Skocz do zawartości
BiAłY

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

ath -> tło przypadkowe, nie moje :-). A kaptur zawsze się przyda ;-).

 

Zaczynając nie miałem trenera- dostałem tylko rozpiskę ćwiczeń od właścicielki siłki. W miarę upływu czasu modyfikowałem ćwiczenia i wymyślałem nowe- nigdy nie ćwiczyłem w/g jakiegoś konkretnego planu (z Flexa czy M&F)- mam swój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnosnie szostki weidera - jesli tam jest napisane ze w ćwiczeniu 1 jedno powtorzenie to sklon raz do lewej i raz do prawej nogi razem, to w cwiczeniach, w ktorych trzeba robic sklony do obu nog naraz nalezy zrobic jako jedno powtorzenie 6 czy 12 sklonow ( do obu nog razem )? Mam nadzieje ze rozumiecie o co mi chodzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja moze o innej silowni :) Jezdze na rowerze troche wyczynowo zaczelem w pazdzierniku tamtego roku.I do tej pory nieraz jak ostro poskacze potrikuje to rano mam takie [ciach!]a zakwasy .Cale rece kaptury, motylki, plecy... tylko ze to wlasnie nie idzie na klatke :/ . Ale zauwazylem bardzo duze postepy odkad jezdze.Z tym mam dobrze bo jezdze srednio 5h dziennie czyli tak jakbym chodzil codziennie na silke :) .Widzieliscie nieraz na filmach jakie kolesie maja łapska od skakania na rowerze :blink: :blink: a klatka niczego sobie.Rower RLZ Pozdro

Edytowane przez malcolm28

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie tez tego weidera męcze :) ale cos czuje ze chyba zle to robie :) a chce sobie krate wyrobic :) nie ma co laski na to leca jak na plarze sie wyjdzie :) a na dysko tez często bluske zdejmuje zeby komus przypakować hehe to by krata sie przydała :) a takich zwykłych(półpełnych) brzuszków ile trzeba zrobic dziennie zeby mięsni oczywiscie nie spalić?? :)

Edytowane przez wadim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm 17 lat nieskonczone jeszcze...

9miesiecy chodzenia 2-3 razy na silownie...

biceps 35

klatka 102

dalej nie wiem :P ale motylek i brzuszek jest wycwiczony :)

waga 72kg :)

Edytowane przez kobus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

16 stycznia będzie 10 lat od kiedy pierwszy raz podniosłem sztangę.

Rekord życiowy to 8 x 140 kg na płaskiej i 175 w jednym podejściu.Trzy i pół centymetra brakowało aby obwód w bicepsie miał pół metra. ;) Koksy brałem i się tego nie wstydzę.Zanim zacząłem brać nieźle się obeznałem w temacie,aby chronić się przed skutkami ubocznymi.Teraz 2 lata już na czysto biceps 43 sztanga w jednym podejściu ponad 130kg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm

 

wiecie cos o nitrocos tam??

zamierzam sobie porzadny cykl walnac od pazdziernika

 

cp + super mass hiteca

l-glutamina

 

i wlasnie ten nitro tylko nie wiem czy sie oplaca

 

a jak juz naprawde nie bede mial co z kasa robic to wciagne cm2:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i rozpuknął się :-) .

Można się było tego spodziewać...

1567428[/snapback]

Brzydze się tym, można miećmieśnie ale nie do przesady. Tak na marginesie co to znaczy rozpuknął się , widzezę ma zszywane to co to on teraz nie mam mieśni :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brzydze się tym, można miećmieśnie ale nie do przesady. Tak na marginesie co to znaczy rozpuknął się , widzezę ma zszywane to co to on teraz nie mam mieśni :D

1568218[/snapback]

Tzn. że mu "wybuchły" :) Poprostu były za duże i pękły :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

długo przed wojskiem :

 

łapa - 39 - 40

klatka - 112

 

klatka płaska seria -> 90 kg

kaltka płaska rekord -> 110 kg

 

waga 78 kg

wzrost 176 cm

 

w trakcie wojska :

 

duże spadki :-|

 

po wyjściu wznawiam trening

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to uwierz

jestem na drugim dniu i jest ostro

1555742[/snapback]

 

mam zamiar zrobic ten cykl, ale 1 i 2 cwiczenie wogole do mnie nie trafia, co tam trzeba zrobic? wogole z tych rysunkow tego nie widze, pomozecie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiek: w grudniu 18

176cm/73kg

 

bic-33

klatka-93

 

max (1 raz na plaskiej) sprawdzany w styczniu - 80kg

 

staż-4 misiace (zaczalem w polowie grudnia potem pare przerw)

 

odzywki: od 13 dni Thermo Speed + Tauryna + Omega 3 no i oczywiscie witaminki

 

trening: 3x w tyg. + po silowni 40 min biegania + rano brzuch w dni treningowe

 

o Nitrobolonie i Xpandzie moge wam cos poweidziec za miesiac bo 2 kolegow zaczelo brac

 

koksu nie bralem i nie mam zamiaru. efekty owszem mocne ale jak mysle ze ma mnie bolec serce (znam juz pare takich sytuacji) to wole poczekac dluzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak są jakieś efekty? :)

1569313[/snapback]

Spore :) ale nie chce chwalić dnia przed zachodem słońca - planu nie skończę bo 8 sierpnia wyjeżdżam na obóz. Ale 7 sierpnia zarzuce fotki jak brzuch wygląda po prawie skończonym planie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spore :) ale nie chce chwalić dnia przed zachodem słońca - planu nie skończę bo 8 sierpnia wyjeżdżam na obóz. Ale 7 sierpnia zarzuce fotki jak brzuch wygląda po prawie skończonym planie ;]

1569469[/snapback]

Przepraszam a w czym obóz przeszkadza? ;) Przecież możesz tam kontynuować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HEJKA WSZYSTKIM !!!

qrde czytajac wczesniejsze posty, hehe twierdze ze kazdy chce miec tzw. kratke ;)) aż chyba sam spróbuje :) , ale nie o tym mam 23 lata waze 80 Kg, przy 186cm wzr, i chce przytyć prtzynajmiej troszku, codziennie niemal ćwicze w domu rano i wieczorem , ale są to ćwiczenia proste typu pompki, podnoszenie ciężarków, po pare serii itd, oprócz tego codziennie mykamy w kosza , na osiedlu, jedynie rzezba sie wyrabia ale z tyciem i przytyciem mam ogromne problemy hehehe, próbowałem juz wiele odżywek typu geiner itd, ale nic ...nie dawały, Moze ktos z was ma podobny problem ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...