kompleksy na razie:) i UT. Jak będę zarabiał naprawdę kokosy to wyruszę na wojnę:) Jak to ktoś znany i kontrowersyjny ostatnimi czasy powiedział " STEP BY STEP":)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te dodatkowe 5euro to na pewno się opłaca. Na allegro widzę Reunion za ok. 30zł (nowe). W sumie to w Reunion nie pograłem (chociaż posiadam), jakoś tak się nie mogłem zebrać, chociaż X2: The Threat bardzo mi się podobało. TC kupiłem, bo zamierzam nadrobić zaległości. Myślę, że dla fanów serii dobra okazja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...