Skocz do zawartości
BiAłY

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dawidsfuturx

chyba nie, raczje od kwestii psychicznych, upodobań, ktoś chce mieć zajebisty kaloryfer, a ja ramiona, a ty to jesteś przekręt, bo ci wszystko rośnie jak chcesz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

etam

lapki mi szybko rosna ale to pewnie dlatego ze mam dlugie ramiona jak u goryla wiec miesnie maja gdzie sie zmiescic

 

a klatka baaaaaaaaardzoooooo slabo mi wchodzi....:/ doszlo do tego kiedys ze na barki bralem tyle samo ile na klatke sztanga

 

teraz proboje robic wszytsko b. technicznie. Wolne spuszczanie sztangi itd

biore duzo mniejsze ciezary ale widac efekty bo coraz bardziej ladniej zarysowane sa miesnie:)

 

wiec nie popelniajcie mojego bledu i nie patrzcie na ciezar. Ciezar przyjdzie z doswiadczeniem. Najwazniejsza jest technika:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

tak, ale technika + ciężar, daje chyba lepszego kopa, na siłe, dopierpo póżniej rzeźba

tak abstraciach!ąc od tematu :D

przez pełne 5 dni brania thermala poszło 4-5kg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem zaczac brac od dzisjaj taki zestawik: Nitroboln 2 - 250g + Vitalmax monohydrat kreatyny + Tauryna, to zamiast Cell Pumpa ktorego nigdzie nie mozna dostac aktualnie bo przestali go produkowac tymczasowo, tylko ze wczoraj bylem na dyskotece i troche popilem - pierwszy raz od 6msc wiec chyba bede musial poczekac kilka dni zanim z tym wystartuje....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kagan jesli masa zjuz za soba conajmniej jeden cykl z mono i z cell pumpem to nitro sporo ci da :) mam nadzieje ze dieta jest jak nie to liiiiiiiiiiiiiiiiiiiiipa

Proste, że dieta jest. Startuje z nitro za 2 tyg. B) Edytowane przez Kagan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój rekord to 30 razy dodam iżnic w ten dzień nie robiłem tylko spałem i to był moment mojej najwiekszej wydajności :D

Nigdy nie brałem suplementów ale zamierzam cos zażyć nie mam zadużo kasy dlatego myśle nad czymś takim prosze o rade!! http://www.allegro.pl/show_item.php?item=72855369 zależy mi na dodatkowej masie

ps jak to jest tkzw gufienko to prosze o inne propozycje B)

Edytowane przez Rob187

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

biorąc pod uwage ze koles 2 komentarze (jeden za perfumy i jeden x7 za kupno kopert) i chce sprzedac 99szt po 65zl za szt co daje mu ~~6.5tys .. to sadze ze to przekret :D

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz na mysli kreatyne? Wg. mnie to jako takiej bariery nie ma tzn. Jak zaczynasz ćwiczyć to nie da ci to efektów(to samo osiągniesz na sucho) ,ale tez za wcześnie nie powinno sie chyba tego brać ale nie moge przedstawić jakiś sensownych argumentów dlaczego.

 

Nie wnikałem w temat do tego stopnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no kreatyny na poczatku trenowania chbya nie powinno sie braz tzn mozna ale pozniej juz nie da ci takiego kopa :-) a na poczatku samym przyrost idzie bardzo szybko :-)

tak mi sie przynajmniej wydaje jak sie myle prosze poprawic [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piratez podciągasz sie na drążku??

0??

 

hahaha waze 106.5kg wiec nie jest lekko sie podciagnac;]

szczerze to nawet nie probowalem:)

 

odzywki: jesli juz chcecie kupic tansza kreatyne to tylko cell pump:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ceny z kosmosu

Hmm ceny z kosmosu hahaha bardzo smieszne nawet to co kolega na allegro znalazl ma taka samą cenę http://sklep.kreatyna.pl/product_info.php/products_id/30 http://www.allegro.pl/show_user_auctions.p...909845&bid=1454 a źródło pewne w 100% więć Rob gdybyś się zdecydował polecam to źródło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a propos podciagnia podciaganie dobrze wpływa na ukształtowanie górnych parti klatki piers.i czegoś tam jeszcze czyli fajne ćwiczonko:)

podciaganie szerokim nachwytem to gwarancja ladnych plecków ... klata raczej az tak mocno nie pracuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...