Skocz do zawartości
BiAłY

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

Hah, jakbym mial aparat to bym wam elo zioma pokazal :D Gość ma tak we łbie nasrane że mysli iż jest czarny :P Parodia na maxa :D Zresztą nieważne, bo punkty za off-topa dostane :P

A skąd takie przypuszczenie ? :D Dzisiaj się właśnie opitoliłem na jakieś 2cm :P

 

 

 

No co Ty ? Nawet ja mam skóre ! :D Ramona pierwsza kalsa - wywalczona na allegro za 120zł :P Przy okazji to witam w temacie :]

 

Polecam przyrząd Chaosa do ćwiczenia nadgarstków - sam go stosuje :D

 

Co to jest "testosterol" i "tribusteron" ? Słyszałem że ludzie takie coś biorą, ale nie wiem po co...

po twoim zdj bicepsa do takiego doszłem wniosku B) a tak pozatym też musze sobie ,,skóre" kupić:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LINK

Nareszcie mam jedno swoje foto :) Oceniajcie ,to jeszcze bez rzeźby ,na brzuch nie patrzcie bo przytylem...teraz

http://img387.imageshack.us/my.php?image=koksik0jk.jpg

aha i to jest robione nie na pompie :) wogle jeszcze dodatkowo jestem mniejszy bo siedzialem wczorjaj 3h na silce i troche mam zakwasy

a i jeszcze ktos prosił o wymiary wage itp wiec tak

Waga 76kg

Biceps 37cm

klatka ??nie mierzylem ale wczesniej 104 teraz wiecej

wzrost 178cm

pewnie chcielibyscie ile mam w udzie :) Jak dorwie miare to powiem.Pozdr

Edytowane przez Nicko13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tym 35 przesadziles :) mowie ze zmeczony jestem i to nie na pompie...jak sie zregeneruje lapka bedzie 37 z czyms,po silce mam 39,5 ale tego nie licze

Chcialbym tez zaznaczyc,ze do tego doszedlem bez suplementów,sterydow czy czegokolwiek innego,dwa lata ciezkiej pracy,teraz zaczalem brac krete Nutrend monohydrat w proszku,i gainer Olimp gain bolic 6000.

Pelna regeneracja zajmuje mi 3 dni...bo malo spie :(

Edytowane przez Nicko13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahaha :> chcialbym zobaczyc to 39,5 sorry ale ja tez kiedys mialem 35 36 37 i widze ze ty za chiny nie masz wiecej niz 35-36 - to jest tylko moje zdanie...

troche przesadził kolega z tym 39,5 mi jak na oko to wygląda bic na 35-36 a po treningu ewentualnie 37.A tak pozatym to fajnie że wstawiłes fote :D Edytowane przez sawyer188

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eeee 37 ?? :| moze krzywo centymetr miales ulozony :D daje ci 36 mniej nie dam, bo bedziesz na mnie zly :D ale z tym 2 lata to zes przegial z deka :D w 2 lata to powinienes byc nawalony ladnie :D a u ciebie tak klatki to tez nie stwierdzilem :P pokazal bym ci co mozna zrobic w 7 miesiecy :D ale wstydze sie brzucha narazie :D zrobie redukcje to na czerwiec wrzuce :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem taką fajną rozpiskę/rozryskę- może się komuś przyda:

 

Dołączona grafika

interia niestety bo mi somme padło...

 

Nicko13 -> respekt że dałeś zdjęcie- popracuj nad klatą i barkami. Uda ok.

 

marian193 -> witaj w rodzinie ;-).

 

Andrew^ ->

"pokazal bym ci co mozna zrobic w 7 miesiecy ale wstydze sie brzucha narazie zrobie redukcje to na czerwiec wrzuce"

Pokaż, bo do czerwca to nam topic może "umrzeć śmiercią naturalną". Jak się brzucha wstydzisz to chociaż obręcz barkową. Bo takie pisanie bez poparcia dowodami jest takie se.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Andrew^ ->

"pokazal bym ci co mozna zrobic w 7 miesiecy ale wstydze sie brzucha narazie zrobie redukcje to na czerwiec wrzuce"

Pokaż, bo do czerwca to nam topic może "umrzeć śmiercią naturalną". Jak się brzucha wstydzisz to chociaż obręcz barkową. Bo takie pisanie bez poparcia dowodami jest takie se.

dokladnie .. nawet nie TAKIE SE .. a raczej nijakie ... wstydzisz sie brzucha? to foty z tylu daj ... i klata oraz ramiona .. brzuch se zakryj albo koszulke na ramiączkach zapodaj...

pozatym taki duzy a sie wstydzi

 

@mechl!n: teraz to ja bym chcial miec wiekszy trapezius i latissimus dorsi ;]

 

@Nicko13: no chlopie .. wkocnu fota .. aczkolwiek troche kontrowersyjnie ... nie bede juz wnikał w sprawy siłowe .. bo to roznie bywa .. moze masz wrodzona siłę . ale wymiary które podales ni jak nie pasuja do tego co na focie ... nie sadze zebys mial w bicu wiecej odemnie ... imho jestes po prostu jednym z tych szczesliwców co sie nie zatłuszczaja za bardzo (jak mechl!n .. karaczek jeden :P ) ... ale masy u Ciebie nie stwierdzam raczej ... tego 105 w klacie nie widac raczej ... i tych prawie 40cm bicepsów....

zapodaj foto pleców z tyłu .... z ładnie rozłozonymi łapkami prezentujacymi bicepsy (takie jak dal kiedys Yahoo -> http://www.yahoo.aplus.pl/image/-yahoo-.JPG )

 

 

@Yahoo: zapodaj jakies foty klaty i przodu ;]

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mechl!n: teraz to ja bym chcial miec wiekszy trapezius i latissimus dorsi ;]

Czekaj niech sprawdzę które to... ;-)

 

Może ktoś podejmie się "przetłumaczyć" ten rysunek? Wiem, wiem- są takie obrazki "po polsku"- ale ten jakoś najbardziej mi podpasił (chyba najbardziej szczegółowy jest).

 

EDYT- sprawdziłem- znaczy kaptur i najszyrszy- cza było tak od razu ;-).

Edytowane przez mechl!n

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekaj niech sprawdzę które to... ;-)

 

Może ktoś podejmie się "przetłumaczyć" ten rysunek? Wiem, wiem- są takie obrazki "po polsku"- ale ten jakoś najbardziej mi podpasił (chyba najbardziej szczegółowy jest).

 

EDYT- sprawdziłem- znaczy kaptur i najszyrszy- cza było tak od razu ;-).

yup ...

btw .. panie anatomia :)) ... daj no swoja fote ala Yahoo jak masz ... albo machnij next time ;] ...

 

p.s: twoja reka na tym ostanim foto w "bercie" mnie stresuje .. kafarku ;] zmiejsz ja

 

update:

znalazlem to: http://www.mocniej.pl/a/ogolnie/anatomia .. powinno dac rade do przetłumaczenia tamtego

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dzień dzisiejszy mam tylko takie foty plerów (robione przy okazji ćwiczenia barków):

 

http://mechlin.fm.interia.pl/silka/plecy1.jpg

 

http://mechlin.fm.interia.pl/silka/plecy2.jpg

interia suxx

 

I sie nie stresuj- się ćwiczy się ma ;-).

o to chodzilo .. nice .. ;]

do takich miejwiecej dąze ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Nicko opalenizna ci sie trzyma od wakacji cały czas:D? rozwiń brdziej kaptury i barki a tak to spox jak na wiek i brak supli.

@mechl!n ile ważysz teraz?

Nie wiem o co Ci chodzi z tą opalenizną :lol: To moj naturalny kolorek :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mechl!n kurcze jestem pod wrażeniem :blink: ładny kawał plecków B)

Ja własnie z tą częścią mam najbardziej w plecy :wink:

Już niedługo montuję drążek z wykorzystaniem patentu Chaosa i ostro biorę się do roboty.

Hmmm... czy wy też macie najwiekszą ochotę pakować gdy wiosnę czuć w powietrzu? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

dwie fotki zrobione na szybko(niemiał mi kto trzymać aparatu :/), już dwa tygodnie nie byłem na siłce niestety czasu niemam i partner do ćwiczenia '"wygasł" :mur: oceniajcie ;)

 

 

ps brzuszek mam lepszy niż na fotach ale jestem po obiedzie ;)

Edytowane przez quarantino

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tym 35 przesadziles :) mowie ze zmeczony jestem i to nie na pompie...jak sie zregeneruje lapka bedzie 37 z czyms,po silce mam 39,5 ale tego nie licze

Chcialbym tez zaznaczyc,ze do tego doszedlem bez suplementów,sterydow czy czegokolwiek innego,dwa lata ciezkiej pracy,teraz zaczalem brac krete Nutrend monohydrat w proszku,i gainer Olimp gain bolic 6000.

Pelna regeneracja zajmuje mi 3 dni...bo malo spie :(

37 nie masz napewno....musaiłbyś mieć tyle co ja....a fotę swoją pdoawałem...na oko masz 2 cm mniej...

ale nieźle ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak myślałem że o to ci chodzi... już się sporo nad tym mecze, ćwicze głównie mięsnie proste brzucha (półbrzuszki na ukosie) ale zaczełem właśnie też na te boczne brzucha (hantelka np w prawą ręke a lewą kiwając się dotykam kolana) możesz mi polecić jakieś ćwiczenia właśnie na mieśnie boczne brzucha?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre na to są skręty tułowia z gryfem (czy co tam masz pod ręką) na barkach. W miarę możliwości dobrze by "to coś" było dość cięzkie- by "zachodziła" bezwładność- wtedy pracujesz podczas rozpędu jak i wyhamowywania tego.

Ale najpierw chyba jakaś dietka- bo ćwiczeniami wzmocnisz ten mięsień ale nadal będzie ukryty :-). Odstaw słodkie na próbę (tydzień, dwa) i mierz pas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...