Skocz do zawartości
BiAłY

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

A agresor nie? :>

 

hmmm ja z natury jestem spokojny wiec jedyne co mi sie chcialo to pieprzyc ze tak ladnie ujme:D

 

Nuklear: to tak jakbys byl na amfetaminie. Cwiczysz jak nienormalny;]

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"2) W celu profilaktycznego zwalczania tkanki tłuszczowej oraz dla pobudzenia i poprawienia wydolności na treningu:

 

1 x dziennie po 1-2 kapsułki ze szklanka wody na 30 minut przed treningiem. (Tylko w dni treningowe ! - aby za każdym następnym razem odczuwać silne pobudzenie !)

Produkt ten jest bardzo silnie pobudzający co razem ze wszystkimi korzyściami możemy wykorzystać przy naszym Ciężkim treningu, walce z ciężarami i tak potrzebnej nam koncentracji.

 

Ci którzy używają tego produktu w celu maxymalizacji intensywności swoich treningów powinni na trening wybrać się z butelką niegazowanej wody mineralnej oraz z drugą butelką rozpuszczonego carbo lub napoju elektrolitycznego z rożnymi frakcjami cukrów.

Carbo prosze zacząć popijać poczynając od 30-45 minuty waszego treningu w celu sukcesywnej podaży cukrów prostych i elektrolitów (Wtedy utrzymujemy bardzo wysoką energię oraz koncentracje nawet jeżeli za nami już 90 min ciężkiego treningu)

 

Thermal pro powoduje duże uwalnianie sie waszych zapasów zmagazynowanego glikogenu do krwi - stad wasza niesamowita energia. Po 30-45 min zapasy te zostają w dużej mierze już uszczuplone i aby zachować dobre samopoczucie, energie i koncentracje (mózg pracuje na cukrze) zaleca sie wtedy popijanie rozcieńczonego carbo, które w przypadku braku może być zastąpione słodkim sokiem owocowym."

 

P>S>

UWAGA: Ze względu na kilkukrotnie zwiększenie wydolności organizmu oraz brak symptomów zmęczenia. Produkt ten nie może być stosowany na Meczach, Zawodach czy Olimpiadach. Daje on bowiem większe możliwości oraz znaczne przekroczenie naturalnych ograniczeń swojego organizmu, zarówno fizycznych jak i psychicznych, dlatego uznawany jest jako substancja niedozwolona. I startowanie po zażyciu Thermal PRO które daje dużą przewagę nad przeciwnikiem sklasyfikowane jest jako NIEETYCZNE !

 

;]

Edytowane przez Nuklear

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja cwicze wieczorami, w domu, tylko wtedy mam czas. Mam Thermala, ale go nie zażywam, bo kiedy po treningu chce iść spać, to nie moge zasnąć. Bez niego jest OK. Brałbym Thermala z rana, w dzień, ale się bardzo pocę po nim.. Macie jakies rady dla mnie?

Edytowane przez fipa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

antyperspirant terz ma wady koszulki sie odbarwiają pod pachami :cry: może by tak mocną perfume:D:D

 

Przec całe 2 lata mojego cyklu treningowego nie wydałem ani grosza na żaden preparat:) dzieki temu dorobiłem sie własnej siłki nie ma w niej zadużo rzeczy ale niezbedne są zapodam fote później wymiata moja ławeczka z silnika po czymś tam i ławeczki od żuka kosmos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

kurde albo on na mnie za mocno działa albo nie wiem, albo "dzwine" wachania wagi, 2kg od piątku wieczora

ja sie po nim nie poce, ale ten mój thermal chyba ze stanów jest, wszystko po angielsku na nim jest

p.s

widzicie, o której tego posta wrzuciłem, wnioski wyciągnijcie sami :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dzieki ja w sumie jestem nieźle zbudowany ławeczki w domu nie mam ale pompeczki zawsze sobie robie i sie jakoś trzymam ale nie chce brać żadnych odżywek dopiero około 17 lat wtedy szkielet bedzie mocniejszy i pojade w mase i figure

 

te 70 kg to tak wezme raz wiecej nie..... 60 kg biore około 4 razy coś koło tego ale teraz ćwiczenia nic nie dają już chyba za dużo o/c mięsni :)

Edytowane przez -=drake=-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiek 15 lat

Waga 71 kg

Wzrost 185 cm

Biceps 36 cm (innych nie mierzyłem)

Ławeczka 70 kg

a tak to sobie robie seryjki po 30 pompeczek co parenaście minut ;]

A ile masz stażu?

Jak masz 36 w bicu to respekt ja narazie stoje na 34,5 i jakoś iśc nie chce

 

Btw. właśnie się doszukałem w notatkach ze pod koniec kwietnia serie na płaska kończyłem na 75kg. x 3+ 1 z pomocą.

Wnioski po przećwiczeniu roku przez pierwsze 5 miechów siła mi szła w niezłym tempie. Później troche zastoju.

Obecnie stoje na 97,5 kg i wiecej nie moge nie wie czy to jakaś psychiczna bariera czy co. Ostatnio 100 kg podniosłem tylko ~10cm w góre i wymiekłem. Chyba będe musial jeszce cieżaru dorzucić w normalnych seriach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slasher: zmien swoja "laweczke" na prawdziwa silownie. Wtedy bedziesz mial bardziej rozbudowany trening co za tym idzie lepsze warunki do przyrostow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja takowych barier nie mam jeśli chodzi o wyciskanie ale nie moge np sam podnieś powiedzmy 90 kg bo nie ma mnie kto asekurowac bo ćwicze sam na własnej siłce ale wyciskam sztange 64 kg po 4 X 12 powt więc 80-90 spokojnie bym wycisnął :rolleyes:

Jesli nigdy nie brałeś np. 80kg to nawet jak robisz 60kg x 20 powtórzeń to 90kg nie weźmiesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znaczy sie 80 raczej podniose na 100 % spokojnie ale przy większym ciezarze to nie mam pojecia poprosze tate o asyste w wekend to zobacze na co mnie stac.Ale oszłamiających wyników nie będzie poniewaz wysocy ludize nie mają predyspozycji do podnoszenia dużych ciężarów :mur: .Wolałbym stanowczo miec 180 cm niż 187 :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slasher: zmien swoja "laweczke" na prawdziwa silownie. Wtedy bedziesz mial bardziej rozbudowany trening co za tym idzie lepsze warunki do przyrostow.

Prawdziwej siłowni u mnie w mieście chyba nie uświadcze, a jak jest to daleko. A tak mamy siłke na osiedlu u kumpla ~5 min drogi od domu i z tego powodu nie zanosi się żebym ją zmienił. Sprzętu mi wiecej nie potrzeba. Co uważasz przez prawdziwa siłownie?

 

Póki co patrzac ma mój wiek i porównujac do starszych kumpli to z wyników jestem conajmniej zadowolony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rob187: kovac wyciska 300kg 6 razy;] a ma cos kolo 190cm. Wysokim raczej trudno potezna budowe uzyskac. Ja majac teraz 43cm w lapce wygladam co najwyzej skromnie (mam 193cm)

 

slasher: rozumiem przez to duza ilosc sprzetu aby miesnie w stagnacje nie wpadly.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

67 kilo wagi 172 wzrostu 120 na klate na raz w seryjkach 90kg po 8 razy bez mostków 5 serii w dualu z plecami (podciągania nachwyt podchwyt neutralny-osobisty wyczyn 5 podciągnieć z dziewczyną na plecach :P )superseria wymiary nieistotne=>ćwiczem jakieś 8 lat ostatnio coraz mniej... :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...