Skocz do zawartości
BiAłY

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

naturalnie zostałem źle zrozumiany :)

 

4 lata temu ZACZĄŁEM przygodę z treningiem - nie znaczy że 4 lata trenuje :)

 

wyglądało to mniej więcej tak że katowałem się rok - potem 1.5 roku przerwy - pól roku katowania - rok przerwy i teraz znowu coś cisnę jak wspomniałem głownie na basenie i w domu bo nie mam czasu ;p

 

a oto znalezione na dysku fotki:

 

post-131237-1171060175_thumb.jpg

post-131237-1171060203_thumb.jpg

 

pzdr ;)

 

////////////////

 

aha i zaczynałem od jakichś 27-28 ;p

Edytowane przez simic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciemniejszych nie bylo :P

te wziąłem z dysku - jak pochodzę nieco na basen i znajdę czas na solidne przepracowanie parunastu treningów na siłce to dam nowe :]

 

tymczasem przeglądając informacje na dysku natrafiłem na coś ciekawego:

 

PROPOLIS(tab):

rano na czczo :2

2h po śniadaniu:2

przed treningiem:2

1h przed kolacją:1

przed snem:1

 

POLLEN(tab):

rano na czczo:3

2h po śniadaniu:2

przed treningiem:2

1h przed kolacją:1

przed snem:2

 

APIVIT(tab):

rano na czczo:1

2h po śniadaniu:1

przed treningiem:1

 

BIOSTYMINA(amp):

raz dziennie w dniu treningu

 

ZEN SZEN(tab):

po śniadaniu:1

po obiedzie:1

 

POLLEN - pyłek kwiatowy - dietetyczny produkt spożywczy zapewniający niezbędne ilości białka, aminokwasów, lipidów, witamin i składników mineralnych potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu.

 

PROPOLIS,APIVIT - wzbogacone produkty pszczele zawierające składniki cenne dla organizmu ludzkiego, takie jak: łatwo przyswajalne cukry proste (fruktoza, glukoza), enzymy - substancje ułatwiające trawienie oraz mikroelementy.

 

BIOSTYMINA - wyciąg z liści Aloesu, pobudza czynności obronne organizmu, wskazana przy dużych ubytkach sił witalnych i przewlekłych stanach wyczerpania.

 

Wszelkie środki dostępne w aptekach bez recepty. Cykl przewidziany na 4 tygodnie.

Edytowane przez simic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz tu jestem, ale z chęcią podzielę się moją historią :)

 

Przygodę z treningiem rozpocząłem jakieś 4 lata temu, ale nie mogę powiedzieć żeby było to regularne katowanie.Obecnie mam 33 w łapie, cisnę 70kg na klatę i jestem zdecydowanie ekto :) Wyniki nie oszałamiające, ale zapewniam że wolę mieć moje 33 czystego, wyrobionego ciężką i żmudną pracą mięśnia niż 36-37 jakiegoś otłuszczonego [ciach!]a. Naturalnie to co teraz powiem, dla niektórych wyda się oczywiste. Najważniejsze nie są suplementy, ani jakieś cudowne środki, lecz rzeczy zgoła odmienne. Zdrowy sen (min. 8h), częste uzupełnianie płynów (1.5 litra dziennie), !DIETA! (5 zróżnicowanych posiłków - piramidę zaczynamy od warzyw i owoców - dopiero na topie mięsko :) ), wyrzeczenia (papierosy, ograniczenie alkoholu, kawy itp.) no i sumienność w treningu (nie mam czasu na sensowny, dlatego raczej teraz to basen i w domu pomacham). Pamiętam jak kumple śmiali się kiedy biegałem na uczelnię z pojemnikiem z kaszą gryczaną, oliwą z oliwek i tuńczykiem. Tylko że oni teraz mają wiszące bębny, a ja 3-stopniowy kaloryfer :] Podstawa sukcesu to cierpliwość, wytrwałość i konsekwencja w dążeniu do celu :]

 

pzdr.

B-) przynajmniej nie ładujesz shitu ze masz 40 w kablu jak niektórzy wrrr

btw.jak taki jest twój cel to wporzo ale mi by było szkoda wszystkiego fajek,alkoholu obrzarstwa itp dla szczupłej sylwetki;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

B-) przynajmniej nie ładujesz shitu ze masz 40 w kablu jak niektórzy wrrr

btw.jak taki jest twój cel to wporzo ale mi by było szkoda wszystkiego fajek,alkoholu obrzarstwa itp dla szczupłej sylwetki;]

ponownie źle zrozumiany :)

 

kiedy ćwiczyłem na ostro to stosowałem wręcz drakońskie wyrzeczenia i ścisłą dietę i w zamian mogłem się pochwalić naprawdę świetną rzeźbą

 

a teraz jak człowiek na studiach to przecież nie będzie się aż tak oszczędzał - żyć trzeba :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzisz bo oni sa niemcami z enigma:D

.Rzeźbić to ci powiem ze to o czym ty myszlisz to jest odchudzanie na siłce , mi chodzi w rzeźbieniu o to aby mięśnie były twarde silne i małe dosyć , żeby nie być spasionym , w sumie fakt to jest jechanie na siłe bardziej , ale wtedy wyglądarsz jak grecka rzeźba ^_^

 

temat: wczoraj byłem na siłce ,a dzisiaj mam klata 102 ,biceps 39, na klate biore 50 c,zasmi 60 ( jak si e dobrze najem i odrazu podnosze :D )

 

jak nazwać cycki i co je wyrabia oprócz batterfly i tego co stoicz po środku i ciągniesz linki ??

wyglada to niewiecej tak |\:/| | to stojaki , : to ty , \ / to ulozenie linek - można je ulożyć tez abys ciągnął od dołu.

jak piszesz posty to napisz przeczytaj to 10x i pomysl czy dla kogos kto to czyta moze byc zrozumiale! Po za tym co ty wygadujesz to buehheheheh :D

 

Pierwszy raz tu jestem, ale z chęcią podzielę się moją historią :)

 

Przygodę z treningiem rozpocząłem jakieś 4 lata temu, ale nie mogę powiedzieć żeby było to regularne katowanie.Obecnie mam 33 w łapie, cisnę 70kg na klatę i jestem zdecydowanie ekto :) Wyniki nie oszałamiające, ale zapewniam że wolę mieć moje 33 czystego, wyrobionego ciężką i żmudną pracą mięśnia niż 36-37 jakiegoś otłuszczonego [ciach!]a. Naturalnie to co teraz powiem, dla niektórych wyda się oczywiste. Najważniejsze nie są suplementy, ani jakieś cudowne środki, lecz rzeczy zgoła odmienne. Zdrowy sen (min. 8h), częste uzupełnianie płynów (1.5 litra dziennie), !DIETA! (5 zróżnicowanych posiłków - piramidę zaczynamy od warzyw i owoców - dopiero na topie mięsko :) ), wyrzeczenia (papierosy, ograniczenie alkoholu, kawy itp.) no i sumienność w treningu (nie mam czasu na sensowny, dlatego raczej teraz to basen i w domu pomacham). Pamiętam jak kumple śmiali się kiedy biegałem na uczelnię z pojemnikiem z kaszą gryczaną, oliwą z oliwek i tuńczykiem. Tylko że oni teraz mają wiszące bębny, a ja 3-stopniowy kaloryfer :] Podstawa sukcesu to cierpliwość, wytrwałość i konsekwencja w dążeniu do celu :]

 

pzdr.

Co to znaczy 36-37 odluszczonego *^*&^*& bo nie czaje? 37 to malo :) 33cm i 4 lata na silce o LOL.

 

B-) przynajmniej nie ładujesz shitu ze masz 40 w kablu jak niektórzy wrrr

btw.jak taki jest twój cel to wporzo ale mi by było szkoda wszystkiego fajek,alkoholu obrzarstwa itp dla szczupłej sylwetki;]

niektorzy majac 30cm wala hahahhaahahahhaha

 

 

A jesli chodzi o mnie masc z mocznikiem zakupilem, cykl w przygotowaniu, tydzien robie przerwy od silki bo ide do lasu targac wieeeeeelkie bale :D. Potem tylko Ja vs Silownia. Masa idzie ! :D

Edytowane przez qbass

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

33 i 4 lata na silce o LOL.

4 lata temu ZACZĄŁEM przygodę z treningiem - nie znaczy że 4 lata trenuje

niewyraźnie jest napisane/pisze/widać? :)

 

już chyba trzecia osoba się myli - mam to narysować? :P

 

/////////////////////////////////////////////////////////////////

 

co do otłuszczenia to miałem na myśli jakość a nie ilość

 

na ten przykład przy super serii łączonej na barki nie raz i nie dwa padali kolesie z 1.5-2x więksi ode mnie :)

Edytowane przez simic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak piszesz posty to napisz przeczytaj to 10x i pomysl czy dla kogos kto to czyta moze byc zrozumiale! Po za tym co ty wygadujesz to buehheheheh :D

Co to znaczy 36-37 odluszczonego *^*&^*& bo nie czaje? 37 to malo :) 33cm i 4 lata na silce o LOL.

niektorzy majac 30cm wala hahahhaahahahhaha

A jesli chodzi o mnie masc z mocznikiem zakupilem, cykl w przygotowaniu, tydzien robie przerwy od silki bo ide do lasu targac wieeeeeelkie bale :D. Potem tylko Ja vs Silownia. Masa idzie ! :D

o matko to po co pisac takie pierdólki w stylu 4 lata temu pierwszy raz zawitałem na silcea potem bla bla.Wiekszac userów piszac o swoim stazu ma na mysli regularnego treningu :wink: Edytowane przez sawyer188

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o matko to po co pisac takie pierdólki w stylu 4 lata temu pierwszy raz zawitałem na silcea potem bla bla.Wiekszac userów piszac o swoim stazu ma na mysli regularnego treningu :wink:

wszystko zostało przeze mnie napisane i wyjaśnione - wystarczy poczytać :wink:

 

pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod względem kulturystycznym, bo pod takim powinniśmy tu oceniać, to nie ma w sumie czego oceniać.

Brawa za to, ze chociaz starasz sie prowadzic zdrowy tryb zycia, w przeciwienstwie do ogromnej czesci spoleczenstwa.

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

temat: wczoraj byłem na siłce ,a dzisiaj mam klata 102 ,biceps 39, na klate biore 50 c,zasmi 60 ( jak si e dobrze najem i odrazu podnosze :D )

chcesz mi powiedziec ze masz wieksze wymiary ode mnie a podnosis 20-30kg mniej ? cos tutaj nie halo ;] moze na poczatku troche pokory chyba z takim podejsciem jak teraz to Twoja przygoda z silownia chyba za dlugo nie bedzie trwala ;] ale mimowszystko powodzenia :)

chwila oddechu po sesji i wracam do dzialania niestety KA za duzo w moim przypadku nie dalo moze sila lekko wzrosla ale nic nadzwyczajnego pewnie brak diety i dosc napiety harmonogram zwiazany z egzaminami duzymi ilosciami kawy oraz steresu ;)

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako trening domowy na klatke ,triceps plecy polecam pompki.

najpierw robimy 3 serie po 40-50 pompek w odstepie 2ch minut.

pozniej co minute 10-20 pompek,i tak przez 30 min,pompa masakryczna ;)

preferowany rozstaw rąk na szerokość barków,jeszcze zależnie jakie mięśnie chcemy rozwijać.

co trening mozna dodawac 5-10 pompek do pierwszych trzech serii.

Aby rozwijac miesnie nalezy robic pompki wolniej.Do bicia ilosci rekordowych ,szybkie rytmiczne pompki.

Pompki poprawiają ogólną wytrzymałość i sprawność organizmu.Przy wolniejszych ruchach rozwijają mięśnie.

Prawidlowa pompka to taka gdzie dotkniemy jajkami ziemi i zejdziemy nisko z klatką.

Pozdrawiam ;) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio temat zdechł to postanowiłem wrzucić fotki mojej aktualnej "formy"

 

Dołączona grafika

 

plecy, popracowałem ostatni nad grubością, na zdjęciu nie są napięte jak być powinny, ściągnełem łopatki by zaprezentować właśnie grubość, wiem że na zdjęciu wąsko to wyszło ale moja szeroka talia+złe zdjęcie i złe pozowanie może dać taki efekt

 

Dołączona grafika

 

jedna z moich słabszych partii- przedramie, ostro nad nim zaczełem pracować, troche ruszyło dlatego także udokumentowałem ten postęp :wink:

 

 

 

Dołączona grafika

 

i tu taka fotka która powinno was zmotywować by ćwiczyć nogi ;) :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako trening domowy na klatke ,triceps plecy polecam pompki.

najpierw robimy 3 serie po 40-50 pompek w odstepie 2ch minut.

pozniej co minute 10-20 pompek,i tak przez 30 min,pompa masakryczna ;)

preferowany rozstaw rąk na szerokość barków,jeszcze zależnie jakie mięśnie chcemy rozwijać.

co trening mozna dodawac 5-10 pompek do pierwszych trzech serii.

Jezeli Ty robisz ok 400-450 prawidlowych pompek w przeciagu 40 minut to dla mnie jestes boski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Emiloos-- > pech;/ szkoda cykl przerywac

 

quarantino---> ladnie ladnie fajne plecki i lapka ;)

 

Qbass--> to wymiary podobne do moich tyle za "tylko" 191 ;)

 

A co do mojego CP+KA minal tydzien i zaczyna dzialac:) w zeszy piatek robilem klatke 12/10/10/8 konczac 80kg i zrobilem tylko 4x zamiast 8 :)

 

A w ten piatek juz 12x65 10x75 10x80 i 8x85 poszło:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obecnie 95kg wagi, lapka 37,5-38 , rekord na klate ale na dziwnych ciezarach 90kg/ zaznaczam ze mam az 195cm wzrostu

Na prawdę musisz ostro popracować nad klatką bo na razie straszna lipa :-P To ja przy wadze 66kg i łapie 35cm robie ostatnia serie 90 :wink:

 

Edit:

Nie zauważyłem tych 195cm :mur:

Edytowane przez kuki1989

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Joł [;

Okres choroby skłonił mnie do przemyśleń.

Postanowiłem postawić siłownie na swoim poddaszu.

Tzn only for me, ewentualnie paru znajomych (nie nie, nie za darmo :lol: )

Kilka osob tutaj pytalo sie o sprzet, to i ja spytam, bo na allegro tego pelno, a wiem, ze z wybor konkretnej lawki, hantli itp nie jest sprawa latwą.

To co widze na ten moment, to

- regulowana lawka, ew. z poducha modlitewnikowa i tego czegos do cwiczenia dwuglowych ud

- obciązenia, gryfy

- drazek (mam)

- ewentualnie wyciąg

w przyszlym czasie jakas maszyna, miejsca na poddaszu mam sporo.

Ile +- moglby wynisc taki zestaw, czy te wszystkie lawki wielofunkcyjne z allegro ~180zl sa cos warte ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie ławki utrzymuja max 250 kg ciężaru ( o ile to prawda) reasumując na kogos ważacego kolo setki to mało :) tu polecam cos lepszego:)

ja np ławke sam zrobiłem i jestem z niej dumny jak chcesz emilko to wysle ciskany jak zrobić samemu poręcze a reszte to na allegro można smiało kupowac;] ewentualnie obiążenia wytłoczyć jak masz gdzie

kuki ja mam 190-191 cm i też cięzko mi klata idzie to tak genetyczne mają wysocy faceci ;)

Edytowane przez sawyer188

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poręcze sie przydadzą.

najgorszy problem bedzie wlasnie z obciazeniem bo to drogawe.

zobaczymy co sie da zrobic, szef pobliskiej silowni robil sam wszystko, moze skocze i zagadam co by majtnął tanią jakas laweczke, wyciag :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...