Skocz do zawartości
BiAłY

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

... a to wszystko zgodnie z taką prawdą:

"Jeśli kulturysta twierdzi, że jest zadowolony ze swojego wyglądu znaczy że kłamie" 8-).

 

Wyjątkiem może być Arnie który w PI twierdził, że nie może ćwiczyć więcej danego mięśnia bo ma idealne proporcje- i jeśli coś mu urośnie będzie musiał "podciągać" wszystkie pozostałe mięśnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi brkauje do obydwu granic już niewiele :) 90kg biorę przy każdym podejsciu, rekord to 95. A w bicku brakuje mi 2 cm :)

edit: dzisiejsze mierzenie bic 38, klatka 100, barki 125 :]

Edytowane przez srekal34

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będziesz miał 40 będziesz chcial 45 a pózniej 50 , 55 , 60

Tak samo z siłą

 

100 kg na klatke nieżle teraz sie zacznie walka o każdy kilogram ale warto powalczyć

Dokladnie tak samo jest u mnie. Powiedzialem sobie ze jak bede jechal 90kg na serie to mi styknie. Jade teraz tyle na serie i malo mi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 17lat Cwicze dwa mesiace teraz na serie biore 75kg Moj rekord w wyciskaniu 95kg(malo) Martwy ciag 140kg. Mój qumpel jest zapasnikiem i ten to dopiero ma sily! Jest w moin wieku na serie bierze 100kg jego rekord 125kg w martwym ciagu 180kg dodam ze jest stosunkowo maly i wazy niecale 60kg!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja mam pytanie do specow ;] wiek 16 (wiem, wiem...;) ), waga ~72kg (wspomagam gainerami i ostro jem ostatnio), biceps...eee 33? ;) Jesli chodzi o osiągi w wyciskaniu etc to nie bede nawet pisal ;]

ale pytanie co do treningu:

pon - free

wtorek - klata, biceps

sroda - bary, kaptury

czwartek - free

piatek - klata, nogi (aktualnie nie moge cwiczyc nog, wiec zmienilem na brzuch ;) )

sobota - plecy, triceps

Co powiecie :> ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zalezy od organizmu

nie ktorzy zawodowcy jak maja zastoj to lacza duze partie i robia superserie

 

wszystko zalezy od organizmu. To jak sie regeneruje jak wytrzymuje znaczace obciazenie psychiczno-fizyczne itd

 

ogolnie podstawa jest nie laczenia duzych partii z duzymi

chociaz im bardziej jestes doswiadczony to mozesz zaryzykowac polaczenia duzych partii (np klata plecy) przez co organizm dostanie dodatkowy bodziec do rozrostu

 

ja np robie barki z udami:) chociaz to jest "najbezpieczniejsze" polaczenie

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no szczerze powiem, ze pierwszy tydzien/dwa to byłem cały zakwasiony ;] teraz juz rosne w oczach ;P [;

co do treningu, to postaram sie tą sprawe z kims skonsultowac, dzieki.

no...a teraz swieta...czas sie naaaaażreeeeeeeć :>

 

a no i zyczonka, wsiego naj, masy, coraz większych obwodow itp [;

Edytowane przez emilooos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rob: fajna dziara, masz jej powiekszenie?

bo szczerze to tribale juz sa nudne dla mnie:)

 

Tez zycze Wesolych Swiat obyscie mieli duzo kasy na suplemenciki i zebyscie nigdy nie stracili ochoty na cwiczenie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak to eminemek a na ręku ma wytatuułowaną swoją córke Hallie czy jakoś tak niewiem jak to sie pisze :D:D:D

 

 

 

@kilka postów wcześniej mówilismy coś o rozmiarach w bicepsie.na sfd znalazłem taki plan który w ciagu mies daje 3 cm w łapie.oto link http://www.sfd.pl/temat198616/ ciekawie sie to zapowiada :D:D:D

 

niezpomnijcie dzisiaj siłacze zap....ć komuś furtki po pasterce ;)

Edytowane przez Rob187

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak tak Rob 3 cm w miech tylko nie przy twoim stazu :P zostaw sobie na za rok :D po za tym do zrobienia 3 cm w miech potrzebujesz tony zarcia tak samo bialka i nie pszenicy tylko zwierzecego, i regeneracji a przy takim cwiczeniu regeneracja to nie 6h snu :P i przy okazji zaniedbasz reszte miesni ktorych i tak nie masz pewnie dobrze rozwinietych :)

Wesolych swiat i duzych przyrostow :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka mała sugestia- jeśli macie możliwość- chodźcie na siłownie- nie budujcie jej w domu. Szybko Wam się znudzi. Co innego siłka za którą się płaci- masz ustawiony na sztywno harmonogram dnia i trzymasz się tego. Siłka w domu- zrobię później, albo jutro. Kilka razy się uda- ale tylko kilka.

Nawet Coleman chodzi na publiczną siłkę choć ma w domciu sprzęt full wypas.

Edytowane przez mechl!n

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rob187 - niestety nie mam stojaków i kumpel zawsze sztange podaje... To nie problem jak jest powiedzmy 80kg, ale powyzej 95 to juz jest troche niewygodne... Niestety siłka u mnie w mieście 50zł/miesiąć :( Mają teraz otworzyć nową ( 30zł/miesiąć ) i zobaczymy, może wykupie karnecik...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

G-Dave na allegro 48kg zestaw gryf+obciazenie kosztuje chyba cos około 250zł

mechl!n-? no moze, a raczej napewno masz racje, ale płacąc 50zł miesiecznie , daje to w rok 600zł , za co mam juz łąweczke, e gryfy obciazenia, wsumie ja mieszkam w wiejskiej dzielnicy rybnika (nie nie jestem rolnikiem:d) i do siłki mam jakies 18km, przez rok skzolny po budzie moge chodzic, a tak w wakacje 2miechy musze specjalnie bilety miesieczne kupywac (jden 70zł) wiec tym bardziej mi sie nie opłąca

a powiem ci, ze jak sie widzi efekty to sie chce ćwiczyć:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znowu ja ;]

czy mozecie mi cos powiedziec na temat "dextrozy" ?

zastanawiam sie nad takim zestawem, gainer (to i tak czy tak kupuje), kreatynka (powoli czas brac ;]) i własnie dextroza. wiem, ze pomaga w wchlanianiu kreatyny, ale czy tylko? tak mi sie wydaje, ze to sama chemia ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dextroza to jest glukoza zwiększa zawartość insuliny we krwi.Jak masz kupować krete to bierz koniecznie z tauryną ona utrwala efekty krety.I kup sobie odrazu coś na rozstępy.Ja do tych celów uzywam witamin kapivit A+E oraz masc z mocznikiem.

ja mam bardzo niweygodne uczenszczanie do siłki ponieważ mam ok 5 km do miasta najbliższego z siłką i jest ona bardzo ubogo wyposażona i nie ma na niej karnetów tylko sa wstępówki 3zł.Ale na publicznej jest to fajnego że przychodza bardzo często takie chudzielce i patrza na mnie jak na boga.

szkoda ze te chudzielce nie są laskami :cry: :cry: :cry: :cry:

@nightstalker ja nie mam nikogo do pomocy u siebie więc u mnie są konieczne stojakijutro zamieszcze mojego złomowiska zdj.

Edytowane przez Rob187

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja też mam spory kawał bo się przeprowadziłem ale dalej chodze na tą samą siłownie. Co do treningów nigdy nie robiłem klaty 2x w tygodniu, czytam często że wymaga odpoczynku 3-4 dniowego i jeszcze jak mam 3 treningi wole sie nie skupiać tylko na klacie, ale również na innych partiach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka mała sugestia- jeśli macie możliwość- chodźcie na siłownie- nie budujcie jej w domu. Szybko Wam się znudzi. Co innego siłka za którą się płaci- masz ustawiony na sztywno harmonogram dnia i trzymasz się tego. Siłka w domu- zrobię później, albo jutro. Kilka razy się uda- ale tylko kilka.

Nawet Coleman chodzi na publiczną siłkę choć ma w domciu sprzęt full wypas.

Popieram , pozatym można sie czegoś od innych nauczyć .

 

Tru, tru- chodzenie na siłkę kosztuje. W mojej mieścinie- 45zł miesięcznie (plus 1.5l mineralki i koktail białkowy each time).

45 zł to taniutko ja na najtańszą codziłem 60 zł a teraz 110 zł

 

Edit :

nie ma na niej karnetów tylko sa wstępówki 3zł.

przypomniałem sobie że chodziłem na siłke po 2.5 zł za wejście no ale tam nie było prysznica :) Edytowane przez -yahoo-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kombinuje jak moge te 110 zł to przez ostatnie 8 miechów płaciła mi firma w której pracuje no ale teraz sie zwalniam i sie urwie dobre , będzie trzeba płacić samemu :)

 

W cale nie wydaje tak dużo , odżywy kupuje w cenach hurtowych a ostatnio to mi sie 3kg gainer za free trafił w celu wypróbowania :)

 

Co do fot to właśnie sobie sprawiłem Canona 520 i będą testy podczas treningu ale to pod koniec stycznia .

Edytowane przez -yahoo-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh 110zł to ja juz bym robił swoja silke z kumplem i pozniejbym ja udostepnial innymi:P (za skromna oplata:P) ale place jak mechl!n za silke (wkoncu ta sama) wiec jakos jeszcze ciagne...

a co do tego ze ktos robi silke jak juz robi to niech tam cwiczy kilka osob wtedy bedzie jeszcze jakas motywacja i ustalone treningi...

 

Rob - klata i barki,nogi nie moga byc ćwiczone tylko raz w tygodniu

a to czemu? wytlumacz mi bo nie rozumiem twojego poodejscia chyba ze jedziesz jakis specjalny program albo HST czy cos??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@djwest dla mnie to stanowczo za mało raz w tyg.Cwicze 2 razy w tyg ponieważ klate ćwicze już bardzo bardzo długo od niepamiętnych czasów poniewaz miałem wklesły mostek.Dodam nawet ze lekarz mi zabronił siłke ale jego zdanie miałem gdzieś.od ok 5 lat ćwicze rozpiętki,pompki basen,a od ok roku pozadny trenig siłowy.teraz jakbym spotkał tego lekarza to bym mu sie wysmiał w twarz.

Edytowane przez Rob187

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz jakbym spotkał tego lekarza to bym mu sie wysmiał w twarz.

tak bo Ty wiesz lepiej prawda ? ;] . Zależy jak Ci zabronił (chwilowo,na stałe,okresowo) bo mogą być powikłania za np. 5-10-30 lat :> No to jeszcze zależy JAKI lekarz ;] (chodzi mi o wiedzę) ale pewnie miał rację skoro zabronił :> uważasz, że po co on miałby Ci zabraniac nie widząc (późniejszego) problemu ?

 

EDIT : Rob co do sygnaturki ... dorzucić ;P

Edytowane przez MaciekCi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

twierdził że przez ćwiczenia siłowe sobie zrobie jeszcze większe dysproporcje w budowie klaty.Lewe żebro mi bardzo odstawało a dołek miałem taki że można mi było w niego wlać litr wody.teraz mam klate symetryczna natomiast dołek jest nadal ale jest mało widoczny jedyne po czym można poznac ze takie coś miałem to blizna

 

 

sygnaturka poprawiona:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...