Skocz do zawartości
BiAłY

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie :). Jak długo ćwiczycie, ile wyciskacie (ławka płaska), co bierzecie (odżywki) jak ktoś ma doświadczenia z innymi wspomagaczami to też niech pisze :), wasze wymiary :D, a i jeszcze ile razy w tygodniu chodzicie.

 

Ja zacząłem ćwiczyć 2 miesiące temu i już widze fekty :), chociaż do celu, który sobie postawiłem na początek (wycisnąć 100kg) jeszcze mi "troche" brakuje :).

 

Więc tak:

 

Wiek: prawie 19

182/75kg

 

Biceps: było 32,5 jest 35

 

Klatka: zapomniałem zmierzyć przed ćwiczeniami w każdym bądź razie teraz mam 94.

 

WYciskanie: Zaczynałem od 40kg, teraz 80kg [;.

 

Pozdro 600 zią :D.

 

Edit. Zapomniałem dodać, piszcie ile macie lat :> i czy jakąś diete stosujecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dieta mamusi :D dużo mleka, czasem jakieś ćwiczenia typu pompki, brzuszki, chantelki... na siłce nie byłem chyba ze 3 lata już :-| ale jakoś sie trzymam :-P

 

klata - 112 cm

biceps - 37 cm

waga - 95 kg

wzrost - 188 cm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

182cm i 90 kilo wagi :/ chce zrzucić do 85 ale mi nie idzie - gruby nie jestem - taka budowa ;]

 

ćwicze z 5 miesięcy

ławka płaska - 3 serie po 8-10 razy 75 / 77.5 / 80 kg

 

biceps 39

klata 106

 

zero diety - jem wszystko co widze - chodze na siłke 4fun ;]

 

 

 

WYciskanie: Zaczynałem od 40kg, teraz 80kg [;

ciesz sie póki możesz ;]

ja zaczynałem chodzić brałem na serie po 55kg - szybko doszedłem do 70kg ale potem forma staje i już baaardzo trudno dorzucic do sztnagi chociaż 5kg ;]

 

początki są najlepsze ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dieta mamusi  :D  dużo mleka, czasem jakieś ćwiczenia typu pompki, brzuszki, chantelki... na siłce nie byłem chyba ze 3 lata już  :-|  ale jakoś sie trzymam  :-P

 

klata - 112 cm

biceps - 37 cm

waga - 95 kg

wzrost - 188 cm

1555075[/snapback]

klata i biceps identyko, też ćwiczyłem 3 lata temu trochę [; tyle, że mam 180cm i waże 90kg [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie za młody na siłkę?  :?

1555614[/snapback]

podobno od 14 lat można a pozatym zbyt często nie chodze najwyżej raz w tygoniu pare ćwiczeń chodziaż przez ostatnie4 mieśące byłem tylko dwa raz. W bicu mam 29cm i pare milimetrów, reszty nie chce mi się mierzyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wierz na jakiej stronie są te ćwiczenia i ile seri trzeba dzienie zrobić

1555737[/snapback]

to uwierz

jestem na drugim dniu i jest ostro

http://www.sfd.pl/temat144665/

 

dla niedowiarków - spróbujcie zrobić dwie/trzy serie po 6 powtórzeń pod rząd w pierwszym dniu - zesracie się B)

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na silke zaczelem chodzic w marcu tego roku (wczesniej pompeczki, brzuszki, hantelek.. tak dla zabawy) Chodzilem tylko raz w tygodniu, pozniej mialem przerwe na sesje i teraz znowu zaczelem ale juz 3 razy w tygodniu. Diety jakiejs specjalnej zadnej nie trzymalem i nie trzymam, poprostu staram sie jesc czesto ale nie do syta. (Jakies 5-6 posilkow dziennie) Malo tluszczu, zero slodyczy (prawie) i ograniczam pifko. Na poczatku wazylem 60kg, w bicku mialem 29cm i bralem 30-35kg (hehe) na klate. Teraz waze 70-72kg, w bicku 35cm i biore 60kg (4x10) na klate (nie sprawdzalem maxa, ale gdzies z 75kg). Brzuszek plaski, zarysy porzadnych miesni, fajne "hobby" i daje motywacje. Lubie skok endorfiny po wyjsciu z silowni, ale zakwasy skutecznie zmniejszaja jej poziom.

PS. nigdy nie bralem i nie mam zamiaru brac wspomagaczy. Patrzac na ludzmi z ktorymi cwicze, dochodze do niosku ze wole z 2 lata poczekac na rezulataty i tyle. Bedzie dobrze.

Edytowane przez Neon69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Kucyk :D To zoabaczysz co się będzie działo jak dojdziesz do 12-14 powtórzeń :D Ale od jesieni zaczynam ABS, dla mnie bedzie lepszy, tłuszczu na brzuchu nie mam prawie wcale....a mięśni weider super nie zrobi :? ale cóz do obozu nie miałem czasu na ABS :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to moze ja sie pochwale:

lat 20, waga 82.5kg, wzrost 1.82m, biceps 38cm, klata - nie pamietam :)

Cwiczylem w zeszlym roku na silowni przez 4 miechy + od stycznia tego do dziś, na poczatku wyciskalem około 60, teraz zalezy od dnia 85-90 (zawsze byłem słabiutki na klate). Za to co do brzucha moge sie pochwalić tym, że dwa razy zrobiłem 6 weidera :) Niestety pijam pifko, lubie pojeść i mam nieco tluszczu na brzuchu przez co nie widać mięśni, które tam są (czuje je jak zagłebie palce w fet :P )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

24 lata 185 cm aktualnie 85 kg wagi

klata 112 biceps 37

wstyd przyznac ale nie wiem ile wyciskam bo nigdy nie cwiczylem i nie sprawdzalem - miesnie same urosly no moze od czasu do czasu mialem jakies 2 tygodniowe zajawki na cwiczenia ale zadko :)

Edytowane przez IGI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

16 lat <_< ~180cm, 65kg. Siłownia od niedawna, ale 4fun ;] Lajcikowo, ogólnorozwojowo :) Obwodów mi sie nie kce mierzyć ;] Biceps ~33, wyciskanie ~50kg <_< I jakoś mi to nie przeszkadza ;]

W domku mam drążek :> Fajna sprawa panowie siłacze, narazie kilka serii po 5 podciągnięć, ostro daje ;]

Edytowane przez emilooos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciesz sie póki możesz ;]

ja zaczynałem chodzić brałem na serie po 55kg - szybko doszedłem do 70kg ale potem forma staje i już baaardzo trudno dorzucic do sztnagi chociaż 5kg ;]

 

początki są najlepsze ;]

1555475[/snapback]

Eee gnz spoko spoko będzie dobrze :D. Według moich trenerów za jakiś miesiąc pójdzie 90kg :>. Dziś kupiłem odżywke weidera 230zł :/ nio, ale cuż wciągneła mnie ta siłownia :), to jak z podkręcaniem wali cie to ile kasy wydajesz na chłodzenia itp chcesz wiecej mhz wycisnąć, i z siłownią identycznie chcesz coraz więcej podnosić :).

 

Ja przez te dwie miesiące chodziłem i chodze 4razy w tygodniu.

 

 

Ps.Piszcie ile wyciskacie maxymalnie bo jak wiadomo seria serii nie równa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

23 lata, 180cm wzrostu, 85kg (ciut przytyłem ostatnio bo sobie odpuściłem siłownię) - moja normalna waga to około 80. Wymiarów nie pamiętam bo się nie mierzyłem. Wyciskałem na skośnej ławce robiąc serie od 60 do 70kg. Na koniec wszystkich serii wrzucałem 80kg. Żadnych diet, jadłem wszystko co było jadalne - bardzo lubię tłuste jedzonko, ale takie bardzo tłuste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe a ostanio pani w TVP moowila cos o stereotypie komputerowca huherka co to nie ma sily myszki podniesc a tu prosze same pakiery...:)

 

No ale jak kazdy to kazdy: 131 kg / 186 cm

- biceps 57 cm

- obwód klatki piersiowej 146 cm

- wyciskanie 255,5 kg } <=,

||

No co wymieklscie juz ... hehe pozdrawiam ,^=> Pudziana( i wszyskich pompaczy)

 

Na szybkie wyrobienie mieskoow polecam pozywne wafelki krzemowe najlepiej xxx(eee kryptoreklamie moowimy nie :)

Edytowane przez killua

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dawniej cwiczyłem pompki to robiłem 10 seri po 35 pompek 6 dni w tygodniu wtedy to brałem na klate z 75 ale to było z 3 lata temu :)

Edytowane przez rhezuz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee gnz spoko spoko będzie dobrze :D. Według moich trenerów za jakiś miesiąc pójdzie 90kg :>. Dziś kupiłem odżywke weidera 230zł :/ nio, ale cuż wciągneła mnie ta siłownia :), to jak z podkręcaniem wali cie to ile kasy wydajesz na chłodzenia itp chcesz wiecej mhz wycisnąć, i z siłownią identycznie chcesz coraz więcej podnosić :).

1556114[/snapback]

Uważaj tylko żeby z takim podejściem na koksach nie skończyć :unsure:

:-P

EDIT:

miałem sie sam pochwalic ale jak zobaczyłem 250 kilo killua to podziękowałem :) Ale przyznaj się - koksy jakieś były? I ile ćwiczysz?

 

co do fotek

jestem za B)

Edytowane przez EXO3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...